Aleja Marszałka J. Piłsudskiego, Wyszków

Aleja Marszałka J. Piłsudskiego, Wyszków — gmina miejska Wyszków, powiat wyszkowski, woj. mazowieckie. 33 adresy, kod pocztowy 07-200.

Nazwa
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego
Miejscowość
Wyszków SIMC 0966470
ULIC (TERYT)
41675
Gmina
Wyszków TERC 1435054
Powiat
wyszkowski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
07-200
Numery
3 – 109

Adresy — Aleja Marszałka J. Piłsudskiego (33)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 307-20052.59176721.440956
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 507-20052.59182721.440951
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 707-20052.59195521.440874
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 907-20052.59200221.440877
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 1107-20052.59205721.440874
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 1307-20052.59211321.440875
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 1507-20052.59216821.440866
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 1707-20052.59221921.440863
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 1907-20052.59227221.440903
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 2107-20052.59233421.440898
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 2507-20052.59273121.440917
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 2607-20052.59536721.441504
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 2707-20052.59290021.440788
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 2907-20052.59296521.440783
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 3107-20052.59308621.440793
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 3307-20052.59316421.440792
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 3507-20052.59333921.440816
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 3707-20052.59378421.440598
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 3907-20052.59390521.440625
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4107-20052.59400921.440611
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4307-20052.59411721.440550
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4407-20052.59740121.440251
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4507-20052.59423521.440531
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4607-20052.60070521.439436
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 46A07-20052.60048921.439885
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4707-20052.59434621.440531
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4807-20052.60126721.440179
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 4907-20052.59444721.440563
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 5007-20052.60145421.440166
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 5107-20052.59454821.440542
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 5707-20052.59499421.440481
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 5907-20052.59510621.440496
Aleja Marszałka J. Piłsudskiego 10907-20052.60382121.440510

Zabudowa — Aleja Marszałka J. Piłsudskiego, Wyszków

87,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
12,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 31 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Marszałka J. Piłsudskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
330 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wyszków 2 perony/słupki330 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyszków 2 perony/słupki418 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyszków 2 perony/słupki515 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Klin530 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyszków 4 perony/słupki542 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyszków 2 perony/słupki609 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wyszków 2 perony/słupki743 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Ceny mieszkań — Aleja Marszałka J. Piłsudskiego, Wyszków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8014 zł/m²miejscowość: Wyszków · 458 transakcji
typowo 6995–9300 zł/m², mediana ceny 375 157 zł, śr. 49,2 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
6044 zł/m²48
2025 I półr.
6088 zł/m²79
2025 II półr.
9071 zł/m²164
2026 I półr.
7200 zł/m²126
2026 II półr.
8273 zł/m²41

Inne ulice — Wyszków

Wszystkie ulice: Wyszków →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Marszałka J. Piłsudskiego w miejscowości Wyszków?

Wszystkie 33 adresy przy Aleja Marszałka J. Piłsudskiego (Wyszków) mają kod pocztowy 07-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Marszałka J. Piłsudskiego (Wyszków)?

Identyfikator ULIC to 41675, a SIMC miejscowości Wyszków to 0966470. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0966470 + 41675.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Marszałka J. Piłsudskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Marszałka J. Piłsudskiego w miejscowości Wyszków zarejestrowano 33 punkty adresowe (numery od 3 do 109).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury