Aleja Pokoju, Częstochowa

Aleja Pokoju, Częstochowa — gmina miejska Częstochowa, powiat miejski Częstochowa, woj. śląskie. 26 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Aleja Pokoju
Miejscowość
Częstochowa SIMC 0930868
ULIC (TERYT)
38302
Gmina
Częstochowa TERC 2464011
Powiat
Częstochowa
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
42-202, 42-207
Numery
1 – 48

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
42-20230, 42, 44, 48
42-2071, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 43A (22 numerów)

Adresy — Aleja Pokoju (26)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Pokoju 142-20750.78510819.144016
Aleja Pokoju 242-20750.78471619.144331
Aleja Pokoju 342-20750.78542319.144967
Aleja Pokoju 3A42-20750.78569219.144812
Aleja Pokoju 442-20750.78504919.145361
Aleja Pokoju 542-20750.78577019.146011
Aleja Pokoju 642-20750.78537519.146335
Aleja Pokoju 742-20750.78611419.147048
Aleja Pokoju 842-20750.78574619.147448
Aleja Pokoju 942-20750.78628919.147454
Aleja Pokoju 9A42-20750.78655019.147665
Aleja Pokoju 1042-20750.78626519.148998
Aleja Pokoju 1142-20750.78665819.148671
Aleja Pokoju 1242-20750.78672819.150366
Aleja Pokoju 1342-20750.78711219.150042
Aleja Pokoju 13A42-20750.78727619.150554
Aleja Pokoju 1442-20750.78694319.152247
Aleja Pokoju 15/1742-20750.78789319.151357
Aleja Pokoju 15/17A42-20750.78847319.151447
Aleja Pokoju 1642-20750.78725619.153850
Aleja Pokoju 3042-20250.79297119.162813
Aleja Pokoju 4242-20250.79067419.170476
Aleja Pokoju 4342-20750.79119219.175945
Aleja Pokoju 43A42-20750.79320519.174935
Aleja Pokoju 4442-20250.78942019.172612
Aleja Pokoju 4842-20250.79050119.175846

Zabudowa — Aleja Pokoju, Częstochowa

11,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
42,3%w budynkach wielorodzinnych
46,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,7kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 26 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Pokoju

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
118 mdo najbliższego przystanku
1,1 kmdo stacji kolejowej Częstochowa Raków
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kucelin-Szpital 2 perony/słupki118 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kucelin 2 perony/słupki220 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek522 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kucelin Huta528 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dąbie 3 perony/słupki644 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szpitalna 2 perony/słupki647 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Gilowa723 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 81Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 40, 42-207 Częstochowa1, 3, 3A, 5, 7, 9, 9A, 11, 13, 13A, 15/17, 15/17A
nr 83Szkoła Podstawowa nr 7, ul. dra Ludwika Zamenhofa 23, 42-207 Częstochowa2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
nr 74Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Orla 4/8, 42-202 Częstochowa30, 42, 43, 43A, 44, 48

Ceny mieszkań — Aleja Pokoju, Częstochowa

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4998 zł/m²ulica: Aleja Pokoju · 51 transakcji
typowo 4312–5808 zł/m², mediana ceny 190 000 zł, śr. 39,4 m²
7083 zł/m²miejscowość: Częstochowa · 3156 transakcji
typowo 5577–8363 zł/m², mediana ceny 340 000 zł, śr. 51,3 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
6565 zł/m²4
2025 I półr.
5363 zł/m²14
2025 II półr.
5041 zł/m²12
2026 I półr.
4406 zł/m²14
2026 II półr.
5210 zł/m²7

Inne ulice — Częstochowa

Wszystkie ulice: Częstochowa →

Aleja Pokoju w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Pokoju w miejscowości Częstochowa?

Aleja Pokoju (Częstochowa) ma 2 kodów pocztowych: 42-202 — nr 30, 42, 44, 48; 42-207 — nr 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9 … 43A (22 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Pokoju (Częstochowa)?

Identyfikator ULIC to 38302, a SIMC miejscowości Częstochowa to 0930868. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0930868 + 38302.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Pokoju?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Pokoju w miejscowości Częstochowa zarejestrowano 26 punktów adresowych (numery od 1 do 48).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury