Osiedle Grottgera, Szklarska Poręba

Osiedle Grottgera, Szklarska Poręba — gmina miejska Szklarska Poręba, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie. 17 adresów, kod pocztowy 58-580.

Nazwa
Osiedle Grottgera
Miejscowość
Szklarska Poręba SIMC 0936368
ULIC (TERYT)
15252
Gmina
Szklarska Poręba TERC 0206041
Powiat
karkonoski
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
58-580
Numery
1 – 11E

Adresy — Osiedle Grottgera (17)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Grottgera 158-58050.83530215.526786
Osiedle Grottgera 258-58050.83675915.526724
Osiedle Grottgera 358-58050.83548515.526383
Osiedle Grottgera 458-58050.83690615.527233
Osiedle Grottgera 558-58050.83659315.526066
Osiedle Grottgera 758-58050.83697215.526205
Osiedle Grottgera 958-58050.83715115.527037
Osiedle Grottgera 9A58-58050.83731315.527295
Osiedle Grottgera 9B58-58050.83762515.525975
Osiedle Grottgera 9C58-58050.83779815.525658
Osiedle Grottgera 9D58-58050.83761715.526577
Osiedle Grottgera 1158-58050.83778315.528343
Osiedle Grottgera 11A58-58050.83774215.528236
Osiedle Grottgera 11B58-58050.83863415.524462
Osiedle Grottgera 11C58-58050.83881215.524684
Osiedle Grottgera 11D58-58050.83891715.524997
Osiedle Grottgera 11E58-58050.83850415.525020

Zabudowa — Osiedle Grottgera, Szklarska Poręba

47,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
35,3%w budynkach wielorodzinnych
17,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,1kondygnacji średnio, najwyższy: 5
5adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 17 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Grottgera

słabadostępność komunikacyjna (3 pkt)
111 mdo najbliższego przystanku
7linii w promieniu 800 m
764 mdo stacji kolejowej Szklarska Poręba Górna
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szklarska Poręba Os. Leśników111 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska Poręba (Szkoła Nr 5)478 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Armii Krajowej/Dworcowa 2 perony/słupki558 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska Poręba (Zespół Szkół)655 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska Poręba (Rzemieślnik)675 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
brak danych682 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska Poręba (Wzrok)693 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska Poręba Wzrok711 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szklarska Poręba Górna764 mZKA D6ZKA D60ZKA ICZKA KD SprinterZKA REGZKA REG P34 całą dobę
Szklarska Poręba Górna764 mD618 08:22–18:30

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS, ul. Mikołaja Kopernika 14, 58-580 Szklarska Poręba1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9A, 9B, 9C … 11E (17 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Grottgera, Szklarska Poręba

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

14 899 zł/m²ulica: Osiedle Grottgera · 7 transakcji
typowo 12 711–16 277 zł/m², mediana ceny 529 200 zł, śr. 40,4 m²
12 782 zł/m²miejscowość: Szklarska Poręba · 36 transakcji
typowo 10 523–14 180 zł/m², mediana ceny 460 837 zł, śr. 41,2 m²

Inne ulice — Szklarska Poręba

Wszystkie ulice: Szklarska Poręba →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Grottgera w miejscowości Szklarska Poręba?

Wszystkie 17 adresy przy Osiedle Grottgera (Szklarska Poręba) mają kod pocztowy 58-580.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Grottgera (Szklarska Poręba)?

Identyfikator ULIC to 15252, a SIMC miejscowości Szklarska Poręba to 0936368. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0936368 + 15252.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Grottgera?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Grottgera w miejscowości Szklarska Poręba zarejestrowano 17 punktów adresowych (numery od 1 do 11E).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury