Plac Przymierza, Warszawa

Plac Przymierza, Warszawa (dzielnica Południe) — gmina miejska Warszawa, powiat miejski Warszawa, woj. mazowieckie. 7 adresów, kod pocztowy 03-944.

Nazwa
Plac Przymierza
Miejscowość
Warszawa SIMC 0918123
Dzielnica
Południe
ULIC (TERYT)
45358
Gmina
Warszawa TERC 1465011
Powiat
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
03-944
Numery
1 – 8

Adresy — Plac Przymierza (7)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Przymierza 103-94452.23059621.056278
Plac Przymierza 203-94452.23077221.056161
Plac Przymierza 303-94452.23093221.056053
Plac Przymierza 403-94452.23110221.055941
Plac Przymierza 503-94452.23131721.055799
Plac Przymierza 603-94452.23076921.056695
Plac Przymierza 803-94452.23039621.056963

Zabudowa — Plac Przymierza, Warszawa

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
57,1%w budynkach wielorodzinnych
42,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
5,6kondygnacji średnio, najwyższy: 11

Na podstawie 7 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Przymierza

bardzo dobradostępność komunikacyjna (5214 pkt)
8 mdo najbliższego przystanku
24linii w promieniu 800 m
1,7 kmdo stacji kolejowej Warszawa Stadion
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Pl. Przymierza 3 perony/słupki8 m117138146147420 04:45–00:24 (po północy)
Katowicka157 m13864 04:40–23:10
Meksykańska 2 perony/słupki218 m117146242 04:51–00:23 (po północy)
Stacja Krwiodawstwa 4 perony/słupki281 m111123147507509N02N22N72971 całą dobę
Kryniczna 2 perony/słupki379 m138E-1208 04:41–23:14
Francuska 2 perony/słupki397 m117138146147484 04:39–00:25 (po północy)
Walecznych 2 perony/słupki474 m111123N02N22N72334 całą dobę
Saska 5 perony/słupki498 m111123141143147151182188411502507509514520523525E-1N02N22N25N722917 całą dobę
Brazylijska 2 perony/słupki512 m111123289 04:53–23:37
Wał Miedzeszyński 2 perony/słupki542 m138141143151182188N25939 całą dobę
Wersalska 2 perony/słupki552 m117146242 04:51–00:22 (po północy)
Adampolska673 m111123507509N02N22N72434 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 451XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Zwycięzców 7/9, 03-936 Warszawa1, 2, 3, 4, 5
nr 455IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, ul. Saska 59, 03-914 Warszawa6, 8

Ceny mieszkań — Plac Przymierza, Warszawa

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

20 221 zł/m²ulica: Plac Przymierza · 5 transakcji
typowo 19 804–20 792 zł/m², mediana ceny 1 820 000 zł, śr. 73 m²
15 468 zł/m²miejscowość: Warszawa · 40 209 transakcji
typowo 13 260–18 367 zł/m², mediana ceny 750 000 zł, śr. 54,8 m²

Inne ulice — Warszawa

Wszystkie ulice: Warszawa →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Przymierza w miejscowości Warszawa?

Wszystkie 7 adresy przy Plac Przymierza (Warszawa) mają kod pocztowy 03-944.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Przymierza (Warszawa)?

Identyfikator ULIC to 45358, a SIMC miejscowości Warszawa to 0918123. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0918123 + 45358.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Przymierza?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Przymierza w miejscowości Warszawa zarejestrowano 7 punktów adresowych (numery od 1 do 8).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury