Plac Jana Pawła II, Zgierz

Plac Jana Pawła II, Zgierz — gmina miejska Zgierz, powiat zgierski, woj. łódzkie. 12 adresów, kod pocztowy 95-100.

Nazwa
Plac Jana Pawła II
Miejscowość
Zgierz SIMC 0959263
ULIC (TERYT)
37496
Gmina
Zgierz TERC 1020031
Powiat
zgierski
Województwo
łódzkie
Kody pocztowe
95-100
Numery
1 – 20

Adresy — Plac Jana Pawła II (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Jana Pawła II 195-10051.85606219.403785
Plac Jana Pawła II 395-10051.85582219.404077
Plac Jana Pawła II 5-795-10051.85577019.403613
Plac Jana Pawła II 995-10051.85598519.402873
Plac Jana Pawła II 9a95-10051.85604319.402871
Plac Jana Pawła II 11-1395-10051.85628119.402780
Plac Jana Pawła II 1595-10051.85659219.402954
Plac Jana Pawła II 1695-10051.85634419.404784
Plac Jana Pawła II 1795-10051.85641819.405484
Plac Jana Pawła II 1895-10051.85636819.405810
Plac Jana Pawła II 1995-10051.85568319.405526
Plac Jana Pawła II 2095-10051.85580819.405090

Zabudowa — Plac Jana Pawła II, Zgierz

18,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
27,3%w budynkach wielorodzinnych
54,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,1kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Jana Pawła II

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
117 mdo najbliższego przystanku
1,5 kmdo stacji kolejowej Zgierz Jaracza
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Plac Jana Pawła II (T39)117 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Długa/al. Armii Krajowej (26)134 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Plac Jana Pawła II (T40)141 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sieradzka/Łódzka (28)142 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
3 Maja200 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Barona/Konstantynowska (93)245 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ks. Popiełuszki (36)298 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ks. Popiełuszki (48)313 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Łęczycka/al. Armii Krajowej (T41)321 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ks. Popiełuszki/Łódzka (122) 2 perony/słupki397 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Targowa/Aleksandrowska (9)414 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Piątkowska (park) (97)437 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 10Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa, ul. Łódzka 5, 95-100 Zgierz1, 3, 5-7, 9, 9a, 11-13, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Ceny mieszkań — Plac Jana Pawła II, Zgierz

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6151 zł/m²miejscowość: Zgierz · 171 transakcji
typowo 4401–7403 zł/m², mediana ceny 280 000 zł, śr. 49,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4719 zł/m²15
2025 I półr.
7206 zł/m²6
2025 II półr.
2873 zł/m²49
2026 I półr.
6467 zł/m²83
2026 II półr.
6849 zł/m²18

Inne ulice — Zgierz

Wszystkie ulice: Zgierz →

Plac Jana Pawła II w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Jana Pawła II w miejscowości Zgierz?

Wszystkie 12 adresy przy Plac Jana Pawła II (Zgierz) mają kod pocztowy 95-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Jana Pawła II (Zgierz)?

Identyfikator ULIC to 37496, a SIMC miejscowości Zgierz to 0959263. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0959263 + 37496.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Jana Pawła II?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Jana Pawła II w miejscowości Zgierz zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 20).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury