Droga Chłapowska, Władysławowo

Droga Chłapowska, Władysławowo — gmina miejska Władysławowo, powiat pucki, woj. pomorskie. 100 adresów, kod pocztowy 84-120.

Nazwa
Droga Chłapowska
Miejscowość
Władysławowo SIMC 0935015
ULIC (TERYT)
02732
Gmina
Władysławowo TERC 2211044
Powiat
pucki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
84-120
Numery
2 – 74

Adresy — Droga Chłapowska (100)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Droga Chłapowska 284-12054.78357318.406404
Droga Chłapowska 384-12054.78340718.405914
Droga Chłapowska 884-12054.78382018.405220
Droga Chłapowska 984-12054.78352518.404624
Droga Chłapowska 1684-12054.78505518.399983
Droga Chłapowska 1884-12054.78524018.398707
Droga Chłapowska 18A84-12054.78516418.399184
Droga Chłapowska 2084-12054.78554218.398171
Droga Chłapowska 2184-12054.78374718.402504
Droga Chłapowska 2484-12054.78773818.390423
Droga Chłapowska 2584-12054.78563318.395105
Droga Chłapowska 25A84-12054.78562818.394931
Droga Chłapowska 25B84-12054.78560818.394664
Droga Chłapowska 25C84-12054.78559318.394501
Droga Chłapowska 25D84-12054.78557718.394221
Droga Chłapowska 25E84-12054.78556518.394053
Droga Chłapowska 25F84-12054.78572818.393815
Droga Chłapowska 25G84-12054.78574218.393979
Droga Chłapowska 25H84-12054.78576018.394253
Droga Chłapowska 25I84-12054.78577218.394424
Droga Chłapowska 2884-12054.79084718.386827
Droga Chłapowska 28A84-12054.79217518.385167
Droga Chłapowska 2984-12054.78634418.391811
Droga Chłapowska 3084-12054.79285918.384338
Droga Chłapowska 30A84-12054.79282918.384182
Droga Chłapowska 3284-12054.79330018.385802
Droga Chłapowska 32A84-12054.79327618.385468
Droga Chłapowska 3384-12054.78790118.389050
Droga Chłapowska 33A84-12054.78815718.389358
Droga Chłapowska 33B84-12054.78879018.388828
Droga Chłapowska 33C84-12054.78778618.387886
Droga Chłapowska 3484-12054.79362218.386214
Droga Chłapowska 35AA84-12054.78977618.385639
Droga Chłapowska 35AB84-12054.78968318.385499
Droga Chłapowska 35AC84-12054.78963418.385416
Droga Chłapowska 35AD84-12054.78972118.385239
Droga Chłapowska 35AE84-12054.78977518.385321
Droga Chłapowska 35AF84-12054.78986918.385467
Droga Chłapowska 35AG84-12054.78992218.385550
Droga Chłapowska 35AH84-12054.79001518.385690
Droga Chłapowska 35AI84-12054.79006918.385773
Droga Chłapowska 35AJ84-12054.79018118.385513
Droga Chłapowska 35AK84-12054.79012618.385438
Droga Chłapowska 35AL84-12054.78995918.385179
Droga Chłapowska 35AM84-12054.78990218.385095
Droga Chłapowska 35AN84-12054.78999418.384756
Droga Chłapowska 35AO84-12054.79005218.384863
Droga Chłapowska 35AP84-12054.79015818.385015
Droga Chłapowska 35AR84-12054.79021118.385098
Droga Chłapowska 35AS84-12054.79032618.385274
Droga Chłapowska 35AT84-12054.79038118.385355
Droga Chłapowska 35D84-12054.78931318.386822
Droga Chłapowska 35E84-12054.78927218.386745
Droga Chłapowska 35F84-12054.78915418.386576
Droga Chłapowska 35G84-12054.78910718.386502
Droga Chłapowska 35H84-12054.78921818.386281
Droga Chłapowska 35I84-12054.78926318.386356
Droga Chłapowska 35J84-12054.78937818.386529
Droga Chłapowska 35K84-12054.78942518.386606
Droga Chłapowska 35L84-12054.78953718.386776
Droga Chłapowska 35M84-12054.78958518.386843
Droga Chłapowska 35N84-12054.78974818.386393
Droga Chłapowska 35O84-12054.78969518.386312
Droga Chłapowska 35P84-12054.78960418.386163
Droga Chłapowska 35R84-12054.78955018.386078
Droga Chłapowska 35S84-12054.78945818.385937
Droga Chłapowska 35T84-12054.78940218.385857
Droga Chłapowska 35U84-12054.78949118.385692
Droga Chłapowska 35W84-12054.78954218.385772
Droga Chłapowska 35X84-12054.78963518.385914
Droga Chłapowska 35Y84-12054.78969018.385996
Droga Chłapowska 35Z84-12054.78982918.385729
Droga Chłapowska 3684-12054.79329318.385966
Droga Chłapowska 4084-12054.79352918.385681
Droga Chłapowska 4184-12054.79560818.378346
Droga Chłapowska 4384-12054.79591518.377962
Droga Chłapowska 4584-12054.79598318.377915
Droga Chłapowska 4784-12054.79618618.377720
Droga Chłapowska 4884-12054.79530118.380073
Droga Chłapowska 4984-12054.79623618.377680
Droga Chłapowska 5084-12054.79580018.379223
Droga Chłapowska 5184-12054.79644318.377504
Droga Chłapowska 5284-12054.79574118.378764
Droga Chłapowska 5384-12054.79650218.377460
Droga Chłapowska 5484-12054.79604418.378435
Droga Chłapowska 54A84-12054.79607018.378746
Droga Chłapowska 5584-12054.79669618.377299
Droga Chłapowska 5684-12054.79610918.379118
Droga Chłapowska 5784-12054.79675218.377259
Droga Chłapowska 5984-12054.79698518.377061
Droga Chłapowska 6084-12054.79671118.377775
Droga Chłapowska 6184-12054.79728918.376808
Droga Chłapowska 6284-12054.79708518.377474
Droga Chłapowska 6484-12054.79710518.377559
Droga Chłapowska 6684-12054.79719218.377485
Droga Chłapowska 6884-12054.79737618.377701
Droga Chłapowska 7084-12054.79716418.377412
Droga Chłapowska 7284-12054.79742118.377214
Droga Chłapowska 72a84-12054.79753418.377665
Droga Chłapowska 7484-12054.79746818.377173

Zabudowa — Droga Chłapowska, Władysławowo

32%adresów w budynkach jednorodzinnych
44%w budynkach wielorodzinnych
24%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 4
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 100 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Droga Chłapowska

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
609 mdo najbliższego przystanku
1,7 kmdo stacji kolejowej Władysławowo
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Chłapowo 2 perony/słupki609 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Zespół Szkół nr 1, ul. Morska 1, 84-120 Władysławowo2, 3, 8, 9, 16, 18, 18A, 20, 21, 24 … 33A (23 numerów)
nr 5Zespół Szkół Nr 1, ul. Morska 1, 84-120 Władysławowo30, 30A, 32, 32A, 34, 35AA, 35AB, 35AC, 35AD, 35AE … 74 (73 numerów)

Ceny mieszkań — Droga Chłapowska, Władysławowo

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7324 zł/m²ulica: Droga Chłapowska · 8 transakcji
typowo 4942–7362 zł/m², mediana ceny 359 000 zł, śr. 50,8 m²
9332 zł/m²miejscowość: Władysławowo · 255 transakcji
typowo 8594–10 693 zł/m², mediana ceny 385 000 zł, śr. 43,8 m²

Inne ulice — Władysławowo

Wszystkie ulice: Władysławowo →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Droga Chłapowska w miejscowości Władysławowo?

Wszystkie 100 adresy przy Droga Chłapowska (Władysławowo) mają kod pocztowy 84-120.

Jaki jest kod ULIC ulicy Droga Chłapowska (Władysławowo)?

Identyfikator ULIC to 02732, a SIMC miejscowości Władysławowo to 0935015. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0935015 + 02732.

Ile budynków z adresem jest przy Droga Chłapowska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Droga Chłapowska w miejscowości Władysławowo zarejestrowano 100 punktów adresowych (numery od 2 do 74).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury