Rynek Nowomiejski, Toruń

Rynek Nowomiejski, Toruń — gmina miejska Toruń, powiat miejski Toruń, woj. kujawsko-pomorskie. 30 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Rynek Nowomiejski
Miejscowość
Toruń SIMC 0982724
ULIC (TERYT)
49905
Gmina
Toruń TERC 0463011
Powiat
Toruń
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
87-100, 87-108
Numery
1 – 29

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
87-1001, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 29 (29 numerów)
87-10824

Adresy — Rynek Nowomiejski (30)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek Nowomiejski 187-10053.01164618.611947
Rynek Nowomiejski 287-10053.01157318.611862
Rynek Nowomiejski 387-10053.01148418.611736
Rynek Nowomiejski 3A87-10053.01140318.612001
Rynek Nowomiejski 487-10053.01140818.611637
Rynek Nowomiejski 587-10053.01134518.611556
Rynek Nowomiejski 687-10053.01127618.611473
Rynek Nowomiejski 787-10053.01121618.611390
Rynek Nowomiejski 887-10053.01118718.611014
Rynek Nowomiejski 987-10053.01123418.610901
Rynek Nowomiejski 1087-10053.01131118.610747
Rynek Nowomiejski 1187-10053.01137718.610606
Rynek Nowomiejski 1287-10053.01142318.610513
Rynek Nowomiejski 1387-10053.01149618.610346
Rynek Nowomiejski 1487-10053.01176718.610249
Rynek Nowomiejski 1587-10053.01183418.610334
Rynek Nowomiejski 1687-10053.01188918.610404
Rynek Nowomiejski 1787-10053.01193218.610459
Rynek Nowomiejski 1887-10053.01201218.610567
Rynek Nowomiejski 1987-10053.01208418.610668
Rynek Nowomiejski 2087-10053.01212718.610734
Rynek Nowomiejski 2187-10053.01217718.610806
Rynek Nowomiejski 2287-10053.01216618.611277
Rynek Nowomiejski 2387-10053.01209318.611433
Rynek Nowomiejski 2487-10853.01205818.611508
Rynek Nowomiejski 2587-10053.01199318.611665
Rynek Nowomiejski 2687-10053.01192518.611805
Rynek Nowomiejski 2787-10053.01188318.611903
Rynek Nowomiejski 2887-10053.01181018.610863
Rynek Nowomiejski 2987-10053.01171418.611757

Zabudowa — Rynek Nowomiejski, Toruń

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
76,7%w budynkach wielorodzinnych
23,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,4kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 30 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek Nowomiejski

bardzo dobradostępność komunikacyjna (2245 pkt)
163 mdo najbliższego przystanku
39linii w promieniu 800 m
588 mdo stacji kolejowej Toruń Miasto
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Plac Św. Katarzyny 5 perony/słupki163 m13193038111112113115142151152N90156743 całą dobę
Wały Gen. Sikorskiego 3 perony/słupki477 m1315115213567321 04:26–22:59
Dworzec Autobusowy 5 perony/słupki535 m1213141522283138151152N94247522 04:26–01:01 (po północy)
Dworzec Miasto 4 perony/słupki562 mN90156260 całą dobę
Aleja Solidarności 2 perony/słupki562 m10121314202122273031323880111112115151152N90N91N93N9436 +11211 całą dobę
Toruń Miasto 2 perony/słupki588 mARICREG121 04:06–03:24 (po północy)
Przy Kaszowniku 5 perony/słupki645 m15223031111112115142N91N94247668 04:28–03:35 (po północy)
Odrodzenia 3 perony/słupki732 m15212832N9024281 całą dobę
Legionów750 m203187 05:04–23:46
Plac Rapackiego 2 perony/słupki794 m1011121314202122273280131151152N91N93N943571038 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 55Centrum Kształcenia Ustawicznego, pl. Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 29 (30 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek Nowomiejski, Toruń

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7671 zł/m²ulica: Rynek Nowomiejski · 6 transakcji
typowo 6806–8113 zł/m², mediana ceny 485 000 zł, śr. 62,9 m²
9317 zł/m²miejscowość: Toruń · 3705 transakcji
typowo 7904–10 600 zł/m², mediana ceny 438 000 zł, śr. 52,4 m²

Inne ulice — Toruń

Wszystkie ulice: Toruń →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek Nowomiejski w miejscowości Toruń?

Rynek Nowomiejski (Toruń) ma 2 kodów pocztowych: 87-100 — nr 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 29 (29 numerów); 87-108 — nr 24.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek Nowomiejski (Toruń)?

Identyfikator ULIC to 49905, a SIMC miejscowości Toruń to 0982724. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0982724 + 49905.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek Nowomiejski?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek Nowomiejski w miejscowości Toruń zarejestrowano 30 punktów adresowych (numery od 1 do 29).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury