Rynek, Trzebnica

Rynek, Trzebnica — gmina miejska Trzebnica, powiat trzebnicki, woj. dolnośląskie. 22 adresy, kod pocztowy 55-100.

Nazwa
Rynek
Miejscowość
Trzebnica SIMC 0987383
ULIC (TERYT)
19252
Gmina
Trzebnica TERC 0220034
Powiat
trzebnicki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
55-100
Numery
1 – 25

Adresy — Rynek (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Rynek 155-10051.30721717.057606
Rynek 255-10051.30727617.057533
Rynek 355-10051.30732717.057444
Rynek 455-10051.30743417.057295
Rynek 855-10051.30742817.056800
Rynek 955-10051.30732217.056626
Rynek 1055-10051.30719717.056422
Rynek 1255-10051.30711417.056286
Rynek 1355-10051.30697817.056050
Rynek 1455-10051.30698117.056108
Rynek 1555-10051.30689117.056336
Rynek 1655-10051.30680917.056469
Rynek 1755-10051.30672717.056603
Rynek 1855-10051.30664617.056737
Rynek 1955-10051.30647017.057071
Rynek 2055-10051.30666017.057203
Rynek 2155-10051.30674217.057334
Rynek 21a55-10051.30680217.057431
Rynek 2255-10051.30687317.057554
Rynek 2355-10051.30696317.057714
Rynek 23a55-10051.30698317.057849
Rynek 2555-10051.30700217.056881

Zabudowa — Rynek, Trzebnica

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
95,5%w budynkach wielorodzinnych
4,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,7kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 22 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Rynek

słabadostępność komunikacyjna (15 pkt)
16 mdo najbliższego przystanku
3linii w promieniu 800 m
568 mdo stacji kolejowej Trzebnica
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Trzebnica Rynek 2 perony/słupki16 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Marcinowska154 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Rondo Żołnierzy Wyklętych208 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Intermarche282 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Bar Gwiazdka 2 perony/słupki327 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Polna356 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Stadion420 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Urząd Miejski484 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Cmentarz545 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Plac Piłsudskiego556 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica Szkoła Podstawowa nr 3563 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebnica568 mD4D8D9132 04:00–00:02 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 13Rynek-Ratusz, rynek Rynek 25, 55-100 Trzebnica1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 13, 14 … 25 (22 numerów)

Ceny mieszkań — Rynek, Trzebnica

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9293 zł/m²miejscowość: Trzebnica · 106 transakcji
typowo 8559–10 453 zł/m², mediana ceny 435 000 zł, śr. 50 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
9029 zł/m²6
2025 I półr.
6734 zł/m²15
2025 II półr.
9100 zł/m²32
2026 I półr.
10 198 zł/m²53

Inne ulice — Trzebnica

Wszystkie ulice: Trzebnica →

Rynek w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Rynek w miejscowości Trzebnica?

Wszystkie 22 adresy przy Rynek (Trzebnica) mają kod pocztowy 55-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Rynek (Trzebnica)?

Identyfikator ULIC to 19252, a SIMC miejscowości Trzebnica to 0987383. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0987383 + 19252.

Ile budynków z adresem jest przy Rynek?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Rynek w miejscowości Trzebnica zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 1 do 25).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury