Aleja Słoneczna, Turawa

Aleja Słoneczna, Turawa — gmina Turawa, powiat opolski, woj. opolskie. 12 adresów, kod pocztowy 46-045.

Nazwa
Aleja Słoneczna
Miejscowość
Turawa SIMC 0504255
ULIC (TERYT)
42784
Gmina
Turawa TERC 1609132
Powiat
opolski
Województwo
opolskie
Kody pocztowe
46-045
Numery
1 – 10

Adresy — Aleja Słoneczna (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Słoneczna 146-04550.70652618.134494
Aleja Słoneczna 346-04550.70634418.134599
Aleja Słoneczna 446-04550.70635518.134212
Aleja Słoneczna 546-04550.70615918.134498
Aleja Słoneczna 646-04550.70619918.134262
Aleja Słoneczna 746-04550.70595718.134514
Aleja Słoneczna 846-04550.70600618.134257
Aleja Słoneczna 946-04550.70579918.134510
Aleja Słoneczna 9a46-04550.70579918.134986
Aleja Słoneczna 9b46-04550.70597718.134880
Aleja Słoneczna 9c46-04550.70616118.134752
Aleja Słoneczna 1046-04550.70584318.134257

Zabudowa — Aleja Słoneczna, Turawa

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
100%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 12 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Słoneczna

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
493 mdo najbliższego przystanku
4,9 kmdo stacji kolejowej Dębska Kuźnia
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szczedrzyk, Jezioro493 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Turawa, OSW651 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Hala Sportowa im. Joachima Halupczoka, ul. Opolska 47A, 46-045 Turawa1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 9c, 10

Inne ulice — Turawa

Wszystkie ulice: Turawa →

Aleja Słoneczna w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Słoneczna w miejscowości Turawa?

Wszystkie 12 adresy przy Aleja Słoneczna (Turawa) mają kod pocztowy 46-045.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Słoneczna (Turawa)?

Identyfikator ULIC to 42784, a SIMC miejscowości Turawa to 0504255. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0504255 + 42784.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Słoneczna?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Słoneczna w miejscowości Turawa zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 10).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury