Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wieluń

Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wieluń — gmina miejska Wieluń, powiat wieluński, woj. łódzkie. 54 adresy, kod pocztowy 98-300.

Nazwa
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Miejscowość
Wieluń SIMC 0976586
ULIC (TERYT)
48275
Gmina
Wieluń TERC 1017094
Powiat
wieluński
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
98-300
Numery
1 – 44

Adresy — Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (54)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 198-30051.21751218.583180
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 298-30051.21794618.584496
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 398-30051.21765418.585214
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3a98-30051.21784918.585250
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 498-30051.21751318.584547
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4a98-30051.21745818.584983
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 598-30051.21720518.583731
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 698-30051.21702218.584994
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 798-30051.21723518.585173
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 898-30051.21724118.585738
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 998-30051.21757018.586498
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1098-30051.21670918.586240
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1198-30051.21730618.587225
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1298-30051.21643118.587082
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1398-30051.21677618.587778
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1498-30051.21605118.585758
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14a98-30051.21604318.586159
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14B98-30051.21629518.585474
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1598-30051.21568318.586066
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1698-30051.21593818.586735
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16a98-30051.21592418.587269
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1798-30051.21557418.587119
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1898-30051.21529118.587062
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1998-30051.21512618.586588
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2098-30051.21528718.585531
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2198-30051.21539518.584745
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 21A98-30051.21566518.584811
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 21B98-30051.21594818.584873
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2298-30051.21524618.587530
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2398-30051.21543418.588314
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2498-30051.21485918.588691
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2598-30051.21491118.588112
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 25a98-30051.21499118.587465
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2698-30051.21663618.588587
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2798-30051.21636118.589303
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2898-30051.21625118.589883
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2998-30051.21592618.590026
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3098-30051.21560318.589657
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30a98-30051.21506518.589643
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3198-30051.21783718.579400
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3298-30051.21748718.579770
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3398-30051.21700318.580759
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3498-30051.21741818.580425
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3598-30051.21751418.581659
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 35a98-30051.21700418.581479
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3698-30051.21718818.581535
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3798-30051.21660118.582400
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3898-30051.21687618.582603
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3998-30051.21610118.582380
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4098-30051.21662418.582909
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4198-30051.21611618.582844
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4298-30051.21620518.583690
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4398-30051.21519318.588492
Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4498-30051.21604918.588419

Zabudowa — Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wieluń

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
79,6%w budynkach wielorodzinnych
20,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,2kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 54 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

słabadostępność komunikacyjna (0 pkt)
263 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
796 mdo stacji kolejowej Wieluń
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
PKS Wieluń 18 Stycznia 2 perony/słupki263 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Polskiej Organizacji Wojskowej270 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń Polskiej Organizacji Wojskowej 3 perony/słupki277 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń 18 Stycznia/Krótka279 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń18 Stycznia/Krótka314 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
PKS Wieluń Częstochowska Stare Sady500 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń 18-tego Stycznia501 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń Polskiej Organizacji Wojskowej600 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Moniuszki656 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
PKS Wieluń 18 Stycznia Sadowa 2 perony/słupki659 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń Medyk688 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wieluń Częstochowska 3 perony/słupki696 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 10Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu, os. Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30A, 98-300 Wieluń8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14a, 14B, 15 … 21B (19 numerów)

Inne ulice — Wieluń

Wszystkie ulice: Wieluń →

Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w miejscowości Wieluń?

Wszystkie 54 adresy przy Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Wieluń) mają kod pocztowy 98-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Wieluń)?

Identyfikator ULIC to 48275, a SIMC miejscowości Wieluń to 0976586. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0976586 + 48275.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w miejscowości Wieluń zarejestrowano 54 punkty adresowe (numery od 1 do 44).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury