Aleja Wojska Polskiego, Bolesławiec

Aleja Wojska Polskiego, Bolesławiec — gmina miejska Bolesławiec, powiat bolesławiecki, woj. dolnośląskie. 59 adresów, kod pocztowy 59-700.

Nazwa
Aleja Wojska Polskiego
Miejscowość
Bolesławiec SIMC 0935989
ULIC (TERYT)
33790
Gmina
Bolesławiec TERC 0201011
Powiat
bolesławiecki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
59-700
Numery
3 – 54

Adresy — Aleja Wojska Polskiego (59)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Wojska Polskiego 359-70051.25583415.570441
Aleja Wojska Polskiego 3a59-70051.25560615.570518
Aleja Wojska Polskiego 3b59-70051.25539915.570623
Aleja Wojska Polskiego 3c59-70051.25534515.570641
Aleja Wojska Polskiego 3d59-70051.25541815.571041
Aleja Wojska Polskiego 3e59-70051.25527615.571271
Aleja Wojska Polskiego 559-70051.25513615.570712
Aleja Wojska Polskiego 659-70051.25554215.569896
Aleja Wojska Polskiego 6a59-70051.25529715.569756
Aleja Wojska Polskiego 759-70051.25493915.570804
Aleja Wojska Polskiego 859-70051.25463215.570404
Aleja Wojska Polskiego 959-70051.25470015.570874
Aleja Wojska Polskiego 9a59-70051.25446515.571033
Aleja Wojska Polskiego 9b59-70051.25440515.571077
Aleja Wojska Polskiego 1059-70051.25452915.570441
Aleja Wojska Polskiego 1159-70051.25423315.571273
Aleja Wojska Polskiego 1259-70051.25433615.570482
Aleja Wojska Polskiego 12a59-70051.25416515.570586
Aleja Wojska Polskiego 12b59-70051.25410915.570626
Aleja Wojska Polskiego 1359-70051.25408115.571375
Aleja Wojska Polskiego 1459-70051.25399915.570712
Aleja Wojska Polskiego 1559-70051.25402015.571414
Aleja Wojska Polskiego 15a59-70051.25389815.571499
Aleja Wojska Polskiego 1659-70051.25387415.570794
Aleja Wojska Polskiego 1759-70051.25369515.571637
Aleja Wojska Polskiego 1859-70051.25374515.570942
Aleja Wojska Polskiego 1959-70051.25355715.571741
Aleja Wojska Polskiego 2059-70051.25359715.571072
Aleja Wojska Polskiego 2159-70051.25339115.571845
Aleja Wojska Polskiego 21a59-70051.25279915.572023
Aleja Wojska Polskiego 21b59-70051.25300415.571966
Aleja Wojska Polskiego 2259-70051.25355415.570726
Aleja Wojska Polskiego 22a59-70051.25346215.570565
Aleja Wojska Polskiego 2359-70051.25261115.572069
Aleja Wojska Polskiego 2459-70051.25298415.571505
Aleja Wojska Polskiego 2559-70051.25255515.572082
Aleja Wojska Polskiego 2659-70051.25276915.571562
Aleja Wojska Polskiego 2759-70051.25235515.572117
Aleja Wojska Polskiego 2859-70051.25259615.571598
Aleja Wojska Polskiego 2959-70051.25222515.572161
Aleja Wojska Polskiego 3059-70051.25244515.571631
Aleja Wojska Polskiego 3159-70051.25205915.572160
Aleja Wojska Polskiego 3259-70051.25227115.571672
Aleja Wojska Polskiego 3359-70051.25191015.572215
Aleja Wojska Polskiego 3459-70051.25201515.571718
Aleja Wojska Polskiego 34A59-70051.25200415.571590
Aleja Wojska Polskiego 3559-70051.25172815.572238
Aleja Wojska Polskiego 3659-70051.25184615.571753
Aleja Wojska Polskiego 3759-70051.25163015.572263
Aleja Wojska Polskiego 3859-70051.25168915.571761
Aleja Wojska Polskiego 3959-70051.25143615.572322
Aleja Wojska Polskiego 4059-70051.25150215.571817
Aleja Wojska Polskiego 4159-70051.25092015.572404
Aleja Wojska Polskiego 4359-70051.25074015.572404
Aleja Wojska Polskiego 4559-70051.25055015.572422
Aleja Wojska Polskiego 47a59-70051.25034915.572439
Aleja Wojska Polskiego 47b59-70051.25022315.572440
Aleja Wojska Polskiego 47c59-70051.25012815.572445
Aleja Wojska Polskiego 5459-70051.24976115.571780

Zabudowa — Aleja Wojska Polskiego, Bolesławiec

54,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
39%w budynkach wielorodzinnych
6,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 59 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Wojska Polskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
54 mdo najbliższego przystanku
1,4 kmdo stacji kolejowej Bolesławiec
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zwycięstwa 2 perony/słupki54 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Aleja Wojska Polskiego JW 2 perony/słupki198 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Łasicka kościół 2 perony/słupki299 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jeleniogórska - szpital 2 perony/słupki423 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zygmunta Augusta 2 perony/słupki426 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Górników445 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Starzyńskiego - Kleeberga 2 perony/słupki507 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dzieci Wrześni534 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Łasicka pętla535 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Leśna 2 perony/słupki546 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kleeberga 2 perony/słupki608 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Karola Miarki - Dzieci Wrześni618 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Inne ulice — Bolesławiec

Wszystkie ulice: Bolesławiec →

Aleja Wojska Polskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Wojska Polskiego w miejscowości Bolesławiec?

Wszystkie 59 adresy przy Aleja Wojska Polskiego (Bolesławiec) mają kod pocztowy 59-700.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Wojska Polskiego (Bolesławiec)?

Identyfikator ULIC to 33790, a SIMC miejscowości Bolesławiec to 0935989. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0935989 + 33790.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Wojska Polskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Wojska Polskiego w miejscowości Bolesławiec zarejestrowano 59 punktów adresowych (numery od 3 do 54).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury