Aleja Spacerowa, Szczawno-Zdrój

Aleja Spacerowa, Szczawno-Zdrój — gmina miejska Szczawno-Zdrój, powiat wałbrzyski, woj. dolnośląskie. 27 adresów, kod pocztowy 58-310.

Nazwa
Aleja Spacerowa
Miejscowość
Szczawno-Zdrój SIMC 0984574
ULIC (TERYT)
00204
Gmina
Szczawno-Zdrój TERC 0221031
Powiat
wałbrzyski
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
58-310
Numery
1 – 26

Adresy — Aleja Spacerowa (27)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Spacerowa 158-31050.80504316.250007
Aleja Spacerowa 1a58-31050.80503616.250315
Aleja Spacerowa 258-31050.80500216.249607
Aleja Spacerowa 358-31050.80496516.249250
Aleja Spacerowa 458-31050.80480016.248597
Aleja Spacerowa 558-31050.80524016.247154
Aleja Spacerowa 5a58-31050.80529416.247711
Aleja Spacerowa 658-31050.80524416.247032
Aleja Spacerowa 758-31050.80525316.246643
Aleja Spacerowa 858-31050.80526016.246412
Aleja Spacerowa 958-31050.80524516.246006
Aleja Spacerowa 1058-31050.80525316.245919
Aleja Spacerowa 1158-31050.80527216.245442
Aleja Spacerowa 1258-31050.80528016.245352
Aleja Spacerowa 12a58-31050.80528116.245259
Aleja Spacerowa 2058-31050.80569916.241353
Aleja Spacerowa 20a58-31050.80602616.241458
Aleja Spacerowa 2158-31050.80552116.240738
Aleja Spacerowa 21a58-31050.80550016.240343
Aleja Spacerowa 21b58-31050.80552816.240659
Aleja Spacerowa 21d58-31050.80585716.241047
Aleja Spacerowa 2258-31050.80502416.239396
Aleja Spacerowa 2358-31050.80559416.240022
Aleja Spacerowa 23A58-31050.80614216.240411
Aleja Spacerowa 2458-31050.80587416.237767
Aleja Spacerowa 2558-31050.80523816.239407
Aleja Spacerowa 2658-31050.80540716.236972

Zabudowa — Aleja Spacerowa, Szczawno-Zdrój

80,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
3,8%w budynkach wielorodzinnych
15,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,1kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 26 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Spacerowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
739 mdo najbliższego przystanku
4 kmdo stacji kolejowej Wałbrzych Miasto
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Ułanów Nadwiślańskich 15739 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Ułanów Nadwiślańskich 20748 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Kolejowa 2, 58-310 Szczawno-Zdrój1, 1a, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 8 … 26 (27 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Spacerowa, Szczawno-Zdrój

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5835 zł/m²miejscowość: Szczawno-Zdrój · 116 transakcji
typowo 4467–7618 zł/m², mediana ceny 267 000 zł, śr. 50,5 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4875 zł/m²9
2025 I półr.
6634 zł/m²55
2025 II półr.
5302 zł/m²38
2026 I półr.
6109 zł/m²14

Inne ulice — Szczawno-Zdrój

Wszystkie ulice: Szczawno-Zdrój →

Aleja Spacerowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Spacerowa w miejscowości Szczawno-Zdrój?

Wszystkie 27 adresy przy Aleja Spacerowa (Szczawno-Zdrój) mają kod pocztowy 58-310.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Spacerowa (Szczawno-Zdrój)?

Identyfikator ULIC to 00204, a SIMC miejscowości Szczawno-Zdrój to 0984574. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0984574 + 00204.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Spacerowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Spacerowa w miejscowości Szczawno-Zdrój zarejestrowano 27 punktów adresowych (numery od 1 do 26).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury