Osiedle Zatorze, Włoszakowice

Osiedle Zatorze, Włoszakowice — gmina Włoszakowice, powiat leszczyński, woj. wielkopolskie. 11 adresów, kod pocztowy 64-140.

Nazwa
Osiedle Zatorze
Miejscowość
Włoszakowice SIMC 0377756
ULIC (TERYT)
42957
Gmina
Włoszakowice TERC 3013072
Powiat
leszczyński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-140
Numery
1 – 30

Adresy — Osiedle Zatorze (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Zatorze 164-14051.92894616.381718
Osiedle Zatorze 264-14051.92921716.381745
Osiedle Zatorze 364-14051.92859816.381616
Osiedle Zatorze 1064-14051.92959116.381166
Osiedle Zatorze 1264-14051.92962916.381646
Osiedle Zatorze 1464-14051.92985916.381574
Osiedle Zatorze 2064-14051.92980616.380509
Osiedle Zatorze 2264-14051.93026116.381484
Osiedle Zatorze 2464-14051.93019716.381157
Osiedle Zatorze 2664-14051.93021416.380720
Osiedle Zatorze 3064-14051.93054416.381612

Zabudowa — Osiedle Zatorze, Włoszakowice

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2
3adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Zatorze

słabadostępność komunikacyjna (15 pkt)
463 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
463 mdo stacji kolejowej Włoszakowice
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Włoszakowice 2 perony/słupki463 mKW22 05:28–22:11
Włoszakowice d. k.636 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Włoszakowice Grotnicka /1772 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Sala widowiskowa, ul. Karola Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice1, 2, 3, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 30

Ceny mieszkań — Osiedle Zatorze, Włoszakowice

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5351 zł/m²miejscowość: Włoszakowice · 107 transakcji
typowo 4652–6006 zł/m², mediana ceny 300 000 zł, śr. 61,9 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5285 zł/m²10
2025 I półr.
5341 zł/m²49
2025 II półr.
5351 zł/m²35
2026 I półr.
6134 zł/m²13

Inne ulice — Włoszakowice

Wszystkie ulice: Włoszakowice →

Osiedle Zatorze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Zatorze w miejscowości Włoszakowice?

Wszystkie 11 adresy przy Osiedle Zatorze (Włoszakowice) mają kod pocztowy 64-140.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Zatorze (Włoszakowice)?

Identyfikator ULIC to 42957, a SIMC miejscowości Włoszakowice to 0377756. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0377756 + 42957.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Zatorze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Zatorze w miejscowości Włoszakowice zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1 do 30).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury