Plac Kasztelański, Warszawa

Plac Kasztelański, Warszawa (dzielnica Bemowo) — gmina miejska Warszawa, powiat miejski Warszawa, woj. mazowieckie. 8 adresów, kod pocztowy 01-362.

Nazwa
Plac Kasztelański
Miejscowość
Warszawa SIMC 0918123
Dzielnica
Bemowo
ULIC (TERYT)
45385
Gmina
Warszawa TERC 1465011
Powiat
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
01-362
Numery
1 – 9

Adresy — Plac Kasztelański (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kasztelański 101-36252.23141020.916447
Plac Kasztelański 201-36252.23145420.916219
Plac Kasztelański 301-36252.23144520.915918
Plac Kasztelański 401-36252.23144120.915764
Plac Kasztelański 601-36252.23204120.915438
Plac Kasztelański 701-36252.23204320.915669
Plac Kasztelański 801-36252.23204320.915903
Plac Kasztelański 901-36252.23204720.916137

Zabudowa — Plac Kasztelański, Warszawa

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,1kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kasztelański

bardzo dobradostępność komunikacyjna (4496 pkt)
56 mdo najbliższego przystanku
18linii w promieniu 800 m
2,8 kmdo stacji kolejowej Warszawa Włochy
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pl. Kasztelański 3 perony/słupki56 m112122129177190249349743N01N42101126996 całą dobę
Hala Wola 5 perony/słupki229 m112122129177189190249349743N01N421011261597 całą dobę
Batalionu Miotła 2 perony/słupki316 m12968 05:01–22:06
Czumy 4 perony/słupki409 m112122177190249349743N01N421011261243 całą dobę
Strąkowa 2 perony/słupki561 m129190153 04:26–23:09
Raginisa 2 perony/słupki652 m112122177189190249349743N42943 całą dobę
Synów Pułku 4 perony/słupki664 m129189N01101126940 całą dobę
Metro Bemowo 3 perony/słupki685 m112122149177190249349714719729743N01N421011261002 całą dobę
Znana723 m190171 04:25–23:35

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 738Klub Bemowskiego Seniora, ul. Powstańców Śląskich 44, 01-381 Warszawa1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9

Ceny mieszkań — Plac Kasztelański, Warszawa

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

15 468 zł/m²miejscowość: Warszawa · 40 209 transakcji
typowo 13 260–18 367 zł/m², mediana ceny 750 000 zł, śr. 54,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
15 251 zł/m²6003
2025 I półr.
15 144 zł/m²12729
2025 II półr.
15 665 zł/m²18930
2026 I półr.
16 358 zł/m²2547

Inne ulice — Warszawa

Wszystkie ulice: Warszawa →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kasztelański w miejscowości Warszawa?

Wszystkie 8 adresy przy Plac Kasztelański (Warszawa) mają kod pocztowy 01-362.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kasztelański (Warszawa)?

Identyfikator ULIC to 45385, a SIMC miejscowości Warszawa to 0918123. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0918123 + 45385.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kasztelański?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kasztelański w miejscowości Warszawa zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 9).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury