Trakt Królewski, Zalesie

Trakt Królewski, Zalesie — gmina Stare Babice, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie. 50 adresów, kod pocztowy 05-083.

Nazwa
Trakt Królewski
Miejscowość
Zalesie SIMC 0009030
ULIC (TERYT)
27545
Gmina
Stare Babice TERC 1432072
Powiat
warszawski zachodni
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-083
Numery
148 – 218

Adresy — Trakt Królewski (50)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Trakt Królewski 14805-08352.25943520.757649
Trakt Królewski 148A05-08352.26006420.757704
Trakt Królewski 15005-08352.25945720.757233
Trakt Królewski 15205-08352.25946720.756854
Trakt Królewski 15405-08352.25947820.756618
Trakt Królewski 15605-08352.25948120.756434
Trakt Królewski 15805-08352.25948520.756225
Trakt Królewski 16005-08352.25949520.756033
Trakt Królewski 16405-08352.25949620.755715
Trakt Królewski 16605-08352.25950720.755438
Trakt Królewski 16805-08352.25951720.755078
Trakt Królewski 17005-08352.25952820.754700
Trakt Królewski 17205-08352.25953720.754362
Trakt Królewski 17405-08352.25954820.754039
Trakt Królewski 17605-08352.25956320.753765
Trakt Królewski 17805-08352.25962120.753479
Trakt Królewski 18005-08352.25957920.753569
Trakt Królewski 18205-08352.25958220.753281
Trakt Królewski 182A05-08352.26093020.753298
Trakt Królewski 18405-08352.25958820.752887
Trakt Królewski 184A05-08352.26127320.752950
Trakt Królewski 184B05-08352.26012120.752900
Trakt Królewski 184C05-08352.26068020.752924
Trakt Królewski 18605-08352.25960320.752533
Trakt Królewski 18805-08352.25961020.752238
Trakt Królewski 188a05-08352.26130420.752173
Trakt Królewski 188B05-08352.26164020.752151
Trakt Królewski 19005-08352.25961420.751807
Trakt Królewski 19205-08352.25961520.751556
Trakt Królewski 19405-08352.25963420.751389
Trakt Królewski 194A05-08352.26013420.751413
Trakt Królewski 19605-08352.25985120.751031
Trakt Królewski 196A05-08352.26024020.751061
Trakt Królewski 19805-08352.25991920.750674
Trakt Królewski 20005-08352.25999020.750335
Trakt Królewski 20205-08352.26006520.749952
Trakt Królewski 20405-08352.26013820.749539
Trakt Królewski 204A05-08352.26052720.749554
Trakt Królewski 20605-08352.26021320.749171
Trakt Królewski 20805-08352.26028420.748819
Trakt Królewski 208A05-08352.26076320.748841
Trakt Królewski 21005-08352.26036620.748444
Trakt Królewski 21205-08352.26045620.748025
Trakt Królewski 212A05-08352.26134620.748511
Trakt Królewski 212B05-08352.26135420.748104
Trakt Królewski 21405-08352.26052820.747664
Trakt Królewski 214A05-08352.26114220.747753
Trakt Królewski 21605-08352.26059320.747316
Trakt Królewski 216A05-08352.26062020.747122
Trakt Królewski 21805-08352.26067820.746867

Zabudowa — Trakt Królewski, Zalesie

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 3
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 43 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Trakt Królewski

słabadostępność komunikacyjna (86 pkt)
327 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Zalesie 2 perony/słupki327 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek507 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wierzbin 2 perony/słupki517 m719729152 04:08–00:01 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Zespół Szkolno-Przedszkolny, Borzęcin Duży ul. Warszawska 697, 05-083 Zaborów148, 148A, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166 … 218 (50 numerów)

Trakt Królewski w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Trakt Królewski w miejscowości Zalesie?

Wszystkie 50 adresy przy Trakt Królewski (Zalesie) mają kod pocztowy 05-083.

Jaki jest kod ULIC ulicy Trakt Królewski (Zalesie)?

Identyfikator ULIC to 27545, a SIMC miejscowości Zalesie to 0009030. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0009030 + 27545.

Ile budynków z adresem jest przy Trakt Królewski?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Trakt Królewski w miejscowości Zalesie zarejestrowano 50 punktów adresowych (numery od 148 do 218).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury