Trakt Królewski, Krośnica

Trakt Królewski, Krośnica — gmina Krościenko nad Dunajcem, powiat nowotarski, woj. małopolskie. 7 adresów, kod pocztowy 34-450.

Nazwa
Trakt Królewski
Miejscowość
Krośnica SIMC 0437004
ULIC (TERYT)
27545
Gmina
Krościenko nad Dunajcem TERC 1211062
Powiat
nowotarski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-450
Numery
1 – 6A

Adresy — Trakt Królewski (7)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Trakt Królewski 134-45049.43874820.358162
Trakt Królewski 234-45049.43890920.357725
Trakt Królewski 334-45049.43860520.357759
Trakt Królewski 434-45049.43861420.357056
Trakt Królewski 534-45049.43845320.357236
Trakt Królewski 634-45049.43869020.356971
Trakt Królewski 6A34-45049.43910520.356668

Zabudowa — Trakt Królewski, Krośnica

83,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
16,7%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Trakt Królewski

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
363 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Grywałd Hałuszowa 2 perony/słupki363 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Szkoła Podstawowa, Krośnica ul. Ojca Leona 1, 34-450 Krościenko nad Dunajcem1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A

Inne ulice — Krośnica

Wszystkie ulice: Krośnica →

Trakt Królewski w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Trakt Królewski w miejscowości Krośnica?

Wszystkie 7 adresy przy Trakt Królewski (Krośnica) mają kod pocztowy 34-450.

Jaki jest kod ULIC ulicy Trakt Królewski (Krośnica)?

Identyfikator ULIC to 27545, a SIMC miejscowości Krośnica to 0437004. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0437004 + 27545.

Ile budynków z adresem jest przy Trakt Królewski?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Trakt Królewski w miejscowości Krośnica zarejestrowano 7 punktów adresowych (numery od 1 do 6A).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury