Osiedle Słoneczne, Czarnków

Osiedle Słoneczne, Czarnków — gmina miejska Czarnków, powiat czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie. 14 adresów, kod pocztowy 64-700.

Nazwa
Osiedle Słoneczne
Miejscowość
Czarnków SIMC 0966777
ULIC (TERYT)
15283
Gmina
Czarnków TERC 3002011
Powiat
czarnkowsko-trzcianecki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-700
Numery
1 – 11

Adresy — Osiedle Słoneczne (14)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Słoneczne 164-70052.90193316.575562
Osiedle Słoneczne 264-70052.90204516.576047
Osiedle Słoneczne 364-70052.90217716.576542
Osiedle Słoneczne 464-70052.90229716.577282
Osiedle Słoneczne 564-70052.90252916.578016
Osiedle Słoneczne 664-70052.90261416.578568
Osiedle Słoneczne 764-70052.90277516.579352
Osiedle Słoneczne 7A64-70052.90264516.579223
Osiedle Słoneczne 864-70052.90300116.579780
Osiedle Słoneczne 9a64-70052.90152816.575508
Osiedle Słoneczne 9b64-70052.90140816.575669
Osiedle Słoneczne 9c64-70052.90124016.575792
Osiedle Słoneczne 1064-70052.90133116.576324
Osiedle Słoneczne 1164-70052.90145916.576789

Zabudowa — Osiedle Słoneczne, Czarnków

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
92,9%w budynkach wielorodzinnych
7,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,2kondygnacji średnio, najwyższy: 4

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Słoneczne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
65 mdo najbliższego przystanku
2 kmdo stacji kolejowej Czarnków
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Czarnków Osiedle Ogrodnicze 2 perony/słupki65 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Czarnków Rolna 2 perony/słupki244 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Czarnków Sikorskiego 2 perony/słupki368 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Czarnków Cmentarz749 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Czlarnków Chodzieska775 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Rolna 2, 64-700 Czarnków1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9a … 11 (14 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Słoneczne, Czarnków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5906 zł/m²miejscowość: Czarnków · 93 transakcje
typowo 4906–6486 zł/m², mediana ceny 255 000 zł, śr. 48,2 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4958 zł/m²4
2025 I półr.
5176 zł/m²13
2025 II półr.
5463 zł/m²25
2026 I półr.
6400 zł/m²46
2026 II półr.
5316 zł/m²5

Inne ulice — Czarnków

Wszystkie ulice: Czarnków →

Osiedle Słoneczne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Słoneczne w miejscowości Czarnków?

Wszystkie 14 adresy przy Osiedle Słoneczne (Czarnków) mają kod pocztowy 64-700.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Słoneczne (Czarnków)?

Identyfikator ULIC to 15283, a SIMC miejscowości Czarnków to 0966777. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0966777 + 15283.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Słoneczne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Słoneczne w miejscowości Czarnków zarejestrowano 14 punktów adresowych (numery od 1 do 11).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury