Plac Bartosza Głowackiego, Tarnobrzeg

Plac Bartosza Głowackiego, Tarnobrzeg — gmina miejska Tarnobrzeg, powiat miejski Tarnobrzeg, woj. podkarpackie. 54 adresy, kod pocztowy 39-400.

Nazwa
Plac Bartosza Głowackiego
Miejscowość
Tarnobrzeg SIMC 0980085
ULIC (TERYT)
49974
Gmina
Tarnobrzeg TERC 1864011
Powiat
Tarnobrzeg
Województwo
podkarpackie
Kody pocztowe
39-400
Numery
2 – 56a

Adresy — Plac Bartosza Głowackiego (54)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Bartosza Głowackiego 239-40050.57453421.673343
Plac Bartosza Głowackiego 339-40050.57447321.673312
Plac Bartosza Głowackiego 439-40050.57442221.673292
Plac Bartosza Głowackiego 539-40050.57436121.673270
Plac Bartosza Głowackiego 639-40050.57432221.673230
Plac Bartosza Głowackiego 739-40050.57429221.673219
Plac Bartosza Głowackiego 839-40050.57424421.673202
Plac Bartosza Głowackiego 939-40050.57422121.673068
Plac Bartosza Głowackiego 1039-40050.57418721.673047
Plac Bartosza Głowackiego 1139-40050.57412121.673030
Plac Bartosza Głowackiego 1239-40050.57406621.673008
Plac Bartosza Głowackiego 1339-40050.57402021.672986
Plac Bartosza Głowackiego 1439-40050.57397721.672956
Plac Bartosza Głowackiego 1539-40050.57386021.672903
Plac Bartosza Głowackiego 1639-40050.57376921.672841
Plac Bartosza Głowackiego 1739-40050.57372321.672811
Plac Bartosza Głowackiego 1839-40050.57367621.672790
Plac Bartosza Głowackiego 1939-40050.57363021.672769
Plac Bartosza Głowackiego 2039-40050.57358421.672745
Plac Bartosza Głowackiego 2139-40050.57351121.672719
Plac Bartosza Głowackiego 2339-40050.57337421.672713
Plac Bartosza Głowackiego 2739-40050.57340321.672545
Plac Bartosza Głowackiego 2839-40050.57343021.672447
Plac Bartosza Głowackiego 2939-40050.57344321.672393
Plac Bartosza Głowackiego 3039-40050.57345721.672301
Plac Bartosza Głowackiego 3139-40050.57348621.672189
Plac Bartosza Głowackiego 31A39-40050.57329721.672007
Plac Bartosza Głowackiego 31B39-40050.57324721.671968
Plac Bartosza Głowackiego 31C39-40050.57318821.671920
Plac Bartosza Głowackiego 3339-40050.57278821.671098
Plac Bartosza Głowackiego 3439-40050.57304121.671269
Plac Bartosza Głowackiego 3539-40050.57317121.671340
Plac Bartosza Głowackiego 3639-40050.57321421.671369
Plac Bartosza Głowackiego 3739-40050.57329921.671412
Plac Bartosza Głowackiego 3839-40050.57339921.671458
Plac Bartosza Głowackiego 3939-40050.57343821.671483
Plac Bartosza Głowackiego 4039-40050.57349521.671518
Plac Bartosza Głowackiego 40A39-40050.57350621.671815
Plac Bartosza Głowackiego 4139-40050.57370421.671603
Plac Bartosza Głowackiego 4239-40050.57375521.671627
Plac Bartosza Głowackiego 4339-40050.57381921.671656
Plac Bartosza Głowackiego 4439-40050.57387021.671696
Plac Bartosza Głowackiego 4539-40050.57392121.671693
Plac Bartosza Głowackiego 4639-40050.57419921.671826
Plac Bartosza Głowackiego 4739-40050.57454121.671971
Plac Bartosza Głowackiego 4839-40050.57492921.671904
Plac Bartosza Głowackiego 4939-40050.57490521.672098
Plac Bartosza Głowackiego 5039-40050.57488721.672252
Plac Bartosza Głowackiego 5139-40050.57488021.672355
Plac Bartosza Głowackiego 5239-40050.57486921.672452
Plac Bartosza Głowackiego 5339-40050.57483921.672622
Plac Bartosza Głowackiego 5439-40050.57483621.672763
Plac Bartosza Głowackiego 5639-40050.57481721.672908
Plac Bartosza Głowackiego 56a39-40050.57481621.672833

Zabudowa — Plac Bartosza Głowackiego, Tarnobrzeg

59,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
7,4%w budynkach wielorodzinnych
33,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 54 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Bartosza Głowackiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
174 mdo najbliższego przystanku
1,8 kmdo stacji kolejowej Tarnobrzeg
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Piłsudskiego174 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grota Roweckiego205 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sokola304 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyszyńskiego Szkoła muzyczna369 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Mickiewicza Delikatesy371 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyspiańskiego BPH446 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Moniuszki 2 perony/słupki493 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sikorskiego III Lidl497 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sikorskiegi II528 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyspiańskiego Urząd Skarbowy 2 perony/słupki538 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sikorskiego II543 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kopernika I684 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 21Zespół Szkół Nr 2, ul. Stanisława Jachowicza 4, 39-400 Tarnobrzeg2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 … 56a (54 numerów)

Inne ulice — Tarnobrzeg

Wszystkie ulice: Tarnobrzeg →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Bartosza Głowackiego w miejscowości Tarnobrzeg?

Wszystkie 54 adresy przy Plac Bartosza Głowackiego (Tarnobrzeg) mają kod pocztowy 39-400.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Bartosza Głowackiego (Tarnobrzeg)?

Identyfikator ULIC to 49974, a SIMC miejscowości Tarnobrzeg to 0980085. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0980085 + 49974.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Bartosza Głowackiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Bartosza Głowackiego w miejscowości Tarnobrzeg zarejestrowano 54 punkty adresowe (numery od 2 do 56a).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury