Aleja Brzozowa, Włynkówko

Aleja Brzozowa, Włynkówko — gmina Redzikowo, powiat słupski, woj. pomorskie. 25 adresów, kod pocztowy 76-200.

Nazwa
Aleja Brzozowa
Miejscowość
Włynkówko SIMC 0751002
ULIC (TERYT)
37346
Gmina
Redzikowo TERC 2212082
Powiat
słupski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
76-200
Numery
1 – 30

Adresy — Aleja Brzozowa (25)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Brzozowa 176-20054.50101817.002829
Aleja Brzozowa 276-20054.50087217.002932
Aleja Brzozowa 376-20054.50153317.002737
Aleja Brzozowa 476-20054.50112517.003469
Aleja Brzozowa 576-20054.50176417.002590
Aleja Brzozowa 676-20054.50130317.003924
Aleja Brzozowa 776-20054.50179917.002676
Aleja Brzozowa 876-20054.50105317.004474
Aleja Brzozowa 976-20054.50166317.002867
Aleja Brzozowa 1076-20054.50090517.004681
Aleja Brzozowa 1176-20054.50157017.003454
Aleja Brzozowa 1276-20054.50090417.004826
Aleja Brzozowa 1376-20054.50165917.004219
Aleja Brzozowa 1476-20054.50110617.004638
Aleja Brzozowa 1576-20054.50187417.004771
Aleja Brzozowa 1676-20054.50158417.004533
Aleja Brzozowa 1776-20054.50203017.005311
Aleja Brzozowa 1876-20054.50165617.005059
Aleja Brzozowa 1976-20054.50230017.005692
Aleja Brzozowa 2176-20054.50248117.006018
Aleja Brzozowa 2276-20054.50172317.006593
Aleja Brzozowa 2376-20054.50257517.006531
Aleja Brzozowa 2476-20054.50174917.005940
Aleja Brzozowa 2676-20054.50214317.005941
Aleja Brzozowa 3076-20054.50143517.005316

Zabudowa — Aleja Brzozowa, Włynkówko

84,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
7,7%w budynkach wielorodzinnych
7,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 13 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Brzozowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
137 mdo najbliższego przystanku
2,1 kmdo stacji kolejowej Słupsk Północny
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Włynkówko137 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Włynkowko172 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Włynkówko456 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Włynkówko 2 perony/słupki586 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Włynkówko I667 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Słupsk Portowa Strefa Ekonomiczna682 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Włynkówko I791 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Centrum Aktywności Lokalnej, Włynkówko ul. Błękitna 17, 76-200 Słupsk1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 30 (25 numerów)

Inne ulice — Włynkówko

Wszystkie ulice: Włynkówko →

Aleja Brzozowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Brzozowa w miejscowości Włynkówko?

Wszystkie 25 adresy przy Aleja Brzozowa (Włynkówko) mają kod pocztowy 76-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Brzozowa (Włynkówko)?

Identyfikator ULIC to 37346, a SIMC miejscowości Włynkówko to 0751002. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0751002 + 37346.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Brzozowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Brzozowa w miejscowości Włynkówko zarejestrowano 25 punktów adresowych (numery od 1 do 30).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury