Osiedle Zatorze, Kalisz

Osiedle Zatorze, Kalisz — gmina Dziemiany, powiat kościerski, woj. pomorskie. 13 adresów, kod pocztowy 83-425.

Nazwa
Osiedle Zatorze
Miejscowość
Kalisz SIMC 0160689
ULIC (TERYT)
42957
Gmina
Dziemiany TERC 2206022
Powiat
kościerski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-425
Numery
1 – 22

Adresy — Osiedle Zatorze (13)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Zatorze 183-42554.04085417.783825
Osiedle Zatorze 483-42554.04117317.783535
Osiedle Zatorze 583-42554.04100617.782758
Osiedle Zatorze 983-42554.04112317.782122
Osiedle Zatorze 1083-42554.04056817.783250
Osiedle Zatorze 1283-42554.04063817.782844
Osiedle Zatorze 1383-42554.04042017.782591
Osiedle Zatorze 1483-42554.04028417.781861
Osiedle Zatorze 1783-42554.04002317.782241
Osiedle Zatorze 1883-42554.03993517.781831
Osiedle Zatorze 2083-42554.03970017.781779
Osiedle Zatorze 2183-42554.03949917.782149
Osiedle Zatorze 2283-42554.03943917.781677

Zabudowa — Osiedle Zatorze, Kalisz

23,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
76,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 13 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Zatorze

słabadostępność komunikacyjna (4 pkt)
539 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kalisz Kaszubski539 mZKA REG8 06:41–20:49

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Sosabowskiego, Kalisz ul. Pomorska 8, 83-425 Dziemiany1, 4, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18 … 22 (13 numerów)

Inne ulice — Kalisz

Wszystkie ulice: Kalisz →

Osiedle Zatorze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Zatorze w miejscowości Kalisz?

Wszystkie 13 adresy przy Osiedle Zatorze (Kalisz) mają kod pocztowy 83-425.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Zatorze (Kalisz)?

Identyfikator ULIC to 42957, a SIMC miejscowości Kalisz to 0160689. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0160689 + 42957.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Zatorze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Zatorze w miejscowości Kalisz zarejestrowano 13 punktów adresowych (numery od 1 do 22).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury