Osiedle Działy, Maków Podhalański

Osiedle Działy, Maków Podhalański — gmina miejska Maków Podhalański, powiat suski, woj. małopolskie. 23 adresy, kod pocztowy 34-220.

Nazwa
Osiedle Działy
Miejscowość
Maków Podhalański SIMC 0924537
ULIC (TERYT)
40479
Gmina
Maków Podhalański TERC 1215064
Powiat
suski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-220
Numery
1 – 33C

Adresy — Osiedle Działy (23)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Działy 134-22049.74557719.624390
Osiedle Działy 334-22049.74541919.620768
Osiedle Działy 634-22049.74568119.621929
Osiedle Działy 934-22049.74601119.621649
Osiedle Działy 1134-22049.74622319.621486
Osiedle Działy 1334-22049.74630219.621159
Osiedle Działy 1434-22049.74656219.620853
Osiedle Działy 1534-22049.74606419.620345
Osiedle Działy 1634-22049.74657619.620210
Osiedle Działy 1734-22049.74615919.618844
Osiedle Działy 2134-22049.74831819.624921
Osiedle Działy 2234-22049.74868519.624535
Osiedle Działy 2334-22049.75107119.624612
Osiedle Działy 2434-22049.75112919.625177
Osiedle Działy 2534-22049.75205419.625411
Osiedle Działy 2634-22049.75215419.625708
Osiedle Działy 2734-22049.74651019.620662
Osiedle Działy 2834-22049.74533819.621635
Osiedle Działy 2934-22049.74540919.622186
Osiedle Działy 3034-22049.74508419.622524
Osiedle Działy 3134-22049.74377119.620088
Osiedle Działy 3234-22049.75181319.624472
Osiedle Działy 33C34-22049.74371819.621321

Zabudowa — Osiedle Działy, Maków Podhalański

88,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
11,1%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 18 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Działy

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, ul. Szkolna 3, 34-220 Maków Podhalański1, 3, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17 … 33C (23 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Działy, Maków Podhalański

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

11 500 zł/m²miejscowość: Maków Podhalański · 7 transakcji
typowo 5512–11 500 zł/m², mediana ceny 405 950 zł, śr. 44,1 m²

Inne ulice — Maków Podhalański

Wszystkie ulice: Maków Podhalański →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Działy w miejscowości Maków Podhalański?

Wszystkie 23 adresy przy Osiedle Działy (Maków Podhalański) mają kod pocztowy 34-220.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Działy (Maków Podhalański)?

Identyfikator ULIC to 40479, a SIMC miejscowości Maków Podhalański to 0924537. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0924537 + 40479.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Działy?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Działy w miejscowości Maków Podhalański zarejestrowano 23 punkty adresowe (numery od 1 do 33C).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury