Osiedle Słoneczne, Żychlin

Osiedle Słoneczne, Żychlin — gmina Stare Miasto, powiat koniński, woj. wielkopolskie. 106 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Osiedle Słoneczne
Miejscowość
Żychlin SIMC 0296220
ULIC (TERYT)
15283
Gmina
Stare Miasto TERC 3010112
Powiat
koniński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-500, 62-571
Numery
1 – 129

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
62-5005A, 95, 96, 97, 98
62-5711, 2, 2A, 3, 5, 5B, 5C, 5D, 6, 7 … 129 (101 numerów)

Adresy — Osiedle Słoneczne (106)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Słoneczne 162-57152.17787518.272295
Osiedle Słoneczne 262-57152.17755818.271857
Osiedle Słoneczne 2A62-57152.17730918.271620
Osiedle Słoneczne 362-57152.17761518.272179
Osiedle Słoneczne 562-57152.17769118.272789
Osiedle Słoneczne 5A62-50052.17752818.273058
Osiedle Słoneczne 5B62-57152.17778518.273651
Osiedle Słoneczne 5C62-57152.17725318.273270
Osiedle Słoneczne 5D62-57152.17702318.273238
Osiedle Słoneczne 662-57152.17777718.274016
Osiedle Słoneczne 762-57152.17784218.274270
Osiedle Słoneczne 7A62-57152.17761718.274324
Osiedle Słoneczne 862-57152.17789018.274635
Osiedle Słoneczne 962-57152.17811418.274826
Osiedle Słoneczne 1062-57152.17832218.274379
Osiedle Słoneczne 1162-57152.17845518.274269
Osiedle Słoneczne 1262-57152.17862018.274215
Osiedle Słoneczne 1362-57152.17880618.274183
Osiedle Słoneczne 1462-57152.17899518.274129
Osiedle Słoneczne 1562-57152.17914318.274061
Osiedle Słoneczne 1662-57152.17936118.273988
Osiedle Słoneczne 1762-57152.17952918.273928
Osiedle Słoneczne 1862-57152.17970818.273874
Osiedle Słoneczne 1962-57152.17987118.273811
Osiedle Słoneczne 2062-57152.18006118.273780
Osiedle Słoneczne 2162-57152.18021518.273683
Osiedle Słoneczne 2262-57152.18041118.273620
Osiedle Słoneczne 2362-57152.18057218.273563
Osiedle Słoneczne 2462-57152.18078818.273496
Osiedle Słoneczne 2562-57152.18094618.273445
Osiedle Słoneczne 2662-57152.18114018.273371
Osiedle Słoneczne 2862-57152.18081118.272996
Osiedle Słoneczne 2962-57152.18077418.272708
Osiedle Słoneczne 3062-57152.18088318.272452
Osiedle Słoneczne 3162-57152.18070418.272163
Osiedle Słoneczne 3262-57152.18066418.271884
Osiedle Słoneczne 3362-57152.18062718.271599
Osiedle Słoneczne 3462-57152.18062318.271196
Osiedle Słoneczne 3562-57152.18028918.271461
Osiedle Słoneczne 3662-57152.18029318.271712
Osiedle Słoneczne 3762-57152.18039618.271988
Osiedle Słoneczne 3862-57152.18044518.272285
Osiedle Słoneczne 3962-57152.18042118.272570
Osiedle Słoneczne 4162-57152.18053118.273149
Osiedle Słoneczne 4262-57152.17996918.273347
Osiedle Słoneczne 4362-57152.17986718.273046
Osiedle Słoneczne 4462-57152.17983718.272775
Osiedle Słoneczne 4562-57152.17979318.272504
Osiedle Słoneczne 4762-57152.17971918.271948
Osiedle Słoneczne 4862-57152.17971718.271617
Osiedle Słoneczne 4962-57152.17937018.271742
Osiedle Słoneczne 5062-57152.17948818.272063
Osiedle Słoneczne 5162-57152.17949018.272315
Osiedle Słoneczne 5262-57152.17954218.272620
Osiedle Słoneczne 5362-57152.17957918.272868
Osiedle Słoneczne 5562-57152.17953918.273517
Osiedle Słoneczne 5662-57152.17915518.273608
Osiedle Słoneczne 5862-57152.17890618.273058
Osiedle Słoneczne 5962-57152.17887618.272848
Osiedle Słoneczne 6062-57152.17883318.272574
Osiedle Słoneczne 6162-57152.17881718.272274
Osiedle Słoneczne 6262-57152.17882018.271954
Osiedle Słoneczne 6362-57152.17851618.272136
Osiedle Słoneczne 6462-57152.17854518.272392
Osiedle Słoneczne 6562-57152.17858618.272663
Osiedle Słoneczne 6662-57152.17861918.272928
Osiedle Słoneczne 6862-57152.17870118.273476
Osiedle Słoneczne 6962-57152.17862118.273820
Osiedle Słoneczne 7062-57152.17812618.274008
Osiedle Słoneczne 7162-57152.17803618.273658
Osiedle Słoneczne 71A62-57152.17829918.273620
Osiedle Słoneczne 7262-57152.17801118.273439
Osiedle Słoneczne 7362-57152.17796318.273165
Osiedle Słoneczne 7462-57152.17821618.272775
Osiedle Słoneczne 7562-57152.17789118.272623
Osiedle Słoneczne 7762-57152.17790618.271863
Osiedle Słoneczne 8062-57152.17846918.271651
Osiedle Słoneczne 8262-57152.17882618.271508
Osiedle Słoneczne 8362-57152.17900118.271440
Osiedle Słoneczne 8462-57152.17916018.271327
Osiedle Słoneczne 8762-57152.17981718.270958
Osiedle Słoneczne 8862-57152.18001418.271037
Osiedle Słoneczne 9062-57152.18040018.270905
Osiedle Słoneczne 9162-57152.18061218.270833
Osiedle Słoneczne 9462-57152.18129518.270765
Osiedle Słoneczne 9562-50052.18113018.270474
Osiedle Słoneczne 9662-50052.18131118.270343
Osiedle Słoneczne 9762-50052.18147718.270286
Osiedle Słoneczne 9862-50052.18165118.270246
Osiedle Słoneczne 10262-57152.18292018.269859
Osiedle Słoneczne 10362-57152.18289318.270117
Osiedle Słoneczne 10462-57152.18277518.270421
Osiedle Słoneczne 10562-57152.18286818.270736
Osiedle Słoneczne 10962-57152.18285218.271863
Osiedle Słoneczne 11062-57152.18278418.273235
Osiedle Słoneczne 11362-57152.18240418.273441
Osiedle Słoneczne 11462-57152.18218318.273525
Osiedle Słoneczne 11562-57152.18189218.273613
Osiedle Słoneczne 11662-57152.18155218.273738
Osiedle Słoneczne 12362-57152.18129418.272162
Osiedle Słoneczne 12462-57152.18157918.272092
Osiedle Słoneczne 12562-57152.18173818.272032
Osiedle Słoneczne 12662-57152.18191818.271901
Osiedle Słoneczne 12762-57152.18211418.271786
Osiedle Słoneczne 12862-57152.18230118.271889
Osiedle Słoneczne 12962-57152.18252518.271786

Zabudowa — Osiedle Słoneczne, Żychlin

97,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
2,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 106 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Słoneczne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
107 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Żychlin II/1107 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Żychlin II180 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Żychlin II/2200 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Żychlin I/2645 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Żychlin I/1666 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Działki772 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa, Żychlin ul. Parkowa 11, 62-571 Stare Miasto1, 2, 2A, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6 … 129 (106 numerów)

Inne ulice — Żychlin

Wszystkie ulice: Żychlin →

Osiedle Słoneczne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Słoneczne w miejscowości Żychlin?

Osiedle Słoneczne (Żychlin) ma 2 kodów pocztowych: 62-500 — nr 5A, 95, 96, 97, 98; 62-571 — nr 1, 2, 2A, 3, 5, 5B, 5C, 5D, 6, 7 … 129 (101 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Słoneczne (Żychlin)?

Identyfikator ULIC to 15283, a SIMC miejscowości Żychlin to 0296220. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0296220 + 15283.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Słoneczne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Słoneczne w miejscowości Żychlin zarejestrowano 106 punktów adresowych (numery od 1 do 129).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury