Aleja Pod Kopcem, Kraków

Aleja Pod Kopcem, Kraków (dzielnica Podgórze) — gmina miejska Kraków, powiat miejski Kraków, woj. małopolskie. 22 adresy, kod pocztowy 30-544.

Nazwa
Aleja Pod Kopcem
Miejscowość
Kraków SIMC 0950463
Dzielnica
Podgórze
ULIC (TERYT)
52782
Gmina
Kraków TERC 1261011
Powiat
Kraków
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
30-544
Numery
7 – 27

Adresy — Aleja Pod Kopcem (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Pod Kopcem 730-54450.03895419.962624
Aleja Pod Kopcem 830-54450.03889019.962296
Aleja Pod Kopcem 930-54450.03915219.962441
Aleja Pod Kopcem 1030-54450.03900619.962140
Aleja Pod Kopcem 10a30-54450.03926619.961737
Aleja Pod Kopcem 10b30-54450.03953519.961277
Aleja Pod Kopcem 1130-54450.03928619.962204
Aleja Pod Kopcem 1230-54450.03959219.961127
Aleja Pod Kopcem 1430-54450.03963519.960995
Aleja Pod Kopcem 1530-54450.03962119.961747
Aleja Pod Kopcem 1630-54450.03973019.960744
Aleja Pod Kopcem 1730-54450.03972419.961435
Aleja Pod Kopcem 1830-54450.03976619.960643
Aleja Pod Kopcem 1930-54450.03983119.961212
Aleja Pod Kopcem 2030-54450.03980819.960500
Aleja Pod Kopcem 2130-54450.03991419.960940
Aleja Pod Kopcem 2230-54450.03989519.960215
Aleja Pod Kopcem 2330-54450.03999319.960665
Aleja Pod Kopcem 2430-54450.03993719.960057
Aleja Pod Kopcem 2530-54450.04011019.960401
Aleja Pod Kopcem 2630-54450.03998519.959903
Aleja Pod Kopcem 2730-54450.04017019.960061

Zabudowa — Aleja Pod Kopcem, Kraków

31,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
54,5%w budynkach wielorodzinnych
13,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 22 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Pod Kopcem

bardzo dobradostępność komunikacyjna (2609 pkt)
189 mdo najbliższego przystanku
16linii w promieniu 800 m
189 mdo stacji kolejowej Kraków Podgórze
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kraków Podgórze 3 perony/słupki189 mK5K52K52PSKA280 04:04–23:58
Cmentarz Podgórski 6 perony/słupki221 m1436693137476878 całą dobę
Podgórze SKA 11 perony/słupki230 m12714315515817417857866931374761561 całą dobę
Limanowskiego 2 perony/słupki668 m1376341 04:33–23:23

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 290XLIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Bolesława Limanowskiego 60 - 62, 30-534 Kraków7, 8, 9, 10, 10a, 10b, 11, 12, 14, 15 … 27 (22 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Pod Kopcem, Kraków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

14 617 zł/m²miejscowość: Kraków · 21 134 transakcje
typowo 12 550–16 764 zł/m², mediana ceny 695 000 zł, śr. 52,6 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
14 000 zł/m²2827
2025 I półr.
14 281 zł/m²4874
2025 II półr.
14 605 zł/m²5932
2026 I półr.
14 982 zł/m²6611
2026 II półr.
15 185 zł/m²890

Inne ulice — Kraków

Wszystkie ulice: Kraków →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Pod Kopcem w miejscowości Kraków?

Wszystkie 22 adresy przy Aleja Pod Kopcem (Kraków) mają kod pocztowy 30-544.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Pod Kopcem (Kraków)?

Identyfikator ULIC to 52782, a SIMC miejscowości Kraków to 0950463. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0950463 + 52782.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Pod Kopcem?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Pod Kopcem w miejscowości Kraków zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 7 do 27).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury