Aleja Zygmunta Krasińskiego, Kraków

Aleja Zygmunta Krasińskiego, Kraków (dzielnice Krowodrza, Śródmieście) — gmina miejska Kraków, powiat miejski Kraków, woj. małopolskie. 30 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Aleja Zygmunta Krasińskiego
Miejscowość
Kraków SIMC 0950463
Dzielnice
Krowodrza, Śródmieście
ULIC (TERYT)
52759
Gmina
Kraków TERC 1261011
Powiat
Kraków
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
30-101, 31-111
Numery
1 – 32

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
30-1014, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 … 32 (16 numerów)
31-1111, 5, 7, 9, 11a, 11b, 11c, 13, 15, 17 … 25 (14 numerów)

Adresy — Aleja Zygmunta Krasińskiego (30)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Zygmunta Krasińskiego 131-11150.05571719.927606
Aleja Zygmunta Krasińskiego 430-10150.05532119.927093
Aleja Zygmunta Krasińskiego 531-11150.05603819.927363
Aleja Zygmunta Krasińskiego 630-10150.05548019.926987
Aleja Zygmunta Krasińskiego 731-11150.05688519.926942
Aleja Zygmunta Krasińskiego 830-10150.05559919.926916
Aleja Zygmunta Krasińskiego 931-11150.05707019.926845
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1030-10150.05571819.926850
Aleja Zygmunta Krasińskiego 11a31-11150.05730119.926725
Aleja Zygmunta Krasińskiego 11b31-11150.05759119.926595
Aleja Zygmunta Krasińskiego 11c31-11150.05777119.926477
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1230-10150.05588019.926766
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1331-11150.05791619.926382
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1430-10150.05626219.926575
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1531-11150.05809719.926268
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1630-10150.05639719.926507
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1731-11150.05844119.926041
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1830-10150.05654019.926432
Aleja Zygmunta Krasińskiego 1931-11150.05864719.925965
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2030-10150.05669719.926354
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2131-11150.05882819.925781
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2230-10150.05684019.926277
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2331-11150.05896319.925690
Aleja Zygmunta Krasińskiego 24a30-10150.05699019.926201
Aleja Zygmunta Krasińskiego 24b30-10150.05717319.926105
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2531-11150.05910319.925594
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2630-10150.05735719.926002
Aleja Zygmunta Krasińskiego 2830-10150.05753819.925894
Aleja Zygmunta Krasińskiego 3030-10150.05771719.925793
Aleja Zygmunta Krasińskiego 3230-10150.05790919.925665

Zabudowa — Aleja Zygmunta Krasińskiego, Kraków

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
73,3%w budynkach wielorodzinnych
26,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
5,1kondygnacji średnio, najwyższy: 8

Na podstawie 30 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Zygmunta Krasińskiego

bardzo dobradostępność komunikacyjna (8847 pkt)
52 mdo najbliższego przystanku
35linii w promieniu 800 m
1,5 kmdo stacji kolejowej Kraków Grzegórzki
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Jubilat 4 perony/słupki52 m124144164169173179194300301304310469494503513608708113722706 całą dobę
Muzeum Narodowe 6 perony/słupki226 m10912413414415216416917317919219430030130430731046949450351360870890214 +12668 całą dobę
Cracovia Stadion 2 perony/słupki336 m109134307243 04:14–00:16 (po północy)
Cracovia Błonia 4 perony/słupki404 m134152192300902441 całą dobę
Komorowskiego 5 perony/słupki467 m10010922931011372648 03:33–00:02 (po północy)
UJ / AST 2 perony/słupki474 m1475248 05:11–23:29
Plac Na Stawach475 m10010962 05:14–22:38
Konopnickiej 2 perony/słupki479 m1241441641691731791942293003044694946087081764 całą dobę
Filharmonia 3 perony/słupki500 m113187274781020 04:36–23:33
Oleandry 2 perony/słupki508 m1475248 05:08–23:31
Rynek Dębnicki 2 perony/słupki545 m112162160 03:59–23:54
AGH / UR 2 perony/słupki693 m1241441521641691731791921943013043073104694945035136087089021186 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 12Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Smoleńsk 5-7, 31-108 Kraków1, 5, 7, 9, 11a, 11b, 11c, 13, 15, 17 … 25 (14 numerów)
nr 147Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18, ul. Senatorska 35, 30-106 Kraków4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 … 32 (16 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Zygmunta Krasińskiego, Kraków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

15 976 zł/m²ulica: Aleja Zygmunta Krasińskiego · 10 transakcji
typowo 14 647–18 389 zł/m², mediana ceny 762 000 zł, śr. 58,5 m²
14 648 zł/m²miejscowość: Kraków · 22 058 transakcji
typowo 12 599–16 800 zł/m², mediana ceny 696 957 zł, śr. 52,6 m²

Inne ulice — Kraków

Wszystkie ulice: Kraków →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Zygmunta Krasińskiego w miejscowości Kraków?

Aleja Zygmunta Krasińskiego (Kraków) ma 2 kodów pocztowych: 30-101 — nr 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 … 32 (16 numerów); 31-111 — nr 1, 5, 7, 9, 11a, 11b, 11c, 13, 15, 17 … 25 (14 numerów).

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Zygmunta Krasińskiego (Kraków)?

Identyfikator ULIC to 52759, a SIMC miejscowości Kraków to 0950463. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0950463 + 52759.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Zygmunta Krasińskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Zygmunta Krasińskiego w miejscowości Kraków zarejestrowano 30 punktów adresowych (numery od 1 do 32).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury