Osiedle Na Stoku, Zabierzów

Osiedle Na Stoku, Zabierzów — gmina Zabierzów, powiat krakowski, woj. małopolskie. 11 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Osiedle Na Stoku
Miejscowość
Zabierzów SIMC 0344024
ULIC (TERYT)
54368
Gmina
Zabierzów TERC 1206162
Powiat
krakowski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-080, 32-082
Numery
1 – 17

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
32-0801, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15
32-08217

Adresy — Osiedle Na Stoku (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Na Stoku 132-08050.11073019.796432
Osiedle Na Stoku 332-08050.11078019.796482
Osiedle Na Stoku 532-08050.11082919.796513
Osiedle Na Stoku 732-08050.11087919.796560
Osiedle Na Stoku 832-08050.11063319.796698
Osiedle Na Stoku 932-08050.11101019.796674
Osiedle Na Stoku 1032-08050.11096419.797013
Osiedle Na Stoku 1132-08050.11105919.796720
Osiedle Na Stoku 1332-08050.11111019.796765
Osiedle Na Stoku 1532-08050.11116019.796811
Osiedle Na Stoku 1732-08250.11130119.797175

Zabudowa — Osiedle Na Stoku, Zabierzów

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Na Stoku

średniadostępność komunikacyjna (165 pkt)
410 mdo najbliższego przystanku
3linii w promieniu 800 m
823 mdo stacji kolejowej Zabierzów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zabierzów Centrum 2 perony/słupki410 m238248118 03:45–23:41
Zabierzów Kamieniołom 2 perony/słupki604 m218238120 03:52–23:39
Zabierzów Rynek 2 perony/słupki687 m218248114 03:46–23:29

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 22Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie, ul. Kolejowa 15, 32-080 Zabierzów1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17

Ceny mieszkań — Osiedle Na Stoku, Zabierzów

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8383 zł/m²miejscowość: Zabierzów · 12 transakcji
typowo 7445–9347 zł/m², mediana ceny 667 500 zł, śr. 79,9 m²

Trend (miejscowość)

2025 I półr.
8414 zł/m²5
2026 I półr.
7296 zł/m²4

Inne ulice — Zabierzów

Wszystkie ulice: Zabierzów →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Na Stoku w miejscowości Zabierzów?

Osiedle Na Stoku (Zabierzów) ma 2 kodów pocztowych: 32-080 — nr 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; 32-082 — nr 17.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Na Stoku (Zabierzów)?

Identyfikator ULIC to 54368, a SIMC miejscowości Zabierzów to 0344024. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0344024 + 54368.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Na Stoku?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Na Stoku w miejscowości Zabierzów zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1 do 17).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury