Aleja Słoneczna, Marianów

Aleja Słoneczna, Marianów — gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie. 20 adresów, kod pocztowy 05-084.

Nazwa
Aleja Słoneczna
Miejscowość
Marianów SIMC 0004506
ULIC (TERYT)
42784
Gmina
Leszno TERC 1432042
Powiat
warszawski zachodni
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-084
Numery
2 – 31

Adresy — Aleja Słoneczna (20)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Słoneczna 205-08452.26648420.551153
Aleja Słoneczna 305-08452.26735420.550863
Aleja Słoneczna 405-08452.26697620.551247
Aleja Słoneczna 605-08452.26738620.551351
Aleja Słoneczna 805-08452.26784120.551408
Aleja Słoneczna 1005-08452.26822420.551456
Aleja Słoneczna 1205-08452.26854620.551608
Aleja Słoneczna 1405-08452.26887820.551716
Aleja Słoneczna 1505-08452.26951820.551353
Aleja Słoneczna 1605-08452.26923020.551747
Aleja Słoneczna 1705-08452.26983320.551354
Aleja Słoneczna 1805-08452.26956520.551918
Aleja Słoneczna 2005-08452.26980220.552048
Aleja Słoneczna 2205-08452.27011020.551966
Aleja Słoneczna 2305-08452.27056520.551605
Aleja Słoneczna 2405-08452.27039320.552069
Aleja Słoneczna 2605-08452.27065820.552148
Aleja Słoneczna 2705-08452.27096520.551798
Aleja Słoneczna 2805-08452.27088020.552303
Aleja Słoneczna 3105-08452.27131920.551916

Zabudowa — Aleja Słoneczna, Marianów

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Słoneczna

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Świetlica w Czarnowie, Czarnów 8, 05-084 Leszno2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16 … 31 (20 numerów)

Inne ulice — Marianów

Wszystkie ulice: Marianów →

Aleja Słoneczna w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Słoneczna w miejscowości Marianów?

Wszystkie 20 adresy przy Aleja Słoneczna (Marianów) mają kod pocztowy 05-084.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Słoneczna (Marianów)?

Identyfikator ULIC to 42784, a SIMC miejscowości Marianów to 0004506. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0004506 + 42784.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Słoneczna?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Słoneczna w miejscowości Marianów zarejestrowano 20 punktów adresowych (numery od 2 do 31).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury