Osiedle Wojskowe, Zegrze Południowe

Osiedle Wojskowe, Zegrze Południowe — gmina Nieporęt, powiat legionowski, woj. mazowieckie. 12 adresów, kod pocztowy 05-126.

Nazwa
Osiedle Wojskowe
Miejscowość
Zegrze Południowe SIMC 0005747
ULIC (TERYT)
34457
Gmina
Nieporęt TERC 1408032
Powiat
legionowski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-126
Numery
1 – 62

Adresy — Osiedle Wojskowe (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Wojskowe 105-12652.45470321.010727
Osiedle Wojskowe 205-12652.45512821.009943
Osiedle Wojskowe 305-12652.45421721.010162
Osiedle Wojskowe 705-12652.45476821.009829
Osiedle Wojskowe 805-12652.45436921.008902
Osiedle Wojskowe 905-12652.45497221.008596
Osiedle Wojskowe 1305-12652.45402821.009057
Osiedle Wojskowe 5505-12652.45396821.010484
Osiedle Wojskowe 5605-12652.45358821.010018
Osiedle Wojskowe 6005-12652.45476321.011653
Osiedle Wojskowe 6105-12652.45451821.011325
Osiedle Wojskowe 6205-12652.45428121.010987

Zabudowa — Osiedle Wojskowe, Zegrze Południowe

8,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
91,7%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,1kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 12 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Wojskowe

słabadostępność komunikacyjna (143 pkt)
144 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
317 mdo stacji kolejowej Zegrze Południowe
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zegrze Płd. 3 perony/słupki144 m73570 05:42–22:57
Zegrze Południowe 2 perony/słupki317 mS476 05:29–23:57

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 13Ośrodek Kultury w Zegrzu Południowym, ul. Osiedle Wojskowe 13, 05-130 Zegrze Południowe1, 2, 3, 7, 8, 9, 13, 55, 56, 60, 61, 62

Inne ulice — Zegrze Południowe

Wszystkie ulice: Zegrze Południowe →

Osiedle Wojskowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Wojskowe w miejscowości Zegrze Południowe?

Wszystkie 12 adresy przy Osiedle Wojskowe (Zegrze Południowe) mają kod pocztowy 05-126.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Wojskowe (Zegrze Południowe)?

Identyfikator ULIC to 34457, a SIMC miejscowości Zegrze Południowe to 0005747. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0005747 + 34457.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Wojskowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Wojskowe w miejscowości Zegrze Południowe zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 62).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury