Osiedle Piastowskie, Kościan

Osiedle Piastowskie, Kościan — gmina miejska Kościan, powiat kościański, woj. wielkopolskie. 75 adresów, kod pocztowy 64-000.

Nazwa
Osiedle Piastowskie
Miejscowość
Kościan SIMC 0954484
ULIC (TERYT)
42919
Gmina
Kościan TERC 3011011
Powiat
kościański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-000
Numery
1 – 74

Adresy — Osiedle Piastowskie (75)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Piastowskie 164-00052.08416316.634593
Osiedle Piastowskie 264-00052.08375516.634854
Osiedle Piastowskie 364-00052.08336216.635103
Osiedle Piastowskie 464-00052.08190816.634806
Osiedle Piastowskie 564-00052.08215516.634768
Osiedle Piastowskie 664-00052.08237116.634739
Osiedle Piastowskie 764-00052.08205216.635141
Osiedle Piastowskie 864-00052.08278516.634817
Osiedle Piastowskie 964-00052.08288716.634760
Osiedle Piastowskie 1064-00052.08299716.634703
Osiedle Piastowskie 1164-00052.08313416.634633
Osiedle Piastowskie 1264-00052.08327916.634569
Osiedle Piastowskie 1364-00052.08342516.634498
Osiedle Piastowskie 1464-00052.08365916.634257
Osiedle Piastowskie 1564-00052.08377616.634209
Osiedle Piastowskie 1664-00052.08390116.634153
Osiedle Piastowskie 1764-00052.08402116.634099
Osiedle Piastowskie 1864-00052.08388816.633239
Osiedle Piastowskie 1964-00052.08372116.633313
Osiedle Piastowskie 2064-00052.08337216.633429
Osiedle Piastowskie 2164-00052.08341716.633683
Osiedle Piastowskie 2264-00052.08345216.633932
Osiedle Piastowskie 2364-00052.08302416.633578
Osiedle Piastowskie 2464-00052.08304016.633848
Osiedle Piastowskie 2564-00052.08304916.634067
Osiedle Piastowskie 2664-00052.08264916.633666
Osiedle Piastowskie 2764-00052.08265016.633895
Osiedle Piastowskie 2864-00052.08265116.634123
Osiedle Piastowskie 2964-00052.08189216.634295
Osiedle Piastowskie 3064-00052.08214216.634254
Osiedle Piastowskie 3164-00052.08234016.634235
Osiedle Piastowskie 3264-00052.08185716.633784
Osiedle Piastowskie 3364-00052.08211416.633750
Osiedle Piastowskie 3464-00052.08230516.633732
Osiedle Piastowskie 3564-00052.08177616.633269
Osiedle Piastowskie 3664-00052.08189716.633266
Osiedle Piastowskie 3764-00052.08200816.633251
Osiedle Piastowskie 3864-00052.08212416.633245
Osiedle Piastowskie 3964-00052.08211716.632675
Osiedle Piastowskie 4064-00052.08210816.632487
Osiedle Piastowskie 4164-00052.08210616.632333
Osiedle Piastowskie 4264-00052.08209916.632160
Osiedle Piastowskie 4364-00052.08209216.631992
Osiedle Piastowskie 4464-00052.08208216.631818
Osiedle Piastowskie 4564-00052.08206616.631645
Osiedle Piastowskie 4664-00052.08205916.631480
Osiedle Piastowskie 4764-00052.08240516.632991
Osiedle Piastowskie 4864-00052.08313916.632881
Osiedle Piastowskie 4964-00052.08375616.632563
Osiedle Piastowskie 49A64-00052.08397616.632725
Osiedle Piastowskie 5064-00052.08361216.632647
Osiedle Piastowskie 5164-00052.08351816.632701
Osiedle Piastowskie 5264-00052.08367616.632059
Osiedle Piastowskie 5364-00052.08353416.632115
Osiedle Piastowskie 5464-00052.08339816.632162
Osiedle Piastowskie 5564-00052.08348616.631633
Osiedle Piastowskie 5664-00052.08336516.631705
Osiedle Piastowskie 5764-00052.08325216.631771
Osiedle Piastowskie 5864-00052.08326616.631153
Osiedle Piastowskie 5964-00052.08315716.631274
Osiedle Piastowskie 6064-00052.08303616.631379
Osiedle Piastowskie 6164-00052.08273016.631056
Osiedle Piastowskie 6264-00052.08283516.630939
Osiedle Piastowskie 6364-00052.08296616.630781
Osiedle Piastowskie 6464-00052.08270716.630481
Osiedle Piastowskie 6564-00052.08262016.630615
Osiedle Piastowskie 6664-00052.08251416.630779
Osiedle Piastowskie 6764-00052.08247516.630234
Osiedle Piastowskie 6864-00052.08241316.630137
Osiedle Piastowskie 6964-00052.08232716.630028
Osiedle Piastowskie 7064-00052.08224116.629895
Osiedle Piastowskie 7164-00052.08214016.629755
Osiedle Piastowskie 7264-00052.08203316.629595
Osiedle Piastowskie 7364-00052.08218116.630698
Osiedle Piastowskie 7464-00052.08295216.635405

Zabudowa — Osiedle Piastowskie, Kościan

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
94,6%w budynkach wielorodzinnych
5,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,7kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 74 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Piastowskie

słabadostępność komunikacyjna (7 pkt)
495 mdo najbliższego przystanku
9linii w promieniu 800 m
767 mdo stacji kolejowej Kościan
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kościan, ul. Śmigielska 2 perony/słupki495 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kościan, ul. Dworcowa621 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kościan, ul. Nadobrzańska710 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Kościan 3 perony/słupki767 mICKWKW PPKM1PKM2PKM3PKM4REGREG P102 04:10–03:15 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 11Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie, os. Osiedle Piastowskie 47, 64-000 Kościan1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 33 (33 numerów)
nr 12Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie, os. Osiedle Piastowskie 47, 64-000 Kościan34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 … 74 (42 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Piastowskie, Kościan

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6522 zł/m²ulica: Osiedle Piastowskie · 7 transakcji
typowo 5329–7633 zł/m², mediana ceny 263 000 zł, śr. 42,4 m²
7220 zł/m²miejscowość: Kościan · 173 transakcje
typowo 6349–8132 zł/m², mediana ceny 359 543 zł, śr. 54,4 m²

Inne ulice — Kościan

Wszystkie ulice: Kościan →

Osiedle Piastowskie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Piastowskie w miejscowości Kościan?

Wszystkie 75 adresy przy Osiedle Piastowskie (Kościan) mają kod pocztowy 64-000.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Piastowskie (Kościan)?

Identyfikator ULIC to 42919, a SIMC miejscowości Kościan to 0954484. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0954484 + 42919.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Piastowskie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Piastowskie w miejscowości Kościan zarejestrowano 75 punktów adresowych (numery od 1 do 74).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury