Osiedle Pawlicówka, Maków Podhalański

Osiedle Pawlicówka, Maków Podhalański — gmina miejska Maków Podhalański, powiat suski, woj. małopolskie. 21 adresów, kod pocztowy 34-220.

Nazwa
Osiedle Pawlicówka
Miejscowość
Maków Podhalański SIMC 0924537
ULIC (TERYT)
40490
Gmina
Maków Podhalański TERC 1215064
Powiat
suski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-220
Numery
1 – 21

Adresy — Osiedle Pawlicówka (21)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Pawlicówka 134-22049.73307319.645249
Osiedle Pawlicówka 234-22049.73326019.645677
Osiedle Pawlicówka 334-22049.73303519.645071
Osiedle Pawlicówka 434-22049.73304219.644932
Osiedle Pawlicówka 4A34-22049.73284819.644949
Osiedle Pawlicówka 534-22049.73306619.644680
Osiedle Pawlicówka 634-22049.73284519.645139
Osiedle Pawlicówka 734-22049.73324919.645000
Osiedle Pawlicówka 834-22049.73290319.644619
Osiedle Pawlicówka 8a34-22049.73269519.644410
Osiedle Pawlicówka 934-22049.73292719.645297
Osiedle Pawlicówka 1034-22049.73261119.645838
Osiedle Pawlicówka 1134-22049.73254819.645487
Osiedle Pawlicówka 1234-22049.73407819.644991
Osiedle Pawlicówka 1334-22049.73424319.644943
Osiedle Pawlicówka 1434-22049.73448319.644740
Osiedle Pawlicówka 1534-22049.73294019.646425
Osiedle Pawlicówka 1834-22049.73479219.644758
Osiedle Pawlicówka 1934-22049.73535419.644291
Osiedle Pawlicówka 2034-22049.73441119.645147
Osiedle Pawlicówka 2134-22049.73394919.647132

Zabudowa — Osiedle Pawlicówka, Maków Podhalański

80%adresów w budynkach jednorodzinnych
15%w budynkach wielorodzinnych
5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 20 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Pawlicówka

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
73 mdo najbliższego przystanku
2,4 kmdo stacji kolejowej Maków Podhalański
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Maków Podhalański Pawlicówka 2 perony/słupki73 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Maków Podhalański I403 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Maków Podhalański Pawlicówka II444 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, ul. Szkolna 3, 34-220 Maków Podhalański1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8a … 21 (21 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Pawlicówka, Maków Podhalański

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

11 500 zł/m²miejscowość: Maków Podhalański · 7 transakcji
typowo 5512–11 500 zł/m², mediana ceny 405 950 zł, śr. 44,1 m²

Inne ulice — Maków Podhalański

Wszystkie ulice: Maków Podhalański →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Pawlicówka w miejscowości Maków Podhalański?

Wszystkie 21 adresy przy Osiedle Pawlicówka (Maków Podhalański) mają kod pocztowy 34-220.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Pawlicówka (Maków Podhalański)?

Identyfikator ULIC to 40490, a SIMC miejscowości Maków Podhalański to 0924537. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0924537 + 40490.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Pawlicówka?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Pawlicówka w miejscowości Maków Podhalański zarejestrowano 21 punktów adresowych (numery od 1 do 21).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury