Plac Włókniarzy, Wola Moszczenicka

Plac Włókniarzy, Wola Moszczenicka — gmina Moszczenica, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. 15 adresów, kod pocztowy 97-310.

Nazwa
Plac Włókniarzy
Miejscowość
Wola Moszczenicka SIMC 0546874
ULIC (TERYT)
58106
Gmina
Moszczenica TERC 1010062
Powiat
piotrkowski
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
97-310
Numery
1 – 18

Adresy — Plac Włókniarzy (15)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Włókniarzy 197-31051.49189719.716043
Plac Włókniarzy 297-31051.49193619.716302
Plac Włókniarzy 497-31051.49200219.716835
Plac Włókniarzy 597-31051.49203319.717120
Plac Włókniarzy 697-31051.49210819.717360
Plac Włókniarzy 797-31051.49216119.717564
Plac Włókniarzy 997-31051.49186019.717599
Plac Włókniarzy 1097-31051.49179219.718053
Plac Włókniarzy 1297-31051.49163519.717654
Plac Włókniarzy 1397-31051.49156319.717411
Plac Włókniarzy 1497-31051.49151719.717134
Plac Włókniarzy 1597-31051.49148819.716928
Plac Włókniarzy 1697-31051.49148119.716664
Plac Włókniarzy 1797-31051.49145519.716404
Plac Włókniarzy 1897-31051.49140519.716210

Zabudowa — Plac Włókniarzy, Wola Moszczenicka

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 15 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Włókniarzy

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
247 mdo najbliższego przystanku
1,7 kmdo stacji kolejowej Moszczenica
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Moszczenica 2 perony/słupki247 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Moszczenica Osiedle Wola 2 perony/słupki329 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Moszczenica Rolna 2 perony/słupki559 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Moszczenica Centrum 2 perony/słupki773 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Centrum Społeczno-Kulturalne, ul. Piotrkowska 13, 97-310 Moszczenica1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13 … 18 (15 numerów)

Inne ulice — Wola Moszczenicka

Wszystkie ulice: Wola Moszczenicka →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Włókniarzy w miejscowości Wola Moszczenicka?

Wszystkie 15 adresy przy Plac Włókniarzy (Wola Moszczenicka) mają kod pocztowy 97-310.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Włókniarzy (Wola Moszczenicka)?

Identyfikator ULIC to 58106, a SIMC miejscowości Wola Moszczenicka to 0546874. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0546874 + 58106.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Włókniarzy?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Włókniarzy w miejscowości Wola Moszczenicka zarejestrowano 15 punktów adresowych (numery od 1 do 18).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury