Aleja XX-lecia, Teresin

Aleja XX-lecia, Teresin — gmina Teresin, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie. 91 adresów, kod pocztowy 96-515.

Nazwa
Aleja XX-lecia
Miejscowość
Teresin SIMC 0739142
ULIC (TERYT)
48337
Gmina
Teresin TERC 1428082
Powiat
sochaczewski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
96-515
Numery
1 – 122

Adresy — Aleja XX-lecia (91)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja XX-lecia 196-51552.19869920.409751
Aleja XX-lecia 1A96-51552.19832620.409447
Aleja XX-lecia 296-51552.19682820.413880
Aleja XX-lecia 396-51552.19955920.407734
Aleja XX-lecia 496-51552.19688520.413530
Aleja XX-lecia 596-51552.19967520.407212
Aleja XX-lecia 796-51552.19997820.405638
Aleja XX-lecia 996-51552.19997820.404760
Aleja XX-lecia 1096-51552.19743720.412134
Aleja XX-lecia 1196-51552.20168820.396417
Aleja XX-lecia 1296-51552.19754920.411987
Aleja XX-lecia 1396-51552.20152320.394288
Aleja XX-lecia 1496-51552.19767520.411827
Aleja XX-lecia 15/1796-51552.20207620.392552
Aleja XX-lecia 15/17C96-51552.20218220.387844
Aleja XX-lecia 1696-51552.19777520.411684
Aleja XX-lecia 1896-51552.19789920.411410
Aleja XX-lecia 2096-51552.19810420.411312
Aleja XX-lecia 2296-51552.19853920.410797
Aleja XX-lecia 22a96-51552.19858020.411009
Aleja XX-lecia 23A96-51552.20334620.383831
Aleja XX-lecia 23C96-51552.20272420.382432
Aleja XX-lecia 2496-51552.19864720.410666
Aleja XX-lecia 2696-51552.19869220.410610
Aleja XX-lecia 26a96-51552.19885920.410761
Aleja XX-lecia 2896-51552.19894420.410347
Aleja XX-lecia 3296-51552.20074420.404336
Aleja XX-lecia 3496-51552.20102120.403278
Aleja XX-lecia 34A96-51552.20168120.403137
Aleja XX-lecia 3696-51552.20187420.401928
Aleja XX-lecia 3896-51552.20134620.401492
Aleja XX-lecia 4096-51552.20148820.401044
Aleja XX-lecia 4296-51552.20155220.400640
Aleja XX-lecia 4496-51552.20155720.400100
Aleja XX-lecia 4696-51552.20162220.399673
Aleja XX-lecia 4896-51552.20177220.399186
Aleja XX-lecia 5096-51552.20183120.398774
Aleja XX-lecia 5296-51552.20189020.398378
Aleja XX-lecia 5496-51552.20213620.396761
Aleja XX-lecia 5696-51552.20322120.396563
Aleja XX-lecia 5896-51552.20204620.395896
Aleja XX-lecia 6096-51552.20207720.395449
Aleja XX-lecia 6296-51552.20216920.394975
Aleja XX-lecia 6496-51552.20223020.394571
Aleja XX-lecia 6696-51552.20235220.394200
Aleja XX-lecia 6896-51552.20234020.393714
Aleja XX-lecia 7096-51552.20237420.393074
Aleja XX-lecia 70A96-51552.20312520.393306
Aleja XX-lecia 7296-51552.20239820.392643
Aleja XX-lecia 7496-51552.20241720.392196
Aleja XX-lecia 74A96-51552.20268120.392309
Aleja XX-lecia 74B96-51552.20314820.392348
Aleja XX-lecia 7696-51552.20244820.391667
Aleja XX-lecia 7896-51552.20245720.391098
Aleja XX-lecia 78A96-51552.20284820.391153
Aleja XX-lecia 78B96-51552.20344620.391226
Aleja XX-lecia 78C96-51552.20386920.391346
Aleja XX-lecia 78D96-51552.20322420.391311
Aleja XX-lecia 8096-51552.20247020.390558
Aleja XX-lecia 80A96-51552.20274720.390587
Aleja XX-lecia 80B96-51552.20274320.390781
Aleja XX-lecia 80D96-51552.20344220.390717
Aleja XX-lecia 80F96-51552.20400920.390744
Aleja XX-lecia 8296-51552.20248720.390050
Aleja XX-lecia 82A96-51552.20287720.390162
Aleja XX-lecia 82D96-51552.20395020.390356
Aleja XX-lecia 8496-51552.20254920.389706
Aleja XX-lecia 84A96-51552.20294720.389753
Aleja XX-lecia 8696-51552.20275620.389564
Aleja XX-lecia 8896-51552.20252520.389331
Aleja XX-lecia 88A96-51552.20295920.389430
Aleja XX-lecia 88B96-51552.20326120.389463
Aleja XX-lecia 88D96-51552.20388520.389595
Aleja XX-lecia 9096-51552.20252120.388832
Aleja XX-lecia 90A96-51552.20300520.388752
Aleja XX-lecia 9296-51552.20253420.388200
Aleja XX-lecia 92A96-51552.20311520.388101
Aleja XX-lecia 9496-51552.20255120.387638
Aleja XX-lecia 9696-51552.20256220.387106
Aleja XX-lecia 9896-51552.20256720.386697
Aleja XX-lecia 10096-51552.20258520.386164
Aleja XX-lecia 10496-51552.20288320.385648
Aleja XX-lecia 10696-51552.20311720.385670
Aleja XX-lecia 10896-51552.20327720.385545
Aleja XX-lecia 11096-51552.20344720.385561
Aleja XX-lecia 11296-51552.20361720.385573
Aleja XX-lecia 11496-51552.20377720.385586
Aleja XX-lecia 11696-51552.20394820.385624
Aleja XX-lecia 11896-51552.20411320.385775
Aleja XX-lecia 12096-51552.20428520.385781
Aleja XX-lecia 12296-51552.20443820.386074

Zabudowa — Aleja XX-lecia, Teresin

62,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
21,2%w budynkach wielorodzinnych
16,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 85 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja XX-lecia

słabadostępność komunikacyjna (24 pkt)
86 mdo najbliższego przystanku
7linii w promieniu 800 m
633 mdo stacji kolejowej Teresin-Niepokalanów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Teresin86 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
XX lecia szkoła325 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Teresin-Niepokalanów 3 perony/słupki633 mR2R3R7R61RE3RE31RE6173 01:21–00:21 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa w Teresinie, ul. Aleja XX-lecia 2, 96-515 Teresin1, 1A, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11 … 122 (91 numerów)

Inne ulice — Teresin

Wszystkie ulice: Teresin →

Aleja XX-lecia w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja XX-lecia w miejscowości Teresin?

Wszystkie 91 adresy przy Aleja XX-lecia (Teresin) mają kod pocztowy 96-515.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja XX-lecia (Teresin)?

Identyfikator ULIC to 48337, a SIMC miejscowości Teresin to 0739142. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0739142 + 48337.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja XX-lecia?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja XX-lecia w miejscowości Teresin zarejestrowano 91 punktów adresowych (numery od 1 do 122).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury