Plac Warszawski, Zabrze

Plac Warszawski, Zabrze — gmina miejska Zabrze, powiat miejski Zabrze, woj. śląskie. 8 adresów, kod pocztowy 41-800.

Nazwa
Plac Warszawski
Miejscowość
Zabrze SIMC 0945380
ULIC (TERYT)
38517
Gmina
Zabrze TERC 2478011
Powiat
Zabrze
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
41-800
Numery
1 – 10

Adresy — Plac Warszawski (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Warszawski 141-80050.30406918.787692
Plac Warszawski 441-80050.30436718.788457
Plac Warszawski 541-80050.30427418.788571
Plac Warszawski 641-80050.30411818.788785
Plac Warszawski 741-80050.30363018.789205
Plac Warszawski 841-80050.30332318.788589
Plac Warszawski 941-80050.30317618.788400
Plac Warszawski 1041-80050.30353518.788024

Zabudowa — Plac Warszawski, Zabrze

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
37,5%w budynkach wielorodzinnych
62,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,8kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Warszawski

bardzo dobradostępność komunikacyjna (3935 pkt)
139 mdo najbliższego przystanku
49linii w promieniu 800 m
185 mdo stacji kolejowej Zabrze
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zabrze Plac Krakowski 2 perony/słupki139 m689111234280701N840840N353 całą dobę
Zabrze Brysza 2 perony/słupki151 m3104 04:00–23:45
Zabrze Lutra 2 perony/słupki178 m3104 04:01–23:44
Zabrze185 mZKA S12 23:09–00:46 (po północy)
Zabrze 2 perony/słupki185 mEIPICS1TLK120 całą dobę
Zabrze Plac Dworcowy [tech]243 m7152332478186111156198647M24426 04:50–22:32
Zabrze Św. Floriana 2 perony/słupki293 m689234701N840840N134591117475 całą dobę
Zabrze Stalmacha 2 perony/słupki331 m111280104 04:31–23:55
Zabrze 3 Maja Szpital 2 perony/słupki349 m77N198706720770932M16M243465 całą dobę
Zabrze Plac Wolności 2 perony/słupki401 m134591117326 03:15–23:49
Zabrze Goethego 7 perony/słupki413 m677N15233232N4781838689111156198199234250270280286617617N647 +111612 całą dobę
Zabrze Karola Miarki 2 perony/słupki589 m123459111730262 02:59–01:06 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 66Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima, pl. Plac Warszawski 6, 41-800 Zabrze1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ceny mieszkań — Plac Warszawski, Zabrze

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5008 zł/m²miejscowość: Zabrze · 2756 transakcji
typowo 3500–6665 zł/m², mediana ceny 228 250 zł, śr. 50,3 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5029 zł/m²417
2025 I półr.
5000 zł/m²807
2025 II półr.
5195 zł/m²919
2026 I półr.
4820 zł/m²613

Inne ulice — Zabrze

Wszystkie ulice: Zabrze →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Warszawski w miejscowości Zabrze?

Wszystkie 8 adresy przy Plac Warszawski (Zabrze) mają kod pocztowy 41-800.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Warszawski (Zabrze)?

Identyfikator ULIC to 38517, a SIMC miejscowości Zabrze to 0945380. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0945380 + 38517.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Warszawski?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Warszawski w miejscowości Zabrze zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 10).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury