Aleja Zwycięstwa, Sulęczyno

Aleja Zwycięstwa, Sulęczyno — gmina Sulęczyno, powiat kartuski, woj. pomorskie. 44 adresy, kod pocztowy 83-320.

Nazwa
Aleja Zwycięstwa
Miejscowość
Sulęczyno SIMC 0174852
ULIC (TERYT)
00209
Gmina
Sulęczyno TERC 2205072
Powiat
kartuski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-320
Numery
1 – 47

Adresy — Aleja Zwycięstwa (44)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Zwycięstwa 183-32054.23255617.774351
Aleja Zwycięstwa 283-32054.23258417.774761
Aleja Zwycięstwa 383-32054.23294217.774306
Aleja Zwycięstwa 3a83-32054.23275717.774507
Aleja Zwycięstwa 483-32054.23335117.775505
Aleja Zwycięstwa 4a83-32054.23322417.775234
Aleja Zwycięstwa 583-32054.23318117.774848
Aleja Zwycięstwa 5a83-32054.23340217.775195
Aleja Zwycięstwa 683-32054.23409317.776359
Aleja Zwycięstwa 783-32054.23355317.775367
Aleja Zwycięstwa 883-32054.23513417.776732
Aleja Zwycięstwa 8A83-32054.23491617.777158
Aleja Zwycięstwa 983-32054.23362317.775560
Aleja Zwycięstwa 1083-32054.23588717.777227
Aleja Zwycięstwa 10a83-32054.23609717.777305
Aleja Zwycięstwa 10B83-32054.23614017.777652
Aleja Zwycięstwa 10c83-32054.23556017.777693
Aleja Zwycięstwa 1183-32054.23377317.775745
Aleja Zwycięstwa 1283-32054.23660517.777599
Aleja Zwycięstwa 1383-32054.23415417.775976
Aleja Zwycięstwa 13A83-32054.23399717.775779
Aleja Zwycięstwa 13B83-32054.23405817.775832
Aleja Zwycięstwa 1483-32054.23706017.777770
Aleja Zwycięstwa 1583-32054.23431217.776070
Aleja Zwycięstwa 1683-32054.23740217.777402
Aleja Zwycięstwa 1783-32054.23463817.776116
Aleja Zwycięstwa 18A83-32054.23828717.778108
Aleja Zwycięstwa 1983-32054.23571817.776412
Aleja Zwycięstwa 2183-32054.23620717.776350
Aleja Zwycięstwa 2383-32054.23655217.776400
Aleja Zwycięstwa 2483-32054.24080117.781131
Aleja Zwycięstwa 2583-32054.23672017.776512
Aleja Zwycięstwa 2783-32054.23690617.776674
Aleja Zwycięstwa 3083-32054.24126817.781741
Aleja Zwycięstwa 3183-32054.23725117.776715
Aleja Zwycięstwa 3383-32054.23746217.776888
Aleja Zwycięstwa 3583-32054.23755417.776945
Aleja Zwycięstwa 3783-32054.23786317.777092
Aleja Zwycięstwa 3883-32054.24192417.782379
Aleja Zwycięstwa 3983-32054.23806617.777107
Aleja Zwycięstwa 4083-32054.24203817.782516
Aleja Zwycięstwa 4183-32054.23825017.777242
Aleja Zwycięstwa 4583-32054.23936517.778283
Aleja Zwycięstwa 4783-32054.23993417.777133

Zabudowa — Aleja Zwycięstwa, Sulęczyno

65,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
4,7%w budynkach wielorodzinnych
30,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 43 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Zwycięstwa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
407 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Sulęczyno 2 perony/słupki407 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa w Sulęczynie, ul. Stefana Żeromskiego 16, 83-320 Sulęczyno1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 5a, 6, 7 … 47 (44 numerów)

Inne ulice — Sulęczyno

Wszystkie ulice: Sulęczyno →

Aleja Zwycięstwa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Zwycięstwa w miejscowości Sulęczyno?

Wszystkie 44 adresy przy Aleja Zwycięstwa (Sulęczyno) mają kod pocztowy 83-320.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Zwycięstwa (Sulęczyno)?

Identyfikator ULIC to 00209, a SIMC miejscowości Sulęczyno to 0174852. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0174852 + 00209.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Zwycięstwa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Zwycięstwa w miejscowości Sulęczyno zarejestrowano 44 punkty adresowe (numery od 1 do 47).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury