Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda

Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda — gmina miejska Nowa Ruda, powiat kłodzki, woj. dolnośląskie. 17 adresów, kod pocztowy 57-400.

Nazwa
Osiedle Piastowskie
Miejscowość
Nowa Ruda SIMC 0984278
ULIC (TERYT)
42919
Gmina
Nowa Ruda TERC 0208041
Powiat
kłodzki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
57-400
Numery
1 – 17

Adresy — Osiedle Piastowskie (17)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Piastowskie 157-40050.58178216.497209
Osiedle Piastowskie 257-40050.58179816.496516
Osiedle Piastowskie 357-40050.58213116.496292
Osiedle Piastowskie 457-40050.58237716.495925
Osiedle Piastowskie 4a57-40050.58201016.495466
Osiedle Piastowskie 557-40050.58271016.495459
Osiedle Piastowskie 657-40050.58299816.495154
Osiedle Piastowskie 757-40050.58323616.494749
Osiedle Piastowskie 857-40050.58350516.494419
Osiedle Piastowskie 957-40050.58377516.494089
Osiedle Piastowskie 1157-40050.58340616.493258
Osiedle Piastowskie 1257-40050.58309216.493602
Osiedle Piastowskie 1357-40050.58283616.493909
Osiedle Piastowskie 1457-40050.58257816.494243
Osiedle Piastowskie 1557-40050.58232916.494542
Osiedle Piastowskie 1657-40050.58205516.494858
Osiedle Piastowskie 1757-40050.58135716.496056

Zabudowa — Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
88,2%w budynkach wielorodzinnych
11,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,4kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 17 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Piastowskie

słabadostępność komunikacyjna (9 pkt)
239 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
544 mdo stacji kolejowej Nowa Ruda
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
ul. Jeziorna239 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. Fredry/stadion247 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. Fredry/basen291 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. Piastów417 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowa Ruda 2 perony/słupki544 mD96TLK18 06:08–22:46
ul. Piłsudskiego - Szpital691 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
ul. Niepodległości/PKS726 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, os. Osiedle Piastowskie 17, 57-400 Nowa Ruda1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9 … 17 (17 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4523 zł/m²ulica: Osiedle Piastowskie · 11 transakcji
typowo 3963–4890 zł/m², mediana ceny 162 000 zł, śr. 40,9 m²
3920 zł/m²miejscowość: Nowa Ruda · 183 transakcje
typowo 2825–4917 zł/m², mediana ceny 180 000 zł, śr. 50,3 m²

Trend (ulica)

2025 I półr.
4523 zł/m²5
2025 II półr.
4979 zł/m²5

Inne ulice — Nowa Ruda

Wszystkie ulice: Nowa Ruda →

Osiedle Piastowskie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Piastowskie w miejscowości Nowa Ruda?

Wszystkie 17 adresy przy Osiedle Piastowskie (Nowa Ruda) mają kod pocztowy 57-400.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Piastowskie (Nowa Ruda)?

Identyfikator ULIC to 42919, a SIMC miejscowości Nowa Ruda to 0984278. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0984278 + 42919.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Piastowskie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Piastowskie w miejscowości Nowa Ruda zarejestrowano 17 punktów adresowych (numery od 1 do 17).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury