Aleja Krakowska, Warszawa

Aleja Krakowska, Warszawa (dzielnica Włochy) — gmina miejska Warszawa, powiat miejski Warszawa, woj. mazowieckie. 168 adresów, 8 kodów pocztowych.

Nazwa
Aleja Krakowska
Miejscowość
Warszawa SIMC 0918123
Dzielnica
Włochy
ULIC (TERYT)
45552
Gmina
Warszawa TERC 1465011
Powiat
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
02-133, 02-180, 02-183, 02-210, 02-219, 02-254, 02-256, 02-284
Numery
2 – 291A

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
02-133253, 255, 257, 263, 269, 271, 279, 281, 281A, 283 … 291A (13 numerów)
02-18079, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101 … 237 (71 numerów)
02-1837, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 37, 37A, 37B … 75 (19 numerów)
02-210262, 264, 266, 268, 270, 272, 274
02-219204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224 … 256 (22 numerów)
02-254176
02-256100, 100A, 100B, 102, 104, 106, 110/114, 116, 116A, 118
02-2842, 2A, 4/6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16 … 62 (25 numerów)

Adresy — Aleja Krakowska (168)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Krakowska 202-28452.16337420.930788
Aleja Krakowska 2A02-28452.16325620.931219
Aleja Krakowska 4/602-28452.16366720.931150
Aleja Krakowska 702-18352.16479920.929896
Aleja Krakowska 802-28452.16393920.931343
Aleja Krakowska 8A02-28452.16426320.931412
Aleja Krakowska 1002-28452.16406020.933538
Aleja Krakowska 10A02-28452.16428420.932740
Aleja Krakowska 1102-18352.16479120.930949
Aleja Krakowska 1202-28452.16465420.932113
Aleja Krakowska 1402-28452.16490520.932611
Aleja Krakowska 1502-18352.16504420.931103
Aleja Krakowska 1602-28452.16503120.932493
Aleja Krakowska 16A02-28452.16491020.933072
Aleja Krakowska 16B02-28452.16470220.933400
Aleja Krakowska 1702-18352.16542820.931865
Aleja Krakowska 18A02-28452.16522820.932737
Aleja Krakowska 18B02-28452.16504120.933937
Aleja Krakowska 1902-18352.16578720.931730
Aleja Krakowska 2002-28452.16543120.932978
Aleja Krakowska 2102-18352.16578920.931942
Aleja Krakowska 2202-28452.16565020.933511
Aleja Krakowska 22A02-28452.16564220.933989
Aleja Krakowska 2502-18352.16615520.932623
Aleja Krakowska 3702-18352.16740720.933786
Aleja Krakowska 37A02-18352.16749620.933934
Aleja Krakowska 37B02-18352.16754420.933532
Aleja Krakowska 3802-28452.16762320.936370
Aleja Krakowska 3902-18352.16779420.933520
Aleja Krakowska 4002-28452.16782720.935620
Aleja Krakowska 4102-18352.16770420.934027
Aleja Krakowska 41A02-18352.16788120.933863
Aleja Krakowska 4202-28452.16820120.936035
Aleja Krakowska 42A02-28452.16853320.936099
Aleja Krakowska 4302-18352.16777220.934373
Aleja Krakowska 4402-28452.16868920.936395
Aleja Krakowska 4502-18352.16808620.934595
Aleja Krakowska 4702-18352.16828120.934928
Aleja Krakowska 48/5202-28452.16951720.938355
Aleja Krakowska 5102-18352.16988620.936330
Aleja Krakowska 5402-28452.17014920.937978
Aleja Krakowska 6102-18352.17102520.935436
Aleja Krakowska 6202-28452.17131320.939045
Aleja Krakowska 7502-18352.17221120.938748
Aleja Krakowska 7902-18052.17322720.939035
Aleja Krakowska 8102-18052.17430020.939602
Aleja Krakowska 8502-18052.17509920.941963
Aleja Krakowska 8702-18052.17514920.942065
Aleja Krakowska 8902-18052.17524220.942289
Aleja Krakowska 9102-18052.17541820.942311
Aleja Krakowska 9302-18052.17566020.942726
Aleja Krakowska 9702-18052.17590220.942839
Aleja Krakowska 9902-18052.17618220.943204
Aleja Krakowska 10002-25652.17496920.942840
Aleja Krakowska 100A02-25652.17572120.944111
Aleja Krakowska 100B02-25652.17598120.944004
Aleja Krakowska 10102-18052.17633920.943337
Aleja Krakowska 10202-25652.17467220.945422
Aleja Krakowska 10302-18052.17671120.943129
Aleja Krakowska 10402-25652.17373720.946286
Aleja Krakowska 10602-25652.17389820.949180
Aleja Krakowska 10702-18052.17712620.943361
Aleja Krakowska 10902-18052.17718020.944290
Aleja Krakowska 109A02-18052.17725420.943888
Aleja Krakowska 110/11402-25652.17778120.946181
Aleja Krakowska 11102-18052.17727920.944383
Aleja Krakowska 111A02-18052.17733820.944449
Aleja Krakowska 11302-18052.17742120.944576
Aleja Krakowska 113A02-18052.17750020.944658
Aleja Krakowska 11502-18052.17754520.944707
Aleja Krakowska 115A02-18052.17767320.944811
Aleja Krakowska 11602-25652.17980820.948328
Aleja Krakowska 116A02-25652.17965120.948174
Aleja Krakowska 11702-18052.17777320.944921
Aleja Krakowska 117A02-18052.17785620.945012
Aleja Krakowska 117B02-18052.17799020.944610
Aleja Krakowska 11802-25652.18009020.949105
Aleja Krakowska 11902-18052.17792920.945092
Aleja Krakowska 12102-18052.17801020.945181
Aleja Krakowska 12302-18052.17805320.945334
Aleja Krakowska 12502-18052.17852020.945313
Aleja Krakowska 12702-18052.17862420.945872
Aleja Krakowska 127A02-18052.17869120.945944
Aleja Krakowska 12902-18052.17878520.945995
Aleja Krakowska 129A02-18052.17889020.946144
Aleja Krakowska 13102-18052.17907620.946363
Aleja Krakowska 131A02-18052.17922320.946060
Aleja Krakowska 13302-18052.17930420.946577
Aleja Krakowska 13702-18052.17975520.947069
Aleja Krakowska 13902-18052.17993320.947261
Aleja Krakowska 14102-18052.18025220.947632
Aleja Krakowska 14302-18052.18040320.947791
Aleja Krakowska 14502-18052.18058420.947996
Aleja Krakowska 14702-18052.18074120.948162
Aleja Krakowska 14902-18052.18102720.947908
Aleja Krakowska 15102-18052.18116120.948554
Aleja Krakowska 15302-18052.18139520.948732
Aleja Krakowska 153A02-18052.18133520.948668
Aleja Krakowska 15502-18052.18148420.948955
Aleja Krakowska 15702-18052.18155020.949025
Aleja Krakowska 157A02-18052.18173720.949191
Aleja Krakowska 15902-18052.18190220.949359
Aleja Krakowska 16902-18052.18308120.950668
Aleja Krakowska 17302-18052.18378020.951449
Aleja Krakowska 17502-18052.18381720.951755
Aleja Krakowska 17602-25452.18250620.951361
Aleja Krakowska 17702-18052.18401120.951695
Aleja Krakowska 17902-18052.18420620.952001
Aleja Krakowska 18702-18052.18531320.953101
Aleja Krakowska 19302-18052.18623420.954015
Aleja Krakowska 19702-18052.18657020.953904
Aleja Krakowska 19902-18052.18680220.954080
Aleja Krakowska 20102-18052.18696920.954840
Aleja Krakowska 20402-21952.18357220.952928
Aleja Krakowska 205/21102-18052.18716820.953825
Aleja Krakowska 20602-21952.18422520.953540
Aleja Krakowska 20802-21952.18489120.954240
Aleja Krakowska 21202-21952.18610920.954981
Aleja Krakowska 21302-18052.18800420.955681
Aleja Krakowska 21402-21952.18626820.955402
Aleja Krakowska 21502-18052.18806620.955895
Aleja Krakowska 21602-21952.18647820.955429
Aleja Krakowska 21702-18052.18816020.955973
Aleja Krakowska 21802-21952.18674920.955600
Aleja Krakowska 21902-18052.18837420.955668
Aleja Krakowska 22002-21952.18702220.955786
Aleja Krakowska 22102-18052.18840420.956036
Aleja Krakowska 22202-21952.18715620.955903
Aleja Krakowska 22302-18052.18848720.956106
Aleja Krakowska 22402-21952.18719420.956458
Aleja Krakowska 22502-18052.18865520.956233
Aleja Krakowska 22602-21952.18748420.956187
Aleja Krakowska 22702-18052.18873320.956331
Aleja Krakowska 22802-21952.18763720.956424
Aleja Krakowska 22902-18052.18883620.956430
Aleja Krakowska 23002-21952.18805920.956771
Aleja Krakowska 23102-18052.18897720.956453
Aleja Krakowska 23202-21952.18815420.956852
Aleja Krakowska 23402-21952.18840920.956990
Aleja Krakowska 23502-18052.18958820.957158
Aleja Krakowska 23602-21952.18853320.957095
Aleja Krakowska 23702-18052.18986020.957325
Aleja Krakowska 24002-21952.18877420.957384
Aleja Krakowska 24202-21952.18922120.957725
Aleja Krakowska 24402-21952.18938620.957961
Aleja Krakowska 24602-21952.18946220.958476
Aleja Krakowska 24802-21952.18951920.958955
Aleja Krakowska 25302-13352.19127720.957948
Aleja Krakowska 25502-13352.19169020.958993
Aleja Krakowska 25602-21952.19127720.959449
Aleja Krakowska 25702-13352.19229220.959403
Aleja Krakowska 26202-21052.19195620.960124
Aleja Krakowska 26302-13352.19281120.959822
Aleja Krakowska 26402-21052.19238520.960469
Aleja Krakowska 26602-21052.19288120.960946
Aleja Krakowska 26802-21052.19326020.961649
Aleja Krakowska 26902-13352.19382020.960603
Aleja Krakowska 27002-21052.19380520.962130
Aleja Krakowska 27102-13352.19443320.961318
Aleja Krakowska 27202-21052.19434320.962607
Aleja Krakowska 27402-21052.19517520.963063
Aleja Krakowska 27902-13352.19518120.962006
Aleja Krakowska 28102-13352.19555020.962318
Aleja Krakowska 281A02-13352.19599220.961407
Aleja Krakowska 28302-13352.19593620.962612
Aleja Krakowska 28902-13352.19634020.962973
Aleja Krakowska 29102-13352.19659620.963260
Aleja Krakowska 291A02-13352.19656820.962239

Zabudowa — Aleja Krakowska, Warszawa

29,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
15,8%w budynkach wielorodzinnych
54,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,5kondygnacji średnio, najwyższy: 11
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 152 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Krakowska

bardzo dobradostępność komunikacyjna (3610 pkt)
177 mdo najbliższego przystanku
18linii w promieniu 800 m
1,7 kmdo stacji kolejowej Warszawa Raków
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Instytut Lotnictwa 4 perony/słupki177 m141154317N38N8819151308 całą dobę
Lipowczana 2 perony/słupki247 m1915882 04:24–00:57 (po północy)
Krakowiaków 5 perony/słupki480 m141154317N38N8819151308 całą dobę
P+R Al. Krakowska 13 perony/słupki665 m124141154220317703706707711715721728733N38N8819152160 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 666Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87, ul. Malownicza 31, 02-272 Warszawa4/6, 7, 8, 8A, 10, 10A, 11, 12, 14, 15 … 110/114 (47 numerów)
nr 665Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 87, ul. Malownicza 31, 02-272 Warszawa85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 107 … 127A (27 numerów)
nr 664Przedszkole nr 29, ul. Sycowska 1, 02-266 Warszawa118, 131, 131A, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147 … 193 (25 numerów)
nr 663Ratusz, al. Aleja Krakowska 257, 02-133 Warszawa199, 201, 205/211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225 … 271 (21 numerów)
nr 667Zespoł Szkół im. Bohaterów Narwiku, ul. Gładka 16, 02-172 Warszawa212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230 … 236 (13 numerów)
nr 670Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Włochy, ul. Gładka 18, 02-172 Warszawa256, 262, 264, 266, 268, 270, 272
nr 676Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, ul. Instalatorów 23, 02-237 Warszawa279, 281, 281A, 283, 289, 291, 291A

Ceny mieszkań — Aleja Krakowska, Warszawa

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

17 752 zł/m²ulica: Aleja Krakowska · 162 transakcje
typowo 15 713–18 617 zł/m², mediana ceny 789 928 zł, śr. 50,9 m²
15 468 zł/m²miejscowość: Warszawa · 40 209 transakcji
typowo 13 260–18 367 zł/m², mediana ceny 750 000 zł, śr. 54,8 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
14 099 zł/m²30
2025 I półr.
17 527 zł/m²7
2025 II półr.
18 150 zł/m²115
2026 I półr.
17 885 zł/m²10

Inne ulice — Warszawa

Wszystkie ulice: Warszawa →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Krakowska w miejscowości Warszawa?

Aleja Krakowska (Warszawa) ma 8 kodów pocztowych: 02-133 — nr 253, 255, 257, 263, 269, 271, 279, 281, 281A, 283 … 291A (13 numerów); 02-180 — nr 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101 … 237 (71 numerów); 02-183 — nr 7, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 37, 37A, 37B … 75 (19 numerów); 02-210 — nr 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274; 02-219 — nr 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224 … 256 (22 numerów); 02-254 — nr 176; 02-256 — nr 100, 100A, 100B, 102, 104, 106, 110/114, 116, 116A, 118; 02-284 — nr 2, 2A, 4/6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16 … 62 (25 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Krakowska (Warszawa)?

Identyfikator ULIC to 45552, a SIMC miejscowości Warszawa to 0918123. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0918123 + 45552.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Krakowska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Krakowska w miejscowości Warszawa zarejestrowano 168 punktów adresowych (numery od 2 do 291A).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury