Osiedle Śląskie, Zielona Góra

Osiedle Śląskie, Zielona Góra — gmina miejska Zielona Góra, powiat miejski Zielona Góra, woj. lubuskie. 101 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Osiedle Śląskie
Miejscowość
Zielona Góra SIMC 0988313
ULIC (TERYT)
36350
Gmina
Zielona Góra TERC 0862011
Powiat
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
65-547, 65-548
Numery
1A – 34

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
65-5471A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3A, 3B … 34 (100 numerów)
65-5485J

Adresy — Osiedle Śląskie (101)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Śląskie 1A65-54751.93394315.554945
Osiedle Śląskie 1B65-54751.93389015.554758
Osiedle Śląskie 1C65-54751.93384015.554557
Osiedle Śląskie 2A65-54751.93376615.554028
Osiedle Śląskie 2B65-54751.93371915.553843
Osiedle Śląskie 2C65-54751.93367015.553652
Osiedle Śląskie 2D65-54751.93362115.553451
Osiedle Śląskie 2E65-54751.93348015.553352
Osiedle Śląskie 3A65-54751.93364715.555252
Osiedle Śląskie 3B65-54751.93359315.555057
Osiedle Śląskie 3C65-54751.93354915.554861
Osiedle Śląskie 4A65-54751.93346315.554332
Osiedle Śląskie 4B65-54751.93341615.554148
Osiedle Śląskie 4C65-54751.93336915.553958
Osiedle Śląskie 4D65-54751.93332015.553760
Osiedle Śląskie 4E65-54751.93320215.553599
Osiedle Śląskie 5A65-54751.93334615.555555
Osiedle Śląskie 5B65-54751.93329615.555362
Osiedle Śląskie 5C65-54751.93325115.555171
Osiedle Śląskie 5D65-54751.93360615.556489
Osiedle Śląskie 5E65-54751.93373715.556286
Osiedle Śląskie 5F65-54751.93396415.556336
Osiedle Śląskie 5G65-54751.93419115.556387
Osiedle Śląskie 5H65-54751.93345715.556906
Osiedle Śląskie 5J65-54851.93369415.556959
Osiedle Śląskie 5K65-54751.93401015.557025
Osiedle Śląskie 5L65-54751.93424815.557078
Osiedle Śląskie 5M65-54751.93387415.557899
Osiedle Śląskie 5N65-54751.93410115.557949
Osiedle Śląskie 6A65-54751.93316215.554638
Osiedle Śląskie 6B65-54751.93311615.554451
Osiedle Śląskie 6C65-54751.93307015.554261
Osiedle Śląskie 6D65-54751.93301715.554062
Osiedle Śląskie 6E65-54751.93294715.553907
Osiedle Śląskie 7A65-54751.93210015.555713
Osiedle Śląskie 7B65-54751.93203315.555534
Osiedle Śląskie 7C65-54751.93196515.555352
Osiedle Śląskie 7D65-54751.93200115.555287
Osiedle Śląskie 7E65-54751.93241915.555290
Osiedle Śląskie 7F65-54751.93251615.555198
Osiedle Śląskie 7G65-54751.93261615.555101
Osiedle Śląskie 7H65-54751.93281815.555684
Osiedle Śląskie 7J65-54751.93291015.555946
Osiedle Śląskie 7K65-54751.93229115.556234
Osiedle Śląskie 7L65-54751.93241415.556525
Osiedle Śląskie 8A65-54751.93167315.556079
Osiedle Śląskie 8B65-54751.93161015.555907
Osiedle Śląskie 8C65-54751.93153815.555722
Osiedle Śląskie 8D65-54751.93140615.555593
Osiedle Śląskie 9A65-54751.93136215.556388
Osiedle Śląskie 9B65-54751.93129715.556217
Osiedle Śląskie 9C65-54751.93122715.556031
Osiedle Śląskie 9D65-54751.93109315.555902
Osiedle Śląskie 10A65-54751.93199215.556929
Osiedle Śląskie 10B65-54751.93192715.556760
Osiedle Śląskie 10C65-54751.93186215.556580
Osiedle Śląskie 11A65-54751.93167915.557233
Osiedle Śląskie 11B65-54751.93161515.557061
Osiedle Śląskie 11C65-54751.93155015.556887
Osiedle Śląskie 12A65-54751.93184315.554707
Osiedle Śląskie 12B65-54751.93194415.554601
Osiedle Śląskie 12C65-54751.93204915.554492
Osiedle Śląskie 1765-54751.93093115.557500
Osiedle Śląskie 17A65-54751.93095015.556713
Osiedle Śląskie 17B65-54751.93082615.556369
Osiedle Śląskie 21A65-54751.92992515.557255
Osiedle Śląskie 21B65-54751.92984015.557243
Osiedle Śląskie 21C65-54751.92975015.557169
Osiedle Śląskie 21D65-54751.92968415.557039
Osiedle Śląskie 21E65-54751.92965215.556883
Osiedle Śląskie 21F65-54751.92966915.556704
Osiedle Śląskie 21G65-54751.92971715.556558
Osiedle Śląskie 21H65-54751.92979215.556462
Osiedle Śląskie 21I65-54751.92989415.556421
Osiedle Śląskie 21K65-54751.92999615.556432
Osiedle Śląskie 22A65-54751.93045415.556744
Osiedle Śląskie 22B65-54751.93046515.556566
Osiedle Śląskie 22C65-54751.93046615.556386
Osiedle Śląskie 22D65-54751.93047715.556209
Osiedle Śląskie 22E65-54751.93049915.556033
Osiedle Śląskie 22F65-54751.93051015.555855
Osiedle Śląskie 23A65-54751.93056215.557897
Osiedle Śląskie 23B65-54751.93050015.557749
Osiedle Śląskie 23C65-54751.93045115.557592
Osiedle Śląskie 23D65-54751.93042515.557419
Osiedle Śląskie 23E65-54751.93041315.557246
Osiedle Śląskie 23F65-54751.93042415.557068
Osiedle Śląskie 24A65-54751.93022515.558381
Osiedle Śląskie 24B65-54751.93017715.558205
Osiedle Śląskie 24C65-54751.93012315.558049
Osiedle Śląskie 24D65-54751.93005815.557898
Osiedle Śląskie 2565-54751.93084315.555689
Osiedle Śląskie 2665-54751.93084915.555514
Osiedle Śląskie 2765-54751.93086915.555314
Osiedle Śląskie 2865-54751.93092615.555009
Osiedle Śląskie 2965-54751.93104915.554837
Osiedle Śląskie 3065-54751.93114615.554721
Osiedle Śląskie 3165-54751.93127115.554985
Osiedle Śląskie 3265-54751.93137715.555233
Osiedle Śląskie 3365-54751.93128015.555309
Osiedle Śląskie 3465-54751.93117715.555402

Zabudowa — Osiedle Śląskie, Zielona Góra

28,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
65,9%w budynkach wielorodzinnych
5,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,9kondygnacji średnio, najwyższy: 5
4adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 91 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Śląskie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
81 mdo najbliższego przystanku
2,5 kmdo stacji kolejowej Zielona Góra Stary Kisielin
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Osiedle Śląskie II 2 perony/słupki81 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Raculka początkowy311 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Śląskie 2 perony/słupki321 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Pomorskie456 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Pomorskie przy Kościele534 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sz. Kisielińska przy Osiedlu Pomorskim564 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sz. Kisielińska przed wiaduktem606 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sz. Kisielińska 2 perony/słupki741 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 54Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13, 65-547 Zielona Góra1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 2D
nr 75Zespół Edukacyjny Nr 3, Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Osiedle Pomorskie 13, 65-547 Zielona Góra3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 5A, 5B … 34 (93 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Śląskie, Zielona Góra

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9765 zł/m²ulica: Osiedle Śląskie · 58 transakcji
typowo 9250–10 090 zł/m², mediana ceny 439 167 zł, śr. 52 m²
8400 zł/m²miejscowość: Zielona Góra · 1571 transakcji
typowo 7356–9889 zł/m², mediana ceny 442 843 zł, śr. 56,1 m²

Trend (ulica)

2025 I półr.
9828 zł/m²28
2025 II półr.
9848 zł/m²12
2026 I półr.
9690 zł/m²18

Inne ulice — Zielona Góra

Wszystkie ulice: Zielona Góra →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Śląskie w miejscowości Zielona Góra?

Osiedle Śląskie (Zielona Góra) ma 2 kodów pocztowych: 65-547 — nr 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3A, 3B … 34 (100 numerów); 65-548 — nr 5J.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Śląskie (Zielona Góra)?

Identyfikator ULIC to 36350, a SIMC miejscowości Zielona Góra to 0988313. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0988313 + 36350.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Śląskie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Śląskie w miejscowości Zielona Góra zarejestrowano 101 punktów adresowych (numery od 1A do 34).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury