Osiedle Bryndze, Maków Podhalański

Osiedle Bryndze, Maków Podhalański — gmina miejska Maków Podhalański, powiat suski, woj. małopolskie. 19 adresów, kod pocztowy 34-220.

Nazwa
Osiedle Bryndze
Miejscowość
Maków Podhalański SIMC 0924537
ULIC (TERYT)
40476
Gmina
Maków Podhalański TERC 1215064
Powiat
suski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-220
Numery
1 – 19

Adresy — Osiedle Bryndze (19)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Bryndze 134-22049.73489719.692070
Osiedle Bryndze 234-22049.73445819.691716
Osiedle Bryndze 334-22049.73422219.691724
Osiedle Bryndze 434-22049.73495419.691094
Osiedle Bryndze 534-22049.73515019.691181
Osiedle Bryndze 634-22049.73508419.691034
Osiedle Bryndze 734-22049.73513519.690677
Osiedle Bryndze 834-22049.73534119.691013
Osiedle Bryndze 934-22049.73541619.691299
Osiedle Bryndze 1034-22049.73544019.690282
Osiedle Bryndze 1134-22049.73590919.689722
Osiedle Bryndze 1234-22049.73568419.690324
Osiedle Bryndze 1334-22049.73553419.689481
Osiedle Bryndze 1434-22049.73558019.690966
Osiedle Bryndze 1534-22049.73568619.691148
Osiedle Bryndze 1634-22049.73570419.691411
Osiedle Bryndze 1734-22049.73623319.689830
Osiedle Bryndze 1834-22049.73603719.689940
Osiedle Bryndze 1934-22049.73588819.690522

Zabudowa — Osiedle Bryndze, Maków Podhalański

77,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
22,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 18 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Bryndze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
54 mdo najbliższego przystanku
1,4 kmdo stacji kolejowej Maków Podhalański
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Osiedle Bryndze 2 perony/słupki54 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Koziany 2 perony/słupki371 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Osiedle Jurki 2 perony/słupki392 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Makowskie Centrum Kultury, ul. 3 Maja 51, 34-220 Maków Podhalański1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 19 (19 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Bryndze, Maków Podhalański

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

11 500 zł/m²miejscowość: Maków Podhalański · 7 transakcji
typowo 5512–11 500 zł/m², mediana ceny 405 950 zł, śr. 44,1 m²

Inne ulice — Maków Podhalański

Wszystkie ulice: Maków Podhalański →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Bryndze w miejscowości Maków Podhalański?

Wszystkie 19 adresy przy Osiedle Bryndze (Maków Podhalański) mają kod pocztowy 34-220.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Bryndze (Maków Podhalański)?

Identyfikator ULIC to 40476, a SIMC miejscowości Maków Podhalański to 0924537. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0924537 + 40476.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Bryndze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Bryndze w miejscowości Maków Podhalański zarejestrowano 19 punktów adresowych (numery od 1 do 19).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury