Plac Miarki, Zbrosławice

Plac Miarki, Zbrosławice — gmina Zbrosławice, powiat tarnogórski, woj. śląskie. 6 adresów, kod pocztowy 42-674.

Nazwa
Plac Miarki
Miejscowość
Zbrosławice SIMC 0225302
ULIC (TERYT)
49187
Gmina
Zbrosławice TERC 2413092
Powiat
tarnogórski
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
42-674
Numery
1 – 7

Adresy — Plac Miarki (6)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Miarki 142-67450.41263618.743943
Plac Miarki 242-67450.41203618.745004
Plac Miarki 342-67450.41158518.745104
Plac Miarki 442-67450.41133418.744953
Plac Miarki 542-67450.41142018.744344
Plac Miarki 742-67450.41182918.744212

Zabudowa — Plac Miarki, Zbrosławice

50%adresów w budynkach jednorodzinnych
33,3%w budynkach wielorodzinnych
16,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Miarki

średniadostępność komunikacyjna (204 pkt)
330 mdo najbliższego przystanku
5linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zbrosławice Szkoła 2 perony/słupki330 m2080191M107125 04:11–23:20
Zbrosławice Dom Opieki 2 perony/słupki505 m2080191M107125 04:12–23:19
Zbrosławice Kościół 2 perony/słupki757 m2080134191M107147 04:10–23:21

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Gminna Biblioteka Publiczna/Centrum Usług Publicznych w Zbrosławicach, ul. Oświęcimska 2A, 42-674 Zbrosławice1, 2, 3, 4, 5, 7

Inne ulice — Zbrosławice

Wszystkie ulice: Zbrosławice →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Miarki w miejscowości Zbrosławice?

Wszystkie 6 adresy przy Plac Miarki (Zbrosławice) mają kod pocztowy 42-674.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Miarki (Zbrosławice)?

Identyfikator ULIC to 49187, a SIMC miejscowości Zbrosławice to 0225302. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0225302 + 49187.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Miarki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Miarki w miejscowości Zbrosławice zarejestrowano 6 punktów adresowych (numery od 1 do 7).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury