Aleja Wojska Polskiego, Budry

Aleja Wojska Polskiego, Budry — gmina Budry, powiat węgorzewski, woj. warmińsko-mazurskie. 57 adresów, kod pocztowy 11-606.

Nazwa
Aleja Wojska Polskiego
Miejscowość
Budry SIMC 0755371
ULIC (TERYT)
33764
Gmina
Budry TERC 2819012
Powiat
węgorzewski
Województwo
warmińsko-mazurskie
Kody pocztowe
11-606
Numery
1 – 41A

Adresy — Aleja Wojska Polskiego (57)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Wojska Polskiego 111-60654.25954421.850882
Aleja Wojska Polskiego 211-60654.25817121.855574
Aleja Wojska Polskiego 2A11-60654.25786821.856067
Aleja Wojska Polskiego 311-60654.26397521.852732
Aleja Wojska Polskiego 411-60654.25749921.857921
Aleja Wojska Polskiego 4A11-60654.25777121.856738
Aleja Wojska Polskiego 511-60654.25907121.853855
Aleja Wojska Polskiego 5A11-60654.25969421.852196
Aleja Wojska Polskiego 611-60654.25589921.863779
Aleja Wojska Polskiego 711-60654.25846221.856657
Aleja Wojska Polskiego 7a11-60654.25845721.859045
Aleja Wojska Polskiego 7b11-60654.25786921.860316
Aleja Wojska Polskiego 811-60654.25540221.865035
Aleja Wojska Polskiego 8A11-60654.25387421.870811
Aleja Wojska Polskiego 911-60654.25752621.862372
Aleja Wojska Polskiego 1011-60654.25319521.876404
Aleja Wojska Polskiego 1111-60654.25789521.864126
Aleja Wojska Polskiego 11A11-60654.25799121.864229
Aleja Wojska Polskiego 11B11-60654.25832921.862110
Aleja Wojska Polskiego 1211-60654.25270121.876253
Aleja Wojska Polskiego 1311-60654.25618921.864538
Aleja Wojska Polskiego 1411-60654.25308421.877476
Aleja Wojska Polskiego 1511-60654.25418421.873367
Aleja Wojska Polskiego 15A11-60654.25405221.873800
Aleja Wojska Polskiego 1611-60654.25303321.879018
Aleja Wojska Polskiego 1711-60654.25380821.874794
Aleja Wojska Polskiego 1811-60654.25295221.879615
Aleja Wojska Polskiego 1911-60654.25470121.877062
Aleja Wojska Polskiego 19/111-60654.25479921.876646
Aleja Wojska Polskiego 2011-60654.25197821.883041
Aleja Wojska Polskiego 2111-60654.25356921.877597
Aleja Wojska Polskiego 2211-60654.25172221.884329
Aleja Wojska Polskiego 2311-60654.25336721.878207
Aleja Wojska Polskiego 23a11-60654.25366121.878521
Aleja Wojska Polskiego 2411-60654.24987421.886767
Aleja Wojska Polskiego 24A11-60654.24880521.885824
Aleja Wojska Polskiego 2511-60654.25332721.878832
Aleja Wojska Polskiego 2611-60654.24579421.894385
Aleja Wojska Polskiego 26A11-60654.24541921.892816
Aleja Wojska Polskiego 2711-60654.25325721.879276
Aleja Wojska Polskiego 2811-60654.24544021.891703
Aleja Wojska Polskiego 2911-60654.25318921.879760
Aleja Wojska Polskiego 3011-60654.24144521.890292
Aleja Wojska Polskiego 3111-60654.25235921.883859
Aleja Wojska Polskiego 31A11-60654.25241421.883905
Aleja Wojska Polskiego 31B11-60654.25246921.883936
Aleja Wojska Polskiego 3211-60654.24134821.882946
Aleja Wojska Polskiego 3311-60654.25324921.884833
Aleja Wojska Polskiego 3411-60654.23430021.885054
Aleja Wojska Polskiego 3511-60654.25668721.889217
Aleja Wojska Polskiego 3611-60654.23573621.877996
Aleja Wojska Polskiego 3711-60654.25249521.884674
Aleja Wojska Polskiego 3811-60654.23715321.874261
Aleja Wojska Polskiego 38a11-60654.23723321.874710
Aleja Wojska Polskiego 3911-60654.25237321.888121
Aleja Wojska Polskiego 4111-60654.25239621.885156
Aleja Wojska Polskiego 41A11-60654.25236521.885277

Zabudowa — Aleja Wojska Polskiego, Budry

63,6%adresów w budynkach jednorodzinnych
9,1%w budynkach wielorodzinnych
27,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 3
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 55 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Wojska Polskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
362 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wojska Polskiego 2 perony/słupki362 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Budry757 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Gminny Ośrodek Kultury w Budrach, ul. Aleja Wojska Polskiego 18, 11-606 Budry1, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7 … 41A (57 numerów)

Inne ulice — Budry

Wszystkie ulice: Budry →

Aleja Wojska Polskiego w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Wojska Polskiego w miejscowości Budry?

Wszystkie 57 adresy przy Aleja Wojska Polskiego (Budry) mają kod pocztowy 11-606.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Wojska Polskiego (Budry)?

Identyfikator ULIC to 33764, a SIMC miejscowości Budry to 0755371. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0755371 + 33764.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Wojska Polskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Wojska Polskiego w miejscowości Budry zarejestrowano 57 punktów adresowych (numery od 1 do 41A).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury