Osiedle Dębowe, Zblewo

Osiedle Dębowe, Zblewo — gmina Zblewo, powiat starogardzki, woj. pomorskie. 52 adresy, kod pocztowy 83-210.

Nazwa
Osiedle Dębowe
Miejscowość
Zblewo SIMC 0177098
ULIC (TERYT)
37922
Gmina
Zblewo TERC 2213132
Powiat
starogardzki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-210
Numery
1 – 55

Adresy — Osiedle Dębowe (52)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Dębowe 183-21053.93288618.351853
Osiedle Dębowe 283-21053.93267418.351598
Osiedle Dębowe 383-21053.93309018.352427
Osiedle Dębowe 483-21053.93273718.352151
Osiedle Dębowe 583-21053.93338918.352263
Osiedle Dębowe 683-21053.93343218.353369
Osiedle Dębowe 783-21053.93350318.352744
Osiedle Dębowe 883-21053.93323318.353616
Osiedle Dębowe 983-21053.93392318.352751
Osiedle Dębowe 1083-21053.93305918.353875
Osiedle Dębowe 1183-21053.93364818.352377
Osiedle Dębowe 1283-21053.93287418.354122
Osiedle Dębowe 1383-21053.93364218.353174
Osiedle Dębowe 1483-21053.93269218.354362
Osiedle Dębowe 1583-21053.93386918.353372
Osiedle Dębowe 1683-21053.93247418.354253
Osiedle Dębowe 1783-21053.93394018.353759
Osiedle Dębowe 1883-21053.93246618.354646
Osiedle Dębowe 1983-21053.93401918.354073
Osiedle Dębowe 2083-21053.93247218.355074
Osiedle Dębowe 2183-21053.93412918.354387
Osiedle Dębowe 2283-21053.93246718.355473
Osiedle Dębowe 2383-21053.93427318.354818
Osiedle Dębowe 2483-21053.93245918.356021
Osiedle Dębowe 2583-21053.93434518.355253
Osiedle Dębowe 2683-21053.93245818.356538
Osiedle Dębowe 2783-21053.93445318.355751
Osiedle Dębowe 2883-21053.93306318.356737
Osiedle Dębowe 2983-21053.93472618.355617
Osiedle Dębowe 3083-21053.93333218.356406
Osiedle Dębowe 3183-21053.93369818.353853
Osiedle Dębowe 3283-21053.93355218.356063
Osiedle Dębowe 3383-21053.93350618.354112
Osiedle Dębowe 3483-21053.93378518.355703
Osiedle Dębowe 3583-21053.93325118.354431
Osiedle Dębowe 3683-21053.93408018.355162
Osiedle Dębowe 3783-21053.93303218.354732
Osiedle Dębowe 3883-21053.93418918.355673
Osiedle Dębowe 3983-21053.93285418.354997
Osiedle Dębowe 4083-21053.93425618.356114
Osiedle Dębowe 4183-21053.93268718.355267
Osiedle Dębowe 4283-21053.93395718.356352
Osiedle Dębowe 4383-21053.93264318.356238
Osiedle Dębowe 4483-21053.93371618.356570
Osiedle Dębowe 4583-21053.93277218.356016
Osiedle Dębowe 4683-21053.93348518.356799
Osiedle Dębowe 4783-21053.93292218.355811
Osiedle Dębowe 4883-21053.93320218.357089
Osiedle Dębowe 4983-21053.93314518.355492
Osiedle Dębowe 5183-21053.93339218.355161
Osiedle Dębowe 5383-21053.93366418.354859
Osiedle Dębowe 5583-21053.93391218.354534

Zabudowa — Osiedle Dębowe, Zblewo

75%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
25%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 12 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Dębowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
672 mdo najbliższego przystanku
3,2 kmdo stacji kolejowej Pinczyn
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Starogardzka672 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Białachowska761 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Kościerska 39, 83-210 Zblewo1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 55 (52 numerów)

Inne ulice — Zblewo

Wszystkie ulice: Zblewo →

Osiedle Dębowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Dębowe w miejscowości Zblewo?

Wszystkie 52 adresy przy Osiedle Dębowe (Zblewo) mają kod pocztowy 83-210.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Dębowe (Zblewo)?

Identyfikator ULIC to 37922, a SIMC miejscowości Zblewo to 0177098. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0177098 + 37922.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Dębowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Dębowe w miejscowości Zblewo zarejestrowano 52 punkty adresowe (numery od 1 do 55).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury