Plac Tadeusza Kościuszki, Szczebrzeszyn

Plac Tadeusza Kościuszki, Szczebrzeszyn — gmina miejska Szczebrzeszyn, powiat zamojski, woj. lubelskie. 42 adresy, kod pocztowy 22-460.

Nazwa
Plac Tadeusza Kościuszki
Miejscowość
Szczebrzeszyn SIMC 0987934
ULIC (TERYT)
41718
Gmina
Szczebrzeszyn TERC 0620134
Powiat
zamojski
Województwo
lubelskie
Kody pocztowe
22-460
Numery
1 – 45

Adresy — Plac Tadeusza Kościuszki (42)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Tadeusza Kościuszki 122-46050.69479722.978482
Plac Tadeusza Kościuszki 222-46050.69480822.979762
Plac Tadeusza Kościuszki 322-46050.69472422.979903
Plac Tadeusza Kościuszki 3a22-46050.69463922.980028
Plac Tadeusza Kościuszki 422-46050.69459522.979778
Plac Tadeusza Kościuszki 522-46050.69453822.979881
Plac Tadeusza Kościuszki 622-46050.69472322.979631
Plac Tadeusza Kościuszki 722-46050.69457422.979634
Plac Tadeusza Kościuszki 822-46050.69454522.979408
Plac Tadeusza Kościuszki 922-46050.69450922.979311
Plac Tadeusza Kościuszki 1022-46050.69445522.979235
Plac Tadeusza Kościuszki 1122-46050.69438822.979146
Plac Tadeusza Kościuszki 1222-46050.69433422.979070
Plac Tadeusza Kościuszki 12A22-46050.69426522.979247
Plac Tadeusza Kościuszki 1422-46050.69424922.978956
Plac Tadeusza Kościuszki 1522-46050.69421222.978900
Plac Tadeusza Kościuszki 1622-46050.69415722.978838
Plac Tadeusza Kościuszki 1722-46050.69409322.978957
Plac Tadeusza Kościuszki 1822-46050.69410122.978761
Plac Tadeusza Kościuszki 1922-46050.69402222.978660
Plac Tadeusza Kościuszki 2022-46050.69393122.978544
Plac Tadeusza Kościuszki 2122-46050.69384222.978437
Plac Tadeusza Kościuszki 2222-46050.69375822.978322
Plac Tadeusza Kościuszki 2322-46050.69410422.978196
Plac Tadeusza Kościuszki 2422-46050.69421422.978358
Plac Tadeusza Kościuszki 2522-46050.69428222.978333
Plac Tadeusza Kościuszki 25A22-46050.69431522.978201
Plac Tadeusza Kościuszki 2622-46050.69445422.977864
Plac Tadeusza Kościuszki 3022-46050.69468822.977297
Plac Tadeusza Kościuszki 3122-46050.69500522.976991
Plac Tadeusza Kościuszki 3222-46050.69509422.977137
Plac Tadeusza Kościuszki 3322-46050.69518222.977236
Plac Tadeusza Kościuszki 3422-46050.69528822.977359
Plac Tadeusza Kościuszki 3522-46050.69537422.977457
Plac Tadeusza Kościuszki 3622-46050.69547222.977579
Plac Tadeusza Kościuszki 3722-46050.69557022.977690
Plac Tadeusza Kościuszki 3822-46050.69567822.978142
Plac Tadeusza Kościuszki 4122-46050.69548622.978322
Plac Tadeusza Kościuszki 4222-46050.69546322.978428
Plac Tadeusza Kościuszki 4322-46050.69563422.978866
Plac Tadeusza Kościuszki 4422-46050.69532422.978729
Plac Tadeusza Kościuszki 4522-46050.69516622.979097

Zabudowa — Plac Tadeusza Kościuszki, Szczebrzeszyn

45,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
23,8%w budynkach wielorodzinnych
31%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 42 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Tadeusza Kościuszki

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
192 mdo najbliższego przystanku
1,7 kmdo stacji kolejowej Szczebrzeszyn
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szczebrzeszyn, Targowa192 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szczebrzeszyn, Zamojska524 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Miejski Dom Kultury, ul. Sądowa 3, 22-460 Szczebrzeszyn1, 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 45 (42 numerów)

Ceny mieszkań — Plac Tadeusza Kościuszki, Szczebrzeszyn

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4453 zł/m²miejscowość: Szczebrzeszyn · 11 transakcji
typowo 4086–4825 zł/m², mediana ceny 230 000 zł, śr. 52,7 m²

Trend (miejscowość)

2025 II półr.
4496 zł/m²4
2026 I półr.
4676 zł/m²5

Inne ulice — Szczebrzeszyn

Wszystkie ulice: Szczebrzeszyn →

Plac Tadeusza Kościuszki w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Tadeusza Kościuszki w miejscowości Szczebrzeszyn?

Wszystkie 42 adresy przy Plac Tadeusza Kościuszki (Szczebrzeszyn) mają kod pocztowy 22-460.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Tadeusza Kościuszki (Szczebrzeszyn)?

Identyfikator ULIC to 41718, a SIMC miejscowości Szczebrzeszyn to 0987934. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0987934 + 41718.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Tadeusza Kościuszki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Tadeusza Kościuszki w miejscowości Szczebrzeszyn zarejestrowano 42 punkty adresowe (numery od 1 do 45).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury