Osiedle Poziomkowe, Wilcze Błota

Osiedle Poziomkowe, Wilcze Błota — gmina Lubichowo, powiat starogardzki, woj. pomorskie. 48 adresów, kod pocztowy 83-240.

Nazwa
Osiedle Poziomkowe
Miejscowość
Wilcze Błota SIMC 0166781
ULIC (TERYT)
44793
Gmina
Lubichowo TERC 2213062
Powiat
starogardzki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-240
Numery
1 – 59

Adresy — Osiedle Poziomkowe (48)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Poziomkowe 183-24053.82337418.405624
Osiedle Poziomkowe 1A83-24053.82354118.405094
Osiedle Poziomkowe 283-24053.82301218.405397
Osiedle Poziomkowe 483-24053.82286418.405673
Osiedle Poziomkowe 583-24053.82318718.406131
Osiedle Poziomkowe 683-24053.82276318.405915
Osiedle Poziomkowe 783-24053.82315618.406464
Osiedle Poziomkowe 883-24053.82287018.406655
Osiedle Poziomkowe 983-24053.82271218.406310
Osiedle Poziomkowe 1083-24053.82216418.406527
Osiedle Poziomkowe 1183-24053.82210118.406970
Osiedle Poziomkowe 1283-24053.82234218.407104
Osiedle Poziomkowe 1383-24053.82248618.406879
Osiedle Poziomkowe 1483-24053.82268218.406785
Osiedle Poziomkowe 1583-24053.82296618.407012
Osiedle Poziomkowe 1683-24053.82286518.407308
Osiedle Poziomkowe 1783-24053.82279618.407601
Osiedle Poziomkowe 1883-24053.82259918.407186
Osiedle Poziomkowe 1983-24053.82257218.407400
Osiedle Poziomkowe 2083-24053.82240918.407423
Osiedle Poziomkowe 2183-24053.82245818.407788
Osiedle Poziomkowe 2283-24053.82215818.407567
Osiedle Poziomkowe 2383-24053.82192118.407472
Osiedle Poziomkowe 2483-24053.82184518.407782
Osiedle Poziomkowe 2583-24053.82217818.408003
Osiedle Poziomkowe 2783-24053.82197518.408663
Osiedle Poziomkowe 2883-24053.82223718.408661
Osiedle Poziomkowe 2983-24053.82178218.408929
Osiedle Poziomkowe 3083-24053.82181118.409459
Osiedle Poziomkowe 3183-24053.82170318.409348
Osiedle Poziomkowe 3283-24053.82365418.405763
Osiedle Poziomkowe 3483-24053.82379618.406201
Osiedle Poziomkowe 3583-24053.82358218.406583
Osiedle Poziomkowe 3683-24053.82389218.406417
Osiedle Poziomkowe 3783-24053.82375318.406701
Osiedle Poziomkowe 3983-24053.82393318.406896
Osiedle Poziomkowe 4083-24053.82421218.406646
Osiedle Poziomkowe 4283-24053.82435718.406759
Osiedle Poziomkowe 4383-24053.82426418.407262
Osiedle Poziomkowe 4483-24053.82458118.406749
Osiedle Poziomkowe 4583-24053.82432618.407273
Osiedle Poziomkowe 4783-24053.82463118.407471
Osiedle Poziomkowe 4883-24053.82497818.406988
Osiedle Poziomkowe 5083-24053.82513718.407099
Osiedle Poziomkowe 5183-24053.82493218.407556
Osiedle Poziomkowe 5683-24053.82411218.405658
Osiedle Poziomkowe 5883-24053.82442818.405961
Osiedle Poziomkowe 5983-24053.82456518.406097

Zabudowa — Osiedle Poziomkowe, Wilcze Błota

35,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
64,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 45 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Poziomkowe

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie, ul. Dworcowa 15, 83-240 Lubichowo1, 1A, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 59 (48 numerów)

Inne ulice — Wilcze Błota

Wszystkie ulice: Wilcze Błota →

Osiedle Poziomkowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Poziomkowe w miejscowości Wilcze Błota?

Wszystkie 48 adresy przy Osiedle Poziomkowe (Wilcze Błota) mają kod pocztowy 83-240.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Poziomkowe (Wilcze Błota)?

Identyfikator ULIC to 44793, a SIMC miejscowości Wilcze Błota to 0166781. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0166781 + 44793.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Poziomkowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Poziomkowe w miejscowości Wilcze Błota zarejestrowano 48 punktów adresowych (numery od 1 do 59).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury