Osiedle Sarnowa, Maków Podhalański

Osiedle Sarnowa, Maków Podhalański — gmina miejska Maków Podhalański, powiat suski, woj. małopolskie. 22 adresy, kod pocztowy 34-220.

Nazwa
Osiedle Sarnowa
Miejscowość
Maków Podhalański SIMC 0924537
ULIC (TERYT)
40495
Gmina
Maków Podhalański TERC 1215064
Powiat
suski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-220
Numery
1 – 18

Adresy — Osiedle Sarnowa (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Sarnowa 134-22049.73309619.643502
Osiedle Sarnowa 234-22049.73282519.643189
Osiedle Sarnowa 334-22049.73293019.644199
Osiedle Sarnowa 434-22049.73446119.644377
Osiedle Sarnowa 534-22049.73312219.644180
Osiedle Sarnowa 5A34-22049.73323019.644326
Osiedle Sarnowa 634-22049.73304419.641744
Osiedle Sarnowa 6A34-22049.73292819.641612
Osiedle Sarnowa 734-22049.73308919.642154
Osiedle Sarnowa 834-22049.73308119.642249
Osiedle Sarnowa 934-22049.73290419.642228
Osiedle Sarnowa 1034-22049.73437319.641379
Osiedle Sarnowa 1134-22049.73437219.642149
Osiedle Sarnowa 1234-22049.73470319.642344
Osiedle Sarnowa 1334-22049.73498019.642633
Osiedle Sarnowa 1434-22049.73502219.644147
Osiedle Sarnowa 1534-22049.73473119.642869
Osiedle Sarnowa 15A34-22049.73444419.642491
Osiedle Sarnowa 1634-22049.73430019.644602
Osiedle Sarnowa 16A34-22049.73418519.644772
Osiedle Sarnowa 1734-22049.73279819.643585
Osiedle Sarnowa 1834-22049.73475519.644308

Zabudowa — Osiedle Sarnowa, Maków Podhalański

68,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
27,3%w budynkach wielorodzinnych
4,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 22 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Sarnowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
84 mdo najbliższego przystanku
2,6 kmdo stacji kolejowej Maków Podhalański
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Maków Podhalański Pawlicówka 2 perony/słupki84 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Maków Podhalański Pawlicówka II288 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Maków Podhalański I560 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, ul. Szkolna 3, 34-220 Maków Podhalański1, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8 … 18 (22 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Sarnowa, Maków Podhalański

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

11 500 zł/m²miejscowość: Maków Podhalański · 7 transakcji
typowo 5512–11 500 zł/m², mediana ceny 405 950 zł, śr. 44,1 m²

Inne ulice — Maków Podhalański

Wszystkie ulice: Maków Podhalański →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Sarnowa w miejscowości Maków Podhalański?

Wszystkie 22 adresy przy Osiedle Sarnowa (Maków Podhalański) mają kod pocztowy 34-220.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Sarnowa (Maków Podhalański)?

Identyfikator ULIC to 40495, a SIMC miejscowości Maków Podhalański to 0924537. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0924537 + 40495.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Sarnowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Sarnowa w miejscowości Maków Podhalański zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 1 do 18).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury