Plac Jana Pawła II, Brusy

Plac Jana Pawła II, Brusy — gmina miejska Brusy, powiat chojnicki, woj. pomorskie. 24 adresy, kod pocztowy 89-632.

Nazwa
Plac Jana Pawła II
Miejscowość
Brusy SIMC 0928848
ULIC (TERYT)
37496
Gmina
Brusy TERC 2202024
Powiat
chojnicki
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
89-632
Numery
1 – 21

Adresy — Plac Jana Pawła II (24)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Jana Pawła II 189-63253.88542817.721846
Plac Jana Pawła II 289-63253.88527617.722124
Plac Jana Pawła II 389-63253.88513317.722375
Plac Jana Pawła II 489-63253.88511817.722461
Plac Jana Pawła II 589-63253.88500217.722629
Plac Jana Pawła II 5A89-63253.88492417.722496
Plac Jana Pawła II 5B89-63253.88490117.722609
Plac Jana Pawła II 689-63253.88495217.722880
Plac Jana Pawła II 789-63253.88492517.723258
Plac Jana Pawła II 889-63253.88494717.723475
Plac Jana Pawła II 989-63253.88447817.722990
Plac Jana Pawła II 1089-63253.88495717.723674
Plac Jana Pawła II 1189-63253.88496817.723828
Plac Jana Pawła II 1289-63253.88491217.724023
Plac Jana Pawła II 1389-63253.88541217.724152
Plac Jana Pawła II 1489-63253.88546217.723886
Plac Jana Pawła II 1589-63253.88568517.723785
Plac Jana Pawła II 1689-63253.88623217.723788
Plac Jana Pawła II 1789-63253.88570617.723669
Plac Jana Pawła II 1889-63253.88578317.723098
Plac Jana Pawła II 1989-63253.88579217.722810
Plac Jana Pawła II 19a89-63253.88580817.722369
Plac Jana Pawła II 2089-63253.88574717.722184
Plac Jana Pawła II 2189-63253.88562917.723340

Zabudowa — Plac Jana Pawła II, Brusy

60,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
17,4%w budynkach wielorodzinnych
21,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 23 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Jana Pawła II

słabadostępność komunikacyjna (5 pkt)
34 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Brusy34 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Brusy467 mZKA REG8 06:19–21:10

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Ogrodowa 2, 89-632 Brusy1, 2, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8 … 21 (24 numerów)

Inne ulice — Brusy

Wszystkie ulice: Brusy →

Plac Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Jana Pawła II w miejscowości Brusy?

Wszystkie 24 adresy przy Plac Jana Pawła II (Brusy) mają kod pocztowy 89-632.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Jana Pawła II (Brusy)?

Identyfikator ULIC to 37496, a SIMC miejscowości Brusy to 0928848. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0928848 + 37496.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Jana Pawła II w miejscowości Brusy zarejestrowano 24 punkty adresowe (numery od 1 do 21).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury