Aleja Krakowska, Wólka Kosowska

Aleja Krakowska, Wólka Kosowska — gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie. 41 adresów, kod pocztowy 05-552.

Nazwa
Aleja Krakowska
Miejscowość
Wólka Kosowska SIMC 0005084
ULIC (TERYT)
41777
Gmina
Lesznowola TERC 1418032
Powiat
piaseczyński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-552
Numery
93 – 144

Adresy — Aleja Krakowska (41)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Krakowska 9305-55252.05823120.868377
Aleja Krakowska 9505-55252.05847320.868432
Aleja Krakowska 9705-55252.05892120.868321
Aleja Krakowska 97a05-55252.05875520.864631
Aleja Krakowska 97B05-55252.05873020.868528
Aleja Krakowska 9905-55252.05889120.866882
Aleja Krakowska 10105-55252.05911020.867943
Aleja Krakowska 101A05-55252.05937320.867834
Aleja Krakowska 101b05-55252.05951620.868681
Aleja Krakowska 101C05-55252.05983720.869053
Aleja Krakowska 10305-55252.06010320.868882
Aleja Krakowska 10505-55252.06024320.867360
Aleja Krakowska 10705-55252.06071020.868030
Aleja Krakowska 10905-55252.06079920.868866
Aleja Krakowska 11105-55252.06110420.869608
Aleja Krakowska 11305-55252.06131020.868990
Aleja Krakowska 113a05-55252.06115420.868447
Aleja Krakowska 11905-55252.06191220.868713
Aleja Krakowska 12105-55252.06218920.868929
Aleja Krakowska 121A05-55252.06222220.868104
Aleja Krakowska 12305-55252.06238920.868978
Aleja Krakowska 12505-55252.06254920.869303
Aleja Krakowska 12605-55252.05829520.869890
Aleja Krakowska 126a05-55252.05894120.871290
Aleja Krakowska 12705-55252.06284320.870011
Aleja Krakowska 127A05-55252.06277320.868982
Aleja Krakowska 12805-55252.05958120.870103
Aleja Krakowska 12905-55252.06302620.869996
Aleja Krakowska 13005-55252.06016020.872384
Aleja Krakowska 13105-55252.06326020.870086
Aleja Krakowska 13205-55252.05977320.870008
Aleja Krakowska 13405-55252.06058420.870441
Aleja Krakowska 13605-55252.06104520.871287
Aleja Krakowska 13805-55252.06163620.871494
Aleja Krakowska 14005-55252.06221520.871946
Aleja Krakowska 140a05-55252.06292220.871908
Aleja Krakowska 140B05-55252.06248820.871745
Aleja Krakowska 14205-55252.06319520.871519
Aleja Krakowska 142a05-55252.06322520.872114
Aleja Krakowska 142b05-55252.06335420.873031
Aleja Krakowska 14405-55252.06355820.871706

Zabudowa — Aleja Krakowska, Wólka Kosowska

75,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
24,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 33 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Krakowska

średniadostępność komunikacyjna (166 pkt)
14 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wólka Kosowska Wygoda 3 perony/słupki14 m721728L-3105 04:06–23:36
Stefanowo Przydrożna317 mL-453 04:53–23:08
Marysin713 m721728L-352 04:04–22:54
CH Wólka Kosowska782 m72116 04:24–22:04

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 14Gminne Przedszkole, ul. Jana Bandurskiego ps. "Norwid" 1, 05-552 Wólka Kosowska93, 95, 97, 97a, 97B, 99, 101, 101A, 101b, 101C … 144 (41 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Krakowska, Wólka Kosowska

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6319 zł/m²miejscowość: Wólka Kosowska · 59 transakcji
typowo 5264–7340 zł/m², mediana ceny 422 500 zł, śr. 80,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4315 zł/m²9
2025 I półr.
6129 zł/m²24
2025 II półr.
7340 zł/m²13
2026 I półr.
7134 zł/m²13

Inne ulice — Wólka Kosowska

Wszystkie ulice: Wólka Kosowska →

Aleja Krakowska w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Krakowska w miejscowości Wólka Kosowska?

Wszystkie 41 adresy przy Aleja Krakowska (Wólka Kosowska) mają kod pocztowy 05-552.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Krakowska (Wólka Kosowska)?

Identyfikator ULIC to 41777, a SIMC miejscowości Wólka Kosowska to 0005084. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0005084 + 41777.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Krakowska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Krakowska w miejscowości Wólka Kosowska zarejestrowano 41 punktów adresowych (numery od 93 do 144).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury