Rynek Wielki, Szydłowiec

Rynek Wielki, Szydłowiec — gmina miejska Szydłowiec, powiat szydłowiecki, woj. mazowieckie. 29 adresów, kod pocztowy 26-500.

Nazwa
Rynek Wielki
Miejscowość
Szydłowiec SIMC 0973895
ULIC (TERYT)
19280
Gmina
Szydłowiec TERC 1430054
Powiat
szydłowiecki
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
26-500
Numery
1 – 24

Adresy — Rynek Wielki (29)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek Wielki 126-50051.22410620.857256
Rynek Wielki 1a26-50051.22369320.857386
Rynek Wielki 226-50051.22376320.856931
Rynek Wielki 326-50051.22385720.856896
Rynek Wielki 426-50051.22393020.856868
Rynek Wielki 526-50051.22418420.856764
Rynek Wielki 5a26-50051.22392520.855719
Rynek Wielki 626-50051.22435120.856702
Rynek Wielki 726-50051.22457020.856802
Rynek Wielki 826-50051.22455920.856910
Rynek Wielki 926-50051.22455820.857053
Rynek Wielki 1026-50051.22455720.857191
Rynek Wielki 1126-50051.22455120.857430
Rynek Wielki 1226-50051.22454320.857569
Rynek Wielki 1326-50051.22453120.857683
Rynek Wielki 1426-50051.22445120.857958
Rynek Wielki 1526-50051.22421020.857953
Rynek Wielki 1626-50051.22408320.857963
Rynek Wielki 16a26-50051.22400020.857969
Rynek Wielki 1726-50051.22398120.858291
Rynek Wielki 17A26-50051.22397020.858709
Rynek Wielki 17B26-50051.22396520.858966
Rynek Wielki 1826-50051.22387920.857977
Rynek Wielki 1926-50051.22377420.857982
Rynek Wielki 2026-50051.22366620.857990
Rynek Wielki 2126-50051.22358720.857999
Rynek Wielki 2226-50051.22350620.858027
Rynek Wielki 2326-50051.22342320.858061
Rynek Wielki 2426-50051.22330620.858176

Zabudowa — Rynek Wielki, Szydłowiec

50%adresów w budynkach jednorodzinnych
28,6%w budynkach wielorodzinnych
21,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 28 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek Wielki

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
300 mdo najbliższego przystanku
4,9 kmdo stacji kolejowej Szydłowiec
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek300 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek309 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szydłowiec, Park Niepodległości Centrum Handlowe442 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szydłowiec, Kościuszki "Comes" 2 perony/słupki492 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kolejowa546 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sowińskiego 2 perony/słupki660 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu, ul. Folwarczna 4, 26-500 Szydłowiec1, 1a, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 8 … 24 (29 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek Wielki, Szydłowiec

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4329 zł/m²miejscowość: Szydłowiec · 11 transakcji
typowo 1884–5731 zł/m², mediana ceny 200 000 zł, śr. 46,7 m²

Trend (miejscowość)

2026 I półr.
5643 zł/m²6
2026 II półr.
1537 zł/m²5

Inne ulice — Szydłowiec

Wszystkie ulice: Szydłowiec →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek Wielki w miejscowości Szydłowiec?

Wszystkie 29 adresy przy Rynek Wielki (Szydłowiec) mają kod pocztowy 26-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek Wielki (Szydłowiec)?

Identyfikator ULIC to 19280, a SIMC miejscowości Szydłowiec to 0973895. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0973895 + 19280.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek Wielki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek Wielki w miejscowości Szydłowiec zarejestrowano 29 punktów adresowych (numery od 1 do 24).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury