Plac Księdza Skargi, Zduny

Plac Księdza Skargi, Zduny — gmina miejska Zduny, powiat krotoszyński, woj. wielkopolskie. 26 adresów, kod pocztowy 63-760.

Nazwa
Plac Księdza Skargi
Miejscowość
Zduny SIMC 0937439
ULIC (TERYT)
33978
Gmina
Zduny TERC 3012064
Powiat
krotoszyński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-760
Numery
1 – 24

Adresy — Plac Księdza Skargi (26)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Księdza Skargi 163-76051.64452817.383395
Plac Księdza Skargi 1A63-76051.64432017.383211
Plac Księdza Skargi 263-76051.64444417.383638
Plac Księdza Skargi 363-76051.64433917.383936
Plac Księdza Skargi 463-76051.64424817.384197
Plac Księdza Skargi 563-76051.64419317.384349
Plac Księdza Skargi 663-76051.64414317.384509
Plac Księdza Skargi 763-76051.64409017.384723
Plac Księdza Skargi 7a63-76051.64401017.384901
Plac Księdza Skargi 863-76051.64398217.385037
Plac Księdza Skargi 963-76051.64391517.385175
Plac Księdza Skargi 1063-76051.64386417.385318
Plac Księdza Skargi 1163-76051.64405017.385629
Plac Księdza Skargi 1363-76051.64453517.385733
Plac Księdza Skargi 1463-76051.64459417.385460
Plac Księdza Skargi 1563-76051.64464117.385247
Plac Księdza Skargi 1663-76051.64469917.384999
Plac Księdza Skargi 1763-76051.64473717.384831
Plac Księdza Skargi 17a63-76051.64481117.384602
Plac Księdza Skargi 1863-76051.64483817.384404
Plac Księdza Skargi 1963-76051.64487117.384259
Plac Księdza Skargi 2063-76051.64489417.384165
Plac Księdza Skargi 2163-76051.64492317.384045
Plac Księdza Skargi 2263-76051.64496717.383853
Plac Księdza Skargi 2363-76051.64502917.383597
Plac Księdza Skargi 2463-76051.64508517.383363

Zabudowa — Plac Księdza Skargi, Zduny

84,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
11,5%w budynkach wielorodzinnych
3,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 26 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Księdza Skargi

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
157 mdo najbliższego przystanku
1,3 kmdo stacji kolejowej Zduny
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zduny, ul. Mickiewicza157 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zduny, ul. Rynek426 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zduny, SP436 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zduny, ul. Wrocławska686 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Ceny mieszkań — Plac Księdza Skargi, Zduny

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4398 zł/m²miejscowość: Zduny · 7 transakcji
typowo 4188–4726 zł/m², mediana ceny 210 000 zł, śr. 50,8 m²

Inne ulice — Zduny

Wszystkie ulice: Zduny →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Księdza Skargi w miejscowości Zduny?

Wszystkie 26 adresy przy Plac Księdza Skargi (Zduny) mają kod pocztowy 63-760.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Księdza Skargi (Zduny)?

Identyfikator ULIC to 33978, a SIMC miejscowości Zduny to 0937439. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0937439 + 33978.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Księdza Skargi?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Księdza Skargi w miejscowości Zduny zarejestrowano 26 punktów adresowych (numery od 1 do 24).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury