Aleja Tysiąclecia, Bolesławiec

Aleja Tysiąclecia, Bolesławiec — gmina miejska Bolesławiec, powiat bolesławiecki, woj. dolnośląskie. 53 adresy, kod pocztowy 59-700.

Nazwa
Aleja Tysiąclecia
Miejscowość
Bolesławiec SIMC 0935989
ULIC (TERYT)
45569
Gmina
Bolesławiec TERC 0201011
Powiat
bolesławiecki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
59-700
Numery
1 – 60

Adresy — Aleja Tysiąclecia (53)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Tysiąclecia 159-70051.26187815.576749
Aleja Tysiąclecia 259-70051.26145515.576780
Aleja Tysiąclecia 2a59-70051.26133315.576545
Aleja Tysiąclecia 2b59-70051.26143215.576269
Aleja Tysiąclecia 459-70051.26144815.577171
Aleja Tysiąclecia 659-70051.26144915.577365
Aleja Tysiąclecia 859-70051.26144915.577558
Aleja Tysiąclecia 959-70051.26179415.578471
Aleja Tysiąclecia 1059-70051.26150515.577748
Aleja Tysiąclecia 10a59-70051.26146415.578048
Aleja Tysiąclecia 10b59-70051.26145115.578150
Aleja Tysiąclecia 10c59-70051.26144315.578241
Aleja Tysiąclecia 1159-70051.26173915.578783
Aleja Tysiąclecia 11a59-70051.26170915.578941
Aleja Tysiąclecia 1259-70051.26140615.578443
Aleja Tysiąclecia 1359-70051.26166215.579066
Aleja Tysiąclecia 1559-70051.26155615.579758
Aleja Tysiąclecia 1659-70051.26139415.578559
Aleja Tysiąclecia 1759-70051.26143315.580477
Aleja Tysiąclecia 17a59-70051.26154215.580183
Aleja Tysiąclecia 1859-70051.26118915.579254
Aleja Tysiąclecia 1959-70051.26140815.580638
Aleja Tysiąclecia 2059-70051.26110115.579802
Aleja Tysiąclecia 2159-70051.26137815.580888
Aleja Tysiąclecia 2259-70051.26101715.580351
Aleja Tysiąclecia 2359-70051.26134215.581217
Aleja Tysiąclecia 2459-70051.26093815.580899
Aleja Tysiąclecia 2659-70051.26082515.581624
Aleja Tysiąclecia 2959-70051.26119415.582021
Aleja Tysiąclecia 3059-70051.25989115.585703
Aleja Tysiąclecia 3159-70051.26111815.582516
Aleja Tysiąclecia 32a59-70051.25999515.589659
Aleja Tysiąclecia 32b59-70051.25995015.590214
Aleja Tysiąclecia 32c59-70051.25976615.590253
Aleja Tysiąclecia 32d59-70051.25951515.589578
Aleja Tysiąclecia 32E59-70051.25987015.589943
Aleja Tysiąclecia 32F59-70051.25974415.590592
Aleja Tysiąclecia 32G59-70051.26011315.592013
Aleja Tysiąclecia 3459-70051.26018315.592864
Aleja Tysiąclecia 34a59-70051.26023015.593601
Aleja Tysiąclecia 4659-70051.26054415.596562
Aleja Tysiąclecia 4859-70051.26088515.597530
Aleja Tysiąclecia 4959-70051.26186415.591102
Aleja Tysiąclecia 5059-70051.25889915.599539
Aleja Tysiąclecia 50A59-70051.25944115.598887
Aleja Tysiąclecia 5159-70051.26087515.590738
Aleja Tysiąclecia 5259-70051.26074215.598708
Aleja Tysiąclecia 5359-70051.26082215.592961
Aleja Tysiąclecia 5459-70051.25993415.597664
Aleja Tysiąclecia 5659-70051.25957915.597742
Aleja Tysiąclecia 56A59-70051.25967815.598059
Aleja Tysiąclecia 5859-70051.26045115.597667
Aleja Tysiąclecia 6059-70051.25711615.598966

Zabudowa — Aleja Tysiąclecia, Bolesławiec

3,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
40,4%w budynkach wielorodzinnych
55,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,3kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 52 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Tysiąclecia

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
84 mdo najbliższego przystanku
1,4 kmdo stacji kolejowej Bolesławiec
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Jana Pawła II szkoła 2 perony/słupki84 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Tysiąclecia - Gałczyńskiego 2 perony/słupki159 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gałczyńskiego pętla 2 perony/słupki189 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Tysiąclecia szpital 2 perony/słupki308 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gałczyńskiego ZEC 2 perony/słupki313 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gałczyńskiego Biedronka 2 perony/słupki317 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Tysiąclecia Intermarche411 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Tysiąclecia - Spokojna 2 perony/słupki624 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Staroszkolna - Jana Pawła II 2 perony/słupki648 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Tysiąclecia ogrody działkowe 2 perony/słupki648 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kosiby - Spokojna 2 perony/słupki745 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Staroszkolna - Chrobrego748 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 9Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Piotra i Pawła 2, 59-700 Bolesławiec1, 2, 2a, 2b, 4, 6, 8, 9, 10, 10a … 31 (31 numerów)
nr 8Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Jana Pawła II 38c, 59-700 Bolesławiec32a, 32b, 32c, 32d, 32E, 32F, 32G, 34, 34a, 46 … 60 (22 numerów)

Inne ulice — Bolesławiec

Wszystkie ulice: Bolesławiec →

Aleja Tysiąclecia w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Tysiąclecia w miejscowości Bolesławiec?

Wszystkie 53 adresy przy Aleja Tysiąclecia (Bolesławiec) mają kod pocztowy 59-700.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Tysiąclecia (Bolesławiec)?

Identyfikator ULIC to 45569, a SIMC miejscowości Bolesławiec to 0935989. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0935989 + 45569.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Tysiąclecia?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Tysiąclecia w miejscowości Bolesławiec zarejestrowano 53 punkty adresowe (numery od 1 do 60).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury