Plac Ludwika Solskiego, Ząbkowice Śląskie

Plac Ludwika Solskiego, Ząbkowice Śląskie — gmina miejska Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki, woj. dolnośląskie. 12 adresów, kod pocztowy 57-200.

Nazwa
Plac Ludwika Solskiego
Miejscowość
Ząbkowice Śląskie SIMC 0984692
ULIC (TERYT)
58688
Gmina
Ząbkowice Śląskie TERC 0224054
Powiat
ząbkowicki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
57-200
Numery
1 – 12

Adresy — Plac Ludwika Solskiego (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Ludwika Solskiego 157-20050.59428116.803237
Plac Ludwika Solskiego 257-20050.59431116.803327
Plac Ludwika Solskiego 357-20050.59438116.803523
Plac Ludwika Solskiego 457-20050.59438316.803612
Plac Ludwika Solskiego 557-20050.59442716.803793
Plac Ludwika Solskiego 657-20050.59445516.803921
Plac Ludwika Solskiego 757-20050.59402416.804207
Plac Ludwika Solskiego 857-20050.59402116.804068
Plac Ludwika Solskiego 957-20050.59399716.803835
Plac Ludwika Solskiego 1057-20050.59399416.803696
Plac Ludwika Solskiego 1157-20050.59397816.803479
Plac Ludwika Solskiego 1257-20050.59397616.803365

Zabudowa — Plac Ludwika Solskiego, Ząbkowice Śląskie

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1kondygnacji średnio, najwyższy: 1

Na podstawie 12 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Ludwika Solskiego

słabadostępność komunikacyjna (6 pkt)
141 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek141 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek147 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Daszyńskiego/Piastowska 2 perony/słupki170 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Daszyńskiego/Robotnicza 2 perony/słupki304 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Daleka - targowisko 2 perony/słupki334 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek432 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek441 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Legnicka/Daleka 2 perony/słupki455 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bohaterów Getta/Piastowska 2 perony/słupki459 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Legnicka/Kolejowa 2 perony/słupki498 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kolejowa513 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bohaterów Getta - cmentarz 2 perony/słupki585 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Piastowska 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Ceny mieszkań — Plac Ludwika Solskiego, Ząbkowice Śląskie

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5258 zł/m²miejscowość: Ząbkowice Śląskie · 504 transakcje
typowo 3585–7000 zł/m², mediana ceny 270 000 zł, śr. 52,2 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4441 zł/m²30
2025 I półr.
4356 zł/m²96
2025 II półr.
4199 zł/m²97
2026 I półr.
7000 zł/m²244
2026 II półr.
4725 zł/m²37

Inne ulice — Ząbkowice Śląskie

Wszystkie ulice: Ząbkowice Śląskie →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Ludwika Solskiego w miejscowości Ząbkowice Śląskie?

Wszystkie 12 adresy przy Plac Ludwika Solskiego (Ząbkowice Śląskie) mają kod pocztowy 57-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Ludwika Solskiego (Ząbkowice Śląskie)?

Identyfikator ULIC to 58688, a SIMC miejscowości Ząbkowice Śląskie to 0984692. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0984692 + 58688.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Ludwika Solskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Ludwika Solskiego w miejscowości Ząbkowice Śląskie zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 12).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury