Plac Kochanowskiego, Zwoleń

Plac Kochanowskiego, Zwoleń — gmina miejska Zwoleń, powiat zwoleński, woj. mazowieckie. 31 adresów, kod pocztowy 26-700.

Nazwa
Plac Kochanowskiego
Miejscowość
Zwoleń SIMC 0974096
ULIC (TERYT)
48184
Gmina
Zwoleń TERC 1436054
Powiat
zwoleński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
26-700
Numery
1 – 30

Adresy — Plac Kochanowskiego (31)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kochanowskiego 126-70051.35609121.585376
Plac Kochanowskiego 226-70051.35590121.585198
Plac Kochanowskiego 326-70051.35583121.584761
Plac Kochanowskiego 426-70051.35587021.584657
Plac Kochanowskiego 526-70051.35591821.584548
Plac Kochanowskiego 626-70051.35603421.584254
Plac Kochanowskiego 6A26-70051.35598821.584371
Plac Kochanowskiego 726-70051.35610421.584079
Plac Kochanowskiego 826-70051.35616121.583938
Plac Kochanowskiego 926-70051.35623621.583755
Plac Kochanowskiego 1026-70051.35632221.583535
Plac Kochanowskiego 1126-70051.35658621.582545
Plac Kochanowskiego 1226-70051.35676421.582727
Plac Kochanowskiego 1326-70051.35670421.583050
Plac Kochanowskiego 1426-70051.35679321.583187
Plac Kochanowskiego 1526-70051.35683221.583243
Plac Kochanowskiego 1726-70051.35702421.584027
Plac Kochanowskiego 1826-70051.35700921.584062
Plac Kochanowskiego 1926-70051.35699221.584102
Plac Kochanowskiego 2026-70051.35696421.584197
Plac Kochanowskiego 2126-70051.35692421.584293
Plac Kochanowskiego 2226-70051.35688821.584371
Plac Kochanowskiego 2326-70051.35680021.584585
Plac Kochanowskiego 2426-70051.35674921.584715
Plac Kochanowskiego 2526-70051.35671621.584808
Plac Kochanowskiego 2626-70051.35667621.584902
Plac Kochanowskiego 2726-70051.35664021.584989
Plac Kochanowskiego 27A26-70051.35680321.585155
Plac Kochanowskiego 2826-70051.35661321.585062
Plac Kochanowskiego 2926-70051.35658521.585523
Plac Kochanowskiego 3026-70051.35655421.585598

Zabudowa — Plac Kochanowskiego, Zwoleń

64,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
6,5%w budynkach wielorodzinnych
29%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 31 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kochanowskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
716 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zwoleń V716 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ZWOLEŃ III793 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Urząd Miejski w Zwoleniu, ul. Plac Kochanowskiego 1, 26-700 Zwoleń1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9 … 30 (31 numerów)

Ceny mieszkań — Plac Kochanowskiego, Zwoleń

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4883 zł/m²miejscowość: Zwoleń · 6 transakcji
typowo 4539–5985 zł/m², mediana ceny 260 000 zł, śr. 54,4 m²

Trend (miejscowość)

2025 I półr.
4468 zł/m²3
2025 II półr.
6307 zł/m²3

Inne ulice — Zwoleń

Wszystkie ulice: Zwoleń →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kochanowskiego w miejscowości Zwoleń?

Wszystkie 31 adresy przy Plac Kochanowskiego (Zwoleń) mają kod pocztowy 26-700.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kochanowskiego (Zwoleń)?

Identyfikator ULIC to 48184, a SIMC miejscowości Zwoleń to 0974096. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0974096 + 48184.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kochanowskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kochanowskiego w miejscowości Zwoleń zarejestrowano 31 punktów adresowych (numery od 1 do 30).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury